Darkroom
21 ledige stillinger64 % remoteBrasilSpaniaPortugal
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 5 % av 21 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon50%
Toppledelse og ledere18%
Kreativt, medier og tekst14%
Salg4%
Fullstack-utvikling4%
HR og rekruttering4%
Produkt og design4%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 21 stillinger i søket
22jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
21ulike stillinger (1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-09)
36åpne på stillingssiden, uansett alder
16medianalder, dager
5%IT (1)
50%i Europa (11)
64%remote
23%med lønn
Størrelsessignal: 36 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 224 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote14 · 64%
Hybrid7 · 32%
På stedet1 · 5%
Erfaringsnivå
Staff6 · 27%
Middels nivå5 · 23%
Senior3 · 14%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%
Junior1 · 5%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon11 · 50%
Toppledelse og ledere4 · 18%
Kreativt, medier og tekst3 · 14%
Produkt og design1 · 5%
Fullstack-utvikling1 · 5%
Salg1 · 5%
HR og rekruttering1 · 5%
Land
Brasil13
Spania11
Portugal11
USA9
Argentina2
Mexico2
Frankrike1
Byer
New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1
Jobber de siste 30 dagene
VP, Client Leadership
for 16 t sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Senior Director, Paid Social
for 1 dag sidenHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Director, Paid Search
for 1 dag sidenHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Email Marketing Associate
for 2 dager sidenRemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Marketing-spesialist e-post
for 3 dager sidenOriginal: Email Marketing Specialist
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Associate Director, programmatisk
for 4 dager sidenOriginal: Associate Director, Programmatic
USD 110K / årHybridStaffToppledelse og ledere
Senior Director, Creative Strategy
for 7 dager sidenUSD 160K–220K / årRemoteStaffKreativt, medier og tekst
Associate Director, Paid Search
for 9 dager sidenUSD 120K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Redaktør, Marketing
for 10 dager sidenOriginal: Editor, Marketing
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Designer, Social & Brand
for 10 dager sidenOriginal: Designer, Social & Brand
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Partnerships, Webinars & Events Manager
for 14 dager sidenRemoteMarkedsføring og kommunikasjon
Marketing Ops Manager
for 14 dager sidenOriginal: Marketing Ops Manager
RemoteMarkedsføring og kommunikasjon
Creator Manager
for 14 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Lifecycle Manager
for 14 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Full-Stack Engineer
for 16 dager sidenRemoteSeniorFullstack-utviklingJavaScriptPythonTypeScript
Lead Account Executive, Commerce Growth
for 16 dager sidenUSD 90K–100K / årHybridSeniorSalg
Social Media Manager
for 24 dager sidenRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Direktør, innhold
for 25 dager sidenOriginal: Director, Content
USD 120K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Datanes aktualitet
171 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:14 UTC, innhold 679727 byte.