RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 5 min siden
Norsk
Logg inn
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbake

Almedia

19 ledige stillinger5 % remoteTysklandSingaporeStorbritannia

Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 32 % av 19 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon29%
Data og maskinlæring19%
Toppledelse og ledere19%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Salg5%
DevOps / SRE / plattform / sky5%
Økonomi og juss5%
Produkt og design5%
21jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
19ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-13)
38åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
29%IT (6)
86%i Europa (18)
5%remote
81%med lønn

Størrelsessignal: 38 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 150 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
051
062
076
082
0911
1016

Arbeidssted

På stedet19 · 90%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 5%
Remote1 · 5%

Erfaringsnivå

Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon6 · 29%
Toppledelse og ledere4 · 19%
Data og maskinlæring4 · 19%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 10%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 5%
Programvareutvikling (generelt)1 · 5%
Produkt og design1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%

Land

Tyskland17
Singapore1
Storbritannia1
Japan1
Kina1

Byer

Berlin17
London1
Tokyo1
Beijing1

Jobber de siste 30 dagene

Growth Lead (Berlin)

for 2 dager siden
EUR 100K–120K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
EUR 75K–100K / årPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon
EUR 65K–85K / årPå stedetJuniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonTypeScriptJavaScript

Country Manager (Vietnam)

for 10 dager siden
EUR 110K–130K / årToppledelse og ledere
EUR 65K–85K / årPå stedetJuniorProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL

Data Scientist

for 15 dager siden
EUR 80K–150K / årPå stedetData og maskinlæringPythonSQL

Product Lead - Adtech

for 17 dager siden
EUR 120K–160K / årPå stedetSeniorProdukt og design

Director of Finance

for 17 dager siden
EUR 150K–200K / årPå stedetStaffØkonomi og juss
På stedetStaffData og maskinlæring

Staff Data Scientist

for 17 dager siden
På stedetStaffData og maskinlæring

Founding Data Scientist

for 18 dager siden
På stedetData og maskinlæringPythonSQL
EUR 130K–180K / årPå stedetStaffToppledelse og ledere
På stedetStaffSalg

Venture Manager (Berlin)

for 21 dager siden
EUR 80K–110K / årPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
EUR 140K–180K / årPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse

UA Manager

for 22 dager siden
EUR 55K–80K / årPå stedetToppledelse og ledere

Lead Monetization Manager

for 23 dager siden
EUR 150K–200K / årPå stedetSeniorToppledelse og ledere

Growth Manager (Berlin)

for 24 dager siden
EUR 75K–100K / årPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon
EUR 75K–100K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
EUR 60K–80K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Growth Manager (China)

for 25 dager siden
EUR 65K–90K / årPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon

Datanes aktualitet

94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:05 UTC, innhold 446738 byte.