RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Clasp

12 ledige stillinger100 % remote

Fintech og betalingerProgramvareselskapIT-andel 33 % av 12 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon25%
Fullstack-utvikling17%
Produkt og design17%
Salg8%
GTM engineering8%
Programvareutvikling (generelt)8%
Toppledelse og ledere8%
Annet8%
12jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
12ulike stillinger (1 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-06)
12åpne på stillingssiden, uansett alder
17medianalder, dager
33%IT (4)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 12 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 17 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1012

Arbeidssted

Remote12 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå5 · 42%
Senior3 · 25%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon3 · 25%
Produkt og design2 · 17%
Fullstack-utvikling2 · 17%
Programvareutvikling (generelt)1 · 8%
GTM engineering1 · 8%
Salg1 · 8%
Toppledelse og ledere1 · 8%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 110K–160K / årRemoteProdukt og design
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 80K–95K / årRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 80K–95K / årRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 80K–95K / årRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 135K–165K / årRemoteSeniorFullstack-utviklingJavaScriptPythonTypeScript
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 110K–160K / årRemoteProdukt og design
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 95K–120K / årRemoteMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPythonTypeScript

Tech Lead, Foundations

for 17 dager siden
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 165K–185K / årRemoteSenior

GTM Engineer

for 17 dager siden
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 155K–185K / årRemoteGTM engineeringSQL
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 135K–165K / årRemoteSeniorFullstack-utviklingJavaScriptPythonSQL
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 120K–140K / årRemoteMiddels nivåSalg
Clasp·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 95K–125K / årRemoteToppledelse og ledere

Datanes aktualitet

94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:06 UTC, innhold 229791 byte.