CreatorIQ
10 ledige stillinger50 % remoteUSAPolenStorbritannia
Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 30 % av 10 stillinger
Salg28%
Kundesuksess og kundeservice28%
Produkt og design17%
Programvareutvikling (generelt)11%
Toppledelse og ledere11%
Backend-utvikling6%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
18jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1.8 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-02)
40åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
17%IT (3)
39%i Europa (7)
50%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 40 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 191 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote9 · 50%
Arbeidssted ikke oppgitt5 · 28%
Hybrid4 · 22%
Erfaringsnivå
Staff5 · 28%
Middels nivå2 · 11%
Senior1 · 6%
Rolle
Salg5 · 28%
Kundesuksess og kundeservice5 · 28%
Produkt og design3 · 17%
Programvareutvikling (generelt)2 · 11%
Toppledelse og ledere2 · 11%
Backend-utvikling1 · 6%
Land
USA11
Polen4
Storbritannia2
Frankrike1
Byer
New York City5
Warsaw4
Los Angeles3
Boston2
London2
San Francisco1
Philadelphia1
Atlanta1
Jobber de siste 30 dagene
Director of Enterprise Sales, West
for 16 t sidenUSD 150K–188K / årStaffSalg
Enterprise Account Executive
for 16 t sidenOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / årSalg
Enterprise Account Executive
for 16 t sidenOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / årRemoteSalg
Enterprise Account Executive
for 1 dag sidenOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / årRemoteSalg
Backend Software Engineer (Python / Go)
for 3 dager sidenOriginal: Backend Software Engineer (Python / Go)
PLN 231K–289K / årRemoteBackend-utviklingGolangPythonPHP
Senior Software Engineer - merkevaresikkerhet og agentisk AI
for 4 dager sidenOriginal: Senior Software Engineer - Brand Safety & Agentic AI
PLN 299K–375K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Direktør for enterprise-salg, East
for 4 dager sidenOriginal: Director of Enterprise Sales, East
USD 150K–188K / årStaffSalg
Customer Success Partner (EMEA)
for 18 dager sidenOriginal: Customer Success Partner (EMEA)
EUR 55K–65K / årHybridMiddels nivåKundesuksess og kundeserviceFransk kreves
Direktør for Engineering, Agentic AI og arkitektur
for 21 dager sidenOriginal: Director of Engineering, Agentic AI and Architecture
USD 171K–214K / årStaffProgramvareutvikling (generelt)
Product Manager, Safety & Compliance
for 21 dager sidenGBP 70K–91K / årRemoteProdukt og design
Customer Success Partner
for 21 dager sidenUSD 82K–98K / årKundesuksess og kundeservice
Product Manager, Safety & Compliance
for 21 dager sidenPLN 231K–289K / årRemoteProdukt og design
Customer Success Partner
for 22 dager sidenUSD 81K–96K / årHybridKundesuksess og kundeservice
Customer Success Partner
for 23 dager sidenUSD 90K–100K / årHybridMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Technical Product Manager, Metrics & Measurement
for 23 dager sidenOriginal: Technical Product Manager, Metrics & Measurement
USD 139K–157K / årRemoteProdukt og design
Customer Success Partner
for 24 dager sidenUSD 82K–98K / årHybridKundesuksess og kundeservice
Produktdirektør, arbeidsflyter
for 25 dager sidenOriginal: Director of Product, Workflows
GBP 110K–143K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Produktdirektør, arbeidsflyter
for 25 dager sidenOriginal: Director of Product, Workflows
PLN 383K–536K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Datanes aktualitet
125 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:42 UTC, innhold 874704 byte.