Lawhive
5 ledige stillinger14 % remoteUSAStorbritannia
KI og dataProgramvareselskapIT-andel 0 % av 5 stillinger
Strategi, rådgivning og analyse43%
Økonomi og juss29%
Produkt og design14%
Annet14%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 5 stillinger i søket
7jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
5ulike stillinger (1.4 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-16)
8åpne på stillingssiden, uansett alder
9medianalder, dager
0%IT (0)
14%i Europa (1)
14%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 8 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 408 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid5 · 71%
Remote1 · 14%
På stedet1 · 14%
Erfaringsnivå
Senior5 · 71%
Rolle
Strategi, rådgivning og analyse3 · 43%
Økonomi og juss2 · 29%
Produkt og design1 · 14%
Land
USA6
Storbritannia1
Byer
New York City3
Austin3
London1
Jobber de siste 30 dagene
Original: Senior Product Designer- GBP 80K–110K / år
- Hybrid
- Senior
- Produkt og design
Original: FP&A Lead- USD 150K–200K / år
- Hybrid
- Senior
- Økonomi og juss
Original: M&A Integration Lead- USD 150K–250K / år
- Hybrid
- Senior
- Strategi, rådgivning og analyse
Original: M&A Integration Lead- USD 150K–250K / år
- Hybrid
- Senior
- Strategi, rådgivning og analyse
Original: M&A Integration Lead- USD 150K–250K / år
- Remote
- bare USA
- Senior
- Strategi, rådgivning og analyse
Original: Immigration Attorney- USD 150K–175K / år
- På stedet
- Økonomi og juss
Datanes aktualitet
25 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-26 11:07 UTC, innhold 106009 byte.