Roboyo
20 ledige stillinger10 % remoteIndiaUSASpania
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 40 % av 20 stillinger
Programvareutvikling (generelt)33%
Strategi, rådgivning og analyse19%
Prosjekt- og programledelse14%
HR og rekruttering10%
QA og testing5%
DevOps / SRE / plattform / sky5%
Økonomi og juss5%
Håndverk, bygg og produksjon5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 20 stillinger i søket
21jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-22)
34åpne på stillingssiden, uansett alder
22medianalder, dager
43%IT (9)
24%i Europa (5)
10%remote
14%med lønn
Størrelsessignal: 34 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 143 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt18 · 86%
Remote2 · 10%
Hybrid1 · 5%
Erfaringsnivå
Senior12 · 57%
Staff2 · 10%
Middels nivå2 · 10%
Rolle
Programvareutvikling (generelt)7 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse4 · 19%
Prosjekt- og programledelse3 · 14%
HR og rekruttering2 · 10%
QA og testing1 · 5%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk1 · 5%
Land
India9
USA2
Spania2
Mexico2
Tyskland2
Canada1
Storbritannia1
Australia1
Byer
Hyderabad8
Barcelona2
Munich1
Bengaluru1
London1
Berlin1
Brisbane1
Pune1
Jobber de siste 30 dagene
Project Manager / Strategy Lead
for 8 t sidenCAD 110K–160K / årSeniorProsjekt- og programledelse
Senior Automation Engineer
for 1 dag sidenUSD 95K–137K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Lead HR Advisor - India
for 1 dag sidenSeniorHR og rekruttering
Delivery Project Manager
for 1 dag sidenHybridProsjekt- og programledelse
Senior HR Business Partner – Sweden, UK & Germany
for 1 dag sidenSeniorHR og rekrutteringSvensk kreves
RPA - Senior Business Analyst
for 2 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Business Analyst
for 2 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Automation Engineering Manager - UiPath
for 2 dager sidenStaffProgramvareutvikling (generelt)C#PythonSQL
Applied AI Transformation Director DACH (m/f/d)
for 2 dager sidenStaffStrategi, rådgivning og analyseTysk kreves
Senior UiPath Automation Engineer
for 3 dager sidenSeniorProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL
Senior Application QA
for 14 dager sidenSeniorQA og testing
DevOps Engineer
for 14 dager sidenRemoteDevOps / SRE / plattform / skyBashPython
Finance Manager – UK & Western Europe
for 15 dager sidenØkonomi og juss
Senior Intelligent Automation Engineer - UiPath
for 17 dager sidenSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Intelligent Automation Engineer - UiPath
for 17 dager sidenMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikkTysk kreves
Regional Operator Americas
for 22 dager sidenRemoteMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
AI Lead Consultant
for 22 dager sidenUSD 125K–165K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Application Engineer - Appian
for 22 dager sidenProgramvareutvikling (generelt)JavaSQL
Delivery Manager UiPath
for 24 dager sidenProsjekt- og programledelse
Senior UiPath Automation Engineer
for 29 dager sidenSeniorProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL
Senior Automation Engineer (IXP and Agentic) L3
for 29 dager sidenSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Datanes aktualitet
159 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:37 UTC, innhold 1228663 byte.