Clasp
12 ledige stillinger100 % remote
Fintech og betalingerProgramvareselskapIT-andel 33 % av 12 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon25%
Fullstack-utvikling17%
Produkt og design17%
Salg8%
GTM engineering8%
Programvareutvikling (generelt)8%
Toppledelse og ledere8%
Annet8%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 12 stillinger i søket
12jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
12ulike stillinger (1 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-06)
12åpne på stillingssiden, uansett alder
17medianalder, dager
33%IT (4)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 12 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 17 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote12 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå5 · 42%
Senior3 · 25%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon3 · 25%
Produkt og design2 · 17%
Fullstack-utvikling2 · 17%
Programvareutvikling (generelt)1 · 8%
GTM engineering1 · 8%
Salg1 · 8%
Toppledelse og ledere1 · 8%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Product Manager, Foundations
for 4 dager sidenUSD 110K–160K / årRemoteProdukt og design
B2B Marketing Specialist, HR Tech
for 10 dager sidenUSD 80K–95K / årRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
B2B Marketing Specialist, Higher Ed
for 10 dager sidenUSD 80K–95K / årRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
B2B Marketing Specialist, Healthcare
for 10 dager sidenUSD 80K–95K / årRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Full Stack Engineer, Lending
for 15 dager sidenUSD 135K–165K / årRemoteSeniorFullstack-utviklingJavaScriptPythonTypeScript
Product Manager, Candidate & Recruiter Platform
for 17 dager sidenUSD 110K–160K / årRemoteProdukt og design
Software Engineer, Foundations
for 17 dager sidenUSD 95K–120K / årRemoteMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPythonTypeScript
Tech Lead, Foundations
for 17 dager sidenUSD 165K–185K / årRemoteSenior
GTM Engineer
for 17 dager sidenUSD 155K–185K / årRemoteGTM engineeringSQL
Full Stack Engineer - Evergreen Posting
for 17 dager sidenUSD 135K–165K / årRemoteSeniorFullstack-utviklingJavaScriptPythonSQL
Enterprise Account Executive
for 17 dager sidenUSD 120K–140K / årRemoteMiddels nivåSalg
Partner Success Manager, Higher Ed
for 17 dager sidenUSD 95K–125K / årRemoteToppledelse og ledere
Datanes aktualitet
94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:06 UTC, innhold 229791 byte.