RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Denne side findes på Dansk.Skift×

← tilbake

CreatorIQ

10 ledige stillinger50 % remoteUSAPolenStorbritannia

Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 30 % av 10 stillinger

Salg28%
Kundesuksess og kundeservice28%
Produkt og design17%
Programvareutvikling (generelt)11%
Toppledelse og ledere11%
Backend-utvikling6%
18jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1.8 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-02)
40åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
17%IT (3)
39%i Europa (7)
50%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 40 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 191 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
041
050
060
070
084
0922
1013

Arbeidssted

Remote9 · 50%
Arbeidssted ikke oppgitt5 · 28%
Hybrid4 · 22%

Erfaringsnivå

Staff5 · 28%
Middels nivå2 · 11%
Senior1 · 6%

Rolle

Salg5 · 28%
Kundesuksess og kundeservice5 · 28%
Produkt og design3 · 17%
Programvareutvikling (generelt)2 · 11%
Toppledelse og ledere2 · 11%
Backend-utvikling1 · 6%

Land

USA11
Polen4
Storbritannia2
Frankrike1

Byer

New York City5
Warsaw4
Los Angeles3
Boston2
London2
San Francisco1
Philadelphia1
Atlanta1

Jobber de siste 30 dagene

CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Los Angeles | San Franciscooriginal ↗
USD 150K–188K / årStaffSalg
Original: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Boston | Connecticut | New Jersey | Philadelphiaoriginal ↗
USD 120K–130K / årSalg
Original: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Atlanta | Floridaoriginal ↗
USD 120K–130K / årRemoteSalg
Original: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·New Yorkoriginal ↗
USD 120K–130K / årRemoteSalg
Original: Backend Software Engineer (Python / Go)
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Warsaworiginal ↗
PLN 231K–289K / årRemoteBackend-utviklingGolangPythonPHP
Original: Senior Software Engineer - Brand Safety & Agentic AI
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Warsaworiginal ↗
PLN 299K–375K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Original: Director of Enterprise Sales, East
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·New York | Connecticut | New Jersey | Bostonoriginal ↗
USD 150K–188K / årStaffSalg
Original: Customer Success Partner (EMEA)
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Parisoriginal ↗
EUR 55K–65K / årHybridMiddels nivåKundesuksess og kundeserviceFransk kreves
Original: Director of Engineering, Agentic AI and Architecture
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Los Angelesoriginal ↗
USD 171K–214K / årStaffProgramvareutvikling (generelt)
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Londonoriginal ↗
GBP 70K–91K / årRemoteProdukt og design

Customer Success Partner

for 21 dager siden
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·New Yorkoriginal ↗
USD 82K–98K / årKundesuksess og kundeservice
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Warsaworiginal ↗
PLN 231K–289K / årRemoteProdukt og design

Customer Success Partner

for 22 dager siden
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·New Yorkoriginal ↗
USD 81K–96K / årHybridKundesuksess og kundeservice

Customer Success Partner

for 23 dager siden
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·New Yorkoriginal ↗
USD 90K–100K / årHybridMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Original: Technical Product Manager, Metrics & Measurement
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Californiaoriginal ↗
USD 139K–157K / årRemoteProdukt og design

Customer Success Partner

for 24 dager siden
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Los Angelesoriginal ↗
USD 82K–98K / årHybridKundesuksess og kundeservice
Original: Director of Product, Workflows
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Londonoriginal ↗
GBP 110K–143K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Original: Director of Product, Workflows
CreatorIQ·Medier, underholdning og reklame·Warsaworiginal ↗
PLN 383K–536K / årRemoteStaffToppledelse og ledere

Datanes aktualitet

125 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:42 UTC, innhold 874704 byte.