RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbake

Walker Sands

8 ledige stillinger89 % remoteUSA

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 8 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon33%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Toppledelse og ledere22%
Data og maskinlæring11%
Prosjekt- og programledelse11%
9jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-05)
11åpne på stillingssiden, uansett alder
18medianalder, dager
11%IT (1)
0%i Europa (0)
89%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 11 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 73 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Arbeidssted

Remote8 · 89%
Hybrid1 · 11%

Erfaringsnivå

Staff5 · 56%
Senior4 · 44%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon3 · 33%
Toppledelse og ledere2 · 22%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Data og maskinlæring1 · 11%
Prosjekt- og programledelse1 · 11%

Land

USA9

Byer

Boston8
Chicago8
Seattle5

Jobber de siste 30 dagene

Lead Data Engineer

for 12 t siden
Original: Lead Data Engineer
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicago, Boston, Remoteoriginal ↗
USD 155K–175K / årRemoteSeniorData og maskinlæringPythonSQL
Original: Associate Media Relations Director
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicagooriginal ↗
USD 85K–106K / årHybridStaffToppledelse og ledere

Sr. Manager, SEO + GEO

for 14 dager siden
Original: Sr. Manager, SEO + GEO
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Boston, Massachusetts, United States, Chicago, Illinois, United States, Remote, Seattle, Washington, United Statesoriginal ↗
USD 77,5K–89K / årRemotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Director, Paid Media Strategy
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Boston, Chicago, Remoteoriginal ↗
USD 100K–113K / årRemoteStaffMarkedsføring og kommunikasjon

Director, Media Strategy

for 18 dager siden
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginal ↗
USD 78K–87K / årRemoteStaffStrategi, rådgivning og analyse

Director, Media Strategy

for 18 dager siden
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginal ↗
USD 100K–113K / årRemoteStaffStrategi, rådgivning og analyse

Senior PR Manager

for 24 dager siden
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginal ↗
USD 78K–87K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

PR-direktør

for 24 dager siden
Original: PR Director
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginal ↗
USD 100K–113K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Original: Senior Project Manager - Contract
Walker Sands·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicago, Boston, Seattle, Remoteoriginal ↗
USD 4 500–6 500RemoteSeniorProsjekt- og programledelse

Datanes aktualitet

22 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:16 UTC, innhold 145940 byte.