RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Roboyo

20 ledige stillinger10 % remoteIndiaUSASpania

Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 40 % av 20 stillinger

Programvareutvikling (generelt)33%
Strategi, rådgivning og analyse19%
Prosjekt- og programledelse14%
HR og rekruttering10%
QA og testing5%
DevOps / SRE / plattform / sky5%
Økonomi og juss5%
Håndverk, bygg og produksjon5%
21jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-22)
34åpne på stillingssiden, uansett alder
22medianalder, dager
43%IT (9)
24%i Europa (5)
10%remote
14%med lønn

Størrelsessignal: 34 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 143 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
088
097
1018

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt18 · 86%
Remote2 · 10%
Hybrid1 · 5%

Erfaringsnivå

Senior12 · 57%
Staff2 · 10%
Middels nivå2 · 10%

Rolle

Programvareutvikling (generelt)7 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse4 · 19%
Prosjekt- og programledelse3 · 14%
HR og rekruttering2 · 10%
QA og testing1 · 5%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk1 · 5%

Land

India9
USA2
Spania2
Mexico2
Tyskland2
Canada1
Storbritannia1
Australia1

Byer

Hyderabad8
Barcelona2
Munich1
Bengaluru1
London1
Berlin1
Brisbane1
Pune1

Jobber de siste 30 dagene

Roboyo·Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 110K–160K / årSeniorProsjekt- og programledelse
Roboyo·United States original ↗
USD 95K–137K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
SeniorHR og rekruttering
Roboyo·Hyderabad, Indiaoriginal ↗
HybridProsjekt- og programledelse
SeniorHR og rekrutteringSvensk kreves
SeniorStrategi, rådgivning og analyse

Senior Business Analyst

for 2 dager siden
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Roboyo·Hyderabad, Indiaoriginal ↗
StaffProgramvareutvikling (generelt)C#PythonSQL
StaffStrategi, rådgivning og analyseTysk kreves
SeniorProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL

Senior Application QA

for 14 dager siden
Roboyo·Hyderabad, Indiaoriginal ↗
SeniorQA og testing

DevOps Engineer

for 14 dager siden
Roboyo·London (Remote)original ↗
RemoteDevOps / SRE / plattform / skyBashPython
Økonomi og juss
Roboyo·Berlin, Germanyoriginal ↗
SeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Roboyo·Munich Germanyoriginal ↗
Middels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikkTysk kreves

Regional Operator Americas

for 22 dager siden
Roboyo·Mexico (Remote)original ↗
RemoteMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon

AI Lead Consultant

for 22 dager siden
Roboyo·United States original ↗
USD 125K–165K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Programvareutvikling (generelt)JavaSQL

Delivery Manager UiPath

for 24 dager siden
Roboyo·Hyderabad, Indiaoriginal ↗
Prosjekt- og programledelse
SeniorProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL
Roboyo·Hyderabad, Puneoriginal ↗
SeniorProgramvareutvikling (generelt)Python

Datanes aktualitet

159 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:37 UTC, innhold 1228663 byte.