LemFi
16 ledige stillinger47 % remoteStorbritanniaNigeriaIrland
Fintech og betalingerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 16 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon41%
Økonomi og juss24%
Drift og administrasjon18%
Programvareutvikling (generelt)12%
Toppledelse og ledere6%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 16 stillinger i søket
17jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
16ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-21)
20åpne på stillingssiden, uansett alder
9medianalder, dager
12%IT (2)
71%i Europa (12)
47%remote
18%med lønn
Størrelsessignal: 20 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 96 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid9 · 53%
Remote8 · 47%
Erfaringsnivå
Senior11 · 65%
Junior1 · 6%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon7 · 41%
Økonomi og juss4 · 24%
Drift og administrasjon3 · 18%
Programvareutvikling (generelt)2 · 12%
Toppledelse og ledere1 · 6%
Land
Storbritannia10
Nigeria3
Irland2
Canada1
Frankrike1
Italia1
USA1
Byer
London8
Dublin2
Jobber de siste 30 dagene
AML-driftsanalytiker - svindel
for 3 dager sidenOriginal: AML Operations Analyst - Fraud
RemoteJuniorDrift og administrasjon
CDD Operations Analyst
for 3 dager sidenRemoteDrift og administrasjon
Senior CRM Executive
for 3 dager sidenHybridSeniorToppledelse og ledere
Senior Performance Marketing Manager
for 4 dager sidenOriginal: Senior Performance Marketing Manager
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Growth Manager - Pakistan
for 6 dager sidenOriginal: Senior Growth Manager - Pakistan
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior teknisk regnskapsfører
for 6 dager sidenOriginal: Senior Technical Accountant
HybridSeniorØkonomi og juss
Senior Growth Manager - Canada to Nigeria
for 7 dager sidenOriginal: Senior Growth Manager - Canada to Nigeria
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
European Entity Controller
for 9 dager sidenEUR 100K–120K / årHybridØkonomi og juss
UK Entity Controller
for 9 dager sidenHybridØkonomi og juss
Senior Growth Manager - France to Morocco
for 9 dager sidenEUR 65K–75K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Growth Manager - UK to Kenya
for 10 dager sidenOriginal: Senior Growth Manager - UK to Kenya
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Software Engineer - Credit
for 19 dager sidenHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)GolangJava
Senior Growth Manager - Italy to Nigeria
for 21 dager sidenEUR 55K–62K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Software Engineer - Foundations
for 25 dager sidenOriginal: Senior Software Engineer - Foundations
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Senior Growth Manager - LATAM
for 29 dager sidenOriginal: Senior Growth Manager - LATAM
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjonSpansk kreves
Datanes aktualitet
283 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 16:06 UTC, innhold 259626 byte.