Agent
12 ledige stillinger100 % remoteMexicoArgentinaFilippinene
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 17 % av 12 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon36%
Håndverk, bygg og produksjon21%
Økonomi og juss14%
Salg7%
Data og maskinlæring7%
Kundesuksess og kundeservice7%
Programvareutvikling (generelt)7%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 12 stillinger i søket
14jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
12ulike stillinger (1.2 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-19)
19åpne på stillingssiden, uansett alder
11medianalder, dager
14%IT (2)
0%i Europa (0)
100%remote
86%med lønn
Størrelsessignal: 19 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 70 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote14 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå4 · 29%
Junior1 · 7%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon5 · 36%
Håndverk, bygg og produksjon3 · 21%
Økonomi og juss2 · 14%
Programvareutvikling (generelt)1 · 7%
Salg1 · 7%
Kundesuksess og kundeservice1 · 7%
Data og maskinlæring1 · 7%
Land
Mexico5
Argentina5
Filippinene3
Brasil3
Colombia3
Guatemala1
El Salvador1
Paraguay1
Byer
Cebu City1
Jobber de siste 30 dagene
E-Commerce Specialist (BigCommerce / B2B)
for 1 dag sidenRemoteMarkedsføring og kommunikasjon
USD 2 000–2 500 / månedRemoteHåndverk, bygg og produksjon
Financial Controller
for 4 dager sidenUSD 2 000–2 500RemoteMiddels nivåØkonomi og juss
Financial Controller
for 4 dager sidenUSD 2 000–2 500RemoteMiddels nivåØkonomi og juss
Jr Paid Media Buyer
for 4 dager sidenUSD 1 000–1 300 / månedRemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Social Media & Community Manager
for 4 dager sidenUSD 2 000–3 000 / månedRemoteMarkedsføring og kommunikasjon
E-commerce Marketing Analyst
for 8 dager sidenUSD 1 100–2 000RemoteMarkedsføring og kommunikasjon
E-commerce Marketing Analyst
for 9 dager sidenUSD 1 100–2 000RemoteMarkedsføring og kommunikasjon
Developer + AI Support
for 10 dager sidenRemoteProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptTypeScript
Residential Estimator (New York / Long Island / Northeast projects)
for 11 dager sidenUSD 1 500–2 500 / månedRemoteHåndverk, bygg og produksjon
CPG Sales Assistant
for 14 dager sidenUSD 1 500–2 000 / månedRemoteMiddels nivåSalg
Customer Support & Service Coordinator (HVAC)
for 18 dager sidenUSD 1 400–1 600 / månedRemoteKundesuksess og kundeservice
Commercial Masonry Estimator
for 23 dager sidenUSD 1 500–2 500 / månedRemoteMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjonSpansk kreves
Product Data Analyst (Academic Background)
for 23 dager sidenUSD 3 500–4 500 / månedRemoteData og maskinlæringPythonSQL
Datanes aktualitet
250 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:18 UTC, innhold 218052 byte.