Crosby
9 ledige stillinger22 % remoteUSA
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon33%
HR og rekruttering22%
Økonomi og juss22%
Drift og administrasjon11%
Annet11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-15)
23åpne på stillingssiden, uansett alder
43medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
22%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 23 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 497 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet7 · 78%
Remote2 · 22%
Erfaringsnivå
Senior4 · 44%
Middels nivå1 · 11%
Staff1 · 11%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon3 · 33%
Økonomi og juss2 · 22%
HR og rekruttering2 · 22%
Drift og administrasjon1 · 11%
Land
USA8
Byer
New York City7
Jobber de siste 30 dagene
Forretningsjurist
for 21 t sidenOriginal: Commercial Counsel
USD 175K–220K / årRemotebare USAØkonomi og juss
Senior GTM Recruiter
for 1 dag sidenOriginal: Senior GTM Recruiter
USD 180K–220K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering
Senior Technical Recruiter
for 1 dag sidenUSD 180K–220K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering
Kommersiell juridisk rådgiver (AU)
for 3 dager sidenOriginal: Commercial Counsel (AU)
AUD 200K–250K / årRemoteØkonomi og juss
Member of Technical Staff, infrastruktur
for 8 dager sidenOriginal: Member of Technical Staff, Infrastructure
USD 250K–360K / årPå stedetMiddels nivå
Events Lead
for 8 dager sidenUSD 150K–180K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Growth Lead
for 8 dager sidenOriginal: Growth Lead
USD 165K–200K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Head of Brand
for 8 dager sidenOriginal: Head of Brand
USD 190K–235K / årPå stedetStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Executive Assistant to the Founders
for 29 dager sidenUSD 140K–185K / årPå stedetDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
21 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:06 UTC, innhold 265077 byte.