Almedia
19 ledige stillinger5 % remoteTysklandSingaporeStorbritannia
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 32 % av 19 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon29%
Data og maskinlæring19%
Toppledelse og ledere19%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Salg5%
DevOps / SRE / plattform / sky5%
Økonomi og juss5%
Produkt og design5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 19 stillinger i søket
21jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
19ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-13)
38åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
29%IT (6)
86%i Europa (18)
5%remote
81%med lønn
Størrelsessignal: 38 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 150 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet19 · 90%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 5%
Remote1 · 5%
Erfaringsnivå
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon6 · 29%
Toppledelse og ledere4 · 19%
Data og maskinlæring4 · 19%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 10%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 5%
Programvareutvikling (generelt)1 · 5%
Produkt og design1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%
Land
Tyskland17
Singapore1
Storbritannia1
Japan1
Kina1
Byer
Berlin17
London1
Tokyo1
Beijing1
Jobber de siste 30 dagene
Growth Lead (Berlin)
for 2 dager sidenEUR 100K–120K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Growth Manager (Berlin) - Turkish speaking
for 10 dager sidenEUR 75K–100K / årPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon
Junior Engineer (Typescript / Python / DevOps / AI)
for 10 dager sidenEUR 65K–85K / årPå stedetJuniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonTypeScriptJavaScript
Country Manager (Vietnam)
for 10 dager sidenEUR 110K–130K / årToppledelse og ledere
Junior Software Engineer - Data
for 10 dager sidenEUR 65K–85K / årPå stedetJuniorProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL
Data Scientist
for 15 dager sidenEUR 80K–150K / årPå stedetData og maskinlæringPythonSQL
Product Lead - Adtech
for 17 dager sidenEUR 120K–160K / årPå stedetSeniorProdukt og design
Director of Finance
for 17 dager sidenEUR 150K–200K / årPå stedetStaffØkonomi og juss
Staff Machine Learning Engineer
for 17 dager sidenPå stedetStaffData og maskinlæring
Staff Data Scientist
for 17 dager sidenPå stedetStaffData og maskinlæring
Founding Data Scientist
for 18 dager sidenPå stedetData og maskinlæringPythonSQL
Director of Product & Design
for 18 dager sidenEUR 130K–180K / årPå stedetStaffToppledelse og ledere
Senior Manager, Celebrity & Talent Partnerships
for 18 dager sidenPå stedetStaffSalg
Venture Manager (Berlin)
for 21 dager sidenEUR 80K–110K / årPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Senior Venture Lead (Berlin)
for 21 dager sidenEUR 140K–180K / årPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
UA Manager
for 22 dager sidenEUR 55K–80K / årPå stedetToppledelse og ledere
Lead Monetization Manager
for 23 dager sidenEUR 150K–200K / årPå stedetSeniorToppledelse og ledere
Growth Manager (Berlin)
for 24 dager sidenEUR 75K–100K / årPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Growth Manager (Berlin)
for 24 dager sidenEUR 75K–100K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Growth Manager (Japan)
for 25 dager sidenEUR 60K–80K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Growth Manager (China)
for 25 dager sidenEUR 65K–90K / årPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon
Datanes aktualitet
94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:05 UTC, innhold 446738 byte.