RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Agent

12 ledige stillinger100 % remoteMexicoArgentinaFilippinene

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 17 % av 12 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon36%
Håndverk, bygg og produksjon21%
Økonomi og juss14%
Salg7%
Data og maskinlæring7%
Kundesuksess og kundeservice7%
Programvareutvikling (generelt)7%
14jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
12ulike stillinger (1.2 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-19)
19åpne på stillingssiden, uansett alder
11medianalder, dager
14%IT (2)
0%i Europa (0)
100%remote
86%med lønn

Størrelsessignal: 19 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 70 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
1012

Arbeidssted

Remote14 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå4 · 29%
Junior1 · 7%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon5 · 36%
Håndverk, bygg og produksjon3 · 21%
Økonomi og juss2 · 14%
Programvareutvikling (generelt)1 · 7%
Salg1 · 7%
Kundesuksess og kundeservice1 · 7%
Data og maskinlæring1 · 7%

Land

Mexico5
Argentina5
Filippinene3
Brasil3
Colombia3
Guatemala1
El Salvador1
Paraguay1

Byer

Cebu City1

Jobber de siste 30 dagene

Agent·Eiendom, bygg og proptech·Philippinesoriginal ↗
RemoteMarkedsføring og kommunikasjon
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Brazil | El Salvador | Mexico | Guatemalaoriginal ↗
USD 2 000–2 500 / månedRemoteHåndverk, bygg og produksjon

Financial Controller

for 4 dager siden
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Philippinesoriginal ↗
USD 2 000–2 500RemoteMiddels nivåØkonomi og juss

Financial Controller

for 4 dager siden
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 2 000–2 500RemoteMiddels nivåØkonomi og juss

Jr Paid Media Buyer

for 4 dager siden
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 1 000–1 300 / månedRemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Mexico | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 2 000–3 000 / månedRemoteMarkedsføring og kommunikasjon
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Brazil | Paraguayoriginal ↗
USD 1 100–2 000RemoteMarkedsføring og kommunikasjon
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Philippines (Cebu)original ↗
USD 1 100–2 000RemoteMarkedsføring og kommunikasjon

Developer + AI Support

for 10 dager siden
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Argentinaoriginal ↗
RemoteProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptTypeScript
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Latin Americaoriginal ↗
USD 1 500–2 500 / månedRemoteHåndverk, bygg og produksjon

CPG Sales Assistant

for 14 dager siden
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1 500–2 000 / månedRemoteMiddels nivåSalg
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Colombiaoriginal ↗
USD 1 400–1 600 / månedRemoteKundesuksess og kundeservice
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1 500–2 500 / månedRemoteMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjonSpansk kreves
Agent·Eiendom, bygg og proptech·Mexico | Nicaragua | Brazil | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 3 500–4 500 / månedRemoteData og maskinlæringPythonSQL

Datanes aktualitet

250 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:18 UTC, innhold 218052 byte.