RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← tilbake

LemFi

16 ledige stillinger47 % remoteStorbritanniaNigeriaIrland

Fintech og betalingerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 16 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon41%
Økonomi og juss24%
Drift og administrasjon18%
Programvareutvikling (generelt)12%
Toppledelse og ledere6%
17jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
16ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-21)
20åpne på stillingssiden, uansett alder
9medianalder, dager
12%IT (2)
71%i Europa (12)
47%remote
18%med lønn

Størrelsessignal: 20 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 96 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
092
1015

Arbeidssted

Hybrid9 · 53%
Remote8 · 47%

Erfaringsnivå

Senior11 · 65%
Junior1 · 6%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon7 · 41%
Økonomi og juss4 · 24%
Drift og administrasjon3 · 18%
Programvareutvikling (generelt)2 · 12%
Toppledelse og ledere1 · 6%

Land

Storbritannia10
Nigeria3
Irland2
Canada1
Frankrike1
Italia1
USA1

Byer

London8
Dublin2

Jobber de siste 30 dagene

Original: AML Operations Analyst - Fraud
LemFi·Fintech og betalinger·Nigeriaoriginal ↗
RemoteJuniorDrift og administrasjon

CDD Operations Analyst

for 3 dager siden
LemFi·Fintech og betalinger·Nigeriaoriginal ↗
RemoteDrift og administrasjon

AML-driftsanalytiker

for 3 dager siden
Original: AML Operations Analyst
LemFi·Fintech og betalinger·Nigeriaoriginal ↗
RemoteDrift og administrasjon

Senior CRM Executive

for 3 dager siden
LemFi·Fintech og betalinger·Londonoriginal ↗
HybridSeniorToppledelse og ledere
Original: Senior Performance Marketing Manager
LemFi·Fintech og betalinger·Londonoriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Senior Growth Manager - Pakistan
LemFi·Fintech og betalinger·Londonoriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Senior Technical Accountant
LemFi·Fintech og betalinger·London | Dublinoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og juss
Original: Senior Growth Manager - Canada to Nigeria
LemFi·Fintech og betalinger·Canadaoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

FP&A Manager

for 9 dager siden
Original: FP&A Manager
LemFi·Fintech og betalinger·Londonoriginal ↗
HybridØkonomi og juss
LemFi·Fintech og betalinger·Dublinoriginal ↗
EUR 100K–120K / årHybridØkonomi og juss

UK Entity Controller

for 9 dager siden
LemFi·Fintech og betalinger·Londonoriginal ↗
HybridØkonomi og juss
LemFi·Fintech og betalinger·France | European Union | United Kingdomoriginal ↗
EUR 65K–75K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Senior Growth Manager - UK to Kenya
LemFi·Fintech og betalinger·United Kingdomoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
LemFi·Fintech og betalinger·Londonoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)GolangJava
LemFi·Fintech og betalinger·Italyoriginal ↗
EUR 55K–62K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Senior Software Engineer - Foundations
LemFi·Fintech og betalinger·Londonoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Original: Senior Growth Manager - LATAM
LemFi·Fintech og betalinger·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjonSpansk kreves

Datanes aktualitet

283 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 16:06 UTC, innhold 259626 byte.