RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbake

Darkroom

21 ledige stillinger64 % remoteBrasilSpaniaPortugal

Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 5 % av 21 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon50%
Toppledelse og ledere18%
Kreativt, medier og tekst14%
Salg4%
Fullstack-utvikling4%
HR og rekruttering4%
Produkt og design4%
22jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
21ulike stillinger (1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-09)
36åpne på stillingssiden, uansett alder
16medianalder, dager
5%IT (1)
50%i Europa (11)
64%remote
23%med lønn

Størrelsessignal: 36 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 224 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
041
050
060
072
085
097
1020

Arbeidssted

Remote14 · 64%
Hybrid7 · 32%
På stedet1 · 5%

Erfaringsnivå

Staff6 · 27%
Middels nivå5 · 23%
Senior3 · 14%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%
Junior1 · 5%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon11 · 50%
Toppledelse og ledere4 · 18%
Kreativt, medier og tekst3 · 14%
Produkt og design1 · 5%
Fullstack-utvikling1 · 5%
Salg1 · 5%
HR og rekruttering1 · 5%

Land

Brasil13
Spania11
Portugal11
USA9
Argentina2
Mexico2
Frankrike1

Byer

New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1

Jobber de siste 30 dagene

VP, Client Leadership

for 16 t siden
Darkroom·Netthandel og varehandel·USA | Californiaoriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Darkroom·Netthandel og varehandel·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasoriginal ↗
HybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Darkroom·Netthandel og varehandel·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasoriginal ↗
HybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon

Email Marketing Associate

for 2 dager siden
Darkroom·Netthandel og varehandel·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Email Marketing Specialist
Darkroom·Netthandel og varehandel·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon

UI/UX-designer

for 4 dager siden
Original: UI/UX Designer
Darkroom·Netthandel og varehandel·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Original: Associate Director, Programmatic
Darkroom·Netthandel og varehandel·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginal ↗
USD 110K / årHybridStaffToppledelse og ledere
Darkroom·Netthandel og varehandel·USA | Washington | USA | Californiaoriginal ↗
USD 160K–220K / årRemoteStaffKreativt, medier og tekst

X-skribent

for 7 dager siden
Original: X Writer
Darkroom·Netthandel og varehandel·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginal ↗
HybridKreativt, medier og tekst
Darkroom·Netthandel og varehandel·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginal ↗
USD 120K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon

Redaktør, Marketing

for 10 dager siden
Original: Editor, Marketing
Darkroom·Netthandel og varehandel·Lisbon | Curitiba | Barcelona | Porto | Florianópolis | Belo Horinzote | Rio de Janeiro | Madrid | São Paulooriginal ↗
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon

Designer, Social & Brand

for 10 dager siden
Original: Designer, Social & Brand
Darkroom·Netthandel og varehandel·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon

X-skribent

for 14 dager siden
Original: X Writer
Darkroom·Netthandel og varehandel·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst
Darkroom·Netthandel og varehandel·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMarkedsføring og kommunikasjon

Marketing Ops Manager

for 14 dager siden
Original: Marketing Ops Manager
Darkroom·Netthandel og varehandel·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMarkedsføring og kommunikasjon

Creator Manager

for 14 dager siden
Darkroom·Netthandel og varehandel·Portugal | Spain | Braziloriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Lifecycle Manager

for 14 dager siden
Darkroom·Netthandel og varehandel·Portugal | Spain | Braziloriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Full-Stack Engineer

for 16 dager siden
Darkroom·Netthandel og varehandel·Braziloriginal ↗
RemoteSeniorFullstack-utviklingJavaScriptPythonTypeScript
Darkroom·Netthandel og varehandel·New Yorkoriginal ↗
USD 90K–100K / årHybridSeniorSalg

Recruiter

for 21 dager siden
Original: Recruiter
Darkroom·Netthandel og varehandel·Braziloriginal ↗
RemoteMiddels nivåHR og rekruttering

Social Media Manager

for 24 dager siden
Darkroom·Netthandel og varehandel·Portugal | Spain | Braziloriginal ↗
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon

Direktør, innhold

for 25 dager siden
Original: Director, Content
Darkroom·Netthandel og varehandel·New Yorkoriginal ↗
USD 120K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon

Datanes aktualitet

171 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:14 UTC, innhold 679727 byte.