Walker Sands
8 ledige stillinger89 % remoteUSA
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 8 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon33%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Toppledelse og ledere22%
Data og maskinlæring11%
Prosjekt- og programledelse11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 8 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-05)
11åpne på stillingssiden, uansett alder
18medianalder, dager
11%IT (1)
0%i Europa (0)
89%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 11 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 73 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote8 · 89%
Hybrid1 · 11%
Erfaringsnivå
Staff5 · 56%
Senior4 · 44%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon3 · 33%
Toppledelse og ledere2 · 22%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Data og maskinlæring1 · 11%
Prosjekt- og programledelse1 · 11%
Land
USA9
Byer
Boston8
Chicago8
Seattle5
Jobber de siste 30 dagene
Lead Data Engineer
for 12 t sidenOriginal: Lead Data Engineer
USD 155K–175K / årRemoteSeniorData og maskinlæringPythonSQL
Associate Director medierelasjoner
for 2 dager sidenOriginal: Associate Media Relations Director
USD 85K–106K / årHybridStaffToppledelse og ledere
Sr. Manager, SEO + GEO
for 14 dager sidenOriginal: Sr. Manager, SEO + GEO
USD 77,5K–89K / årRemotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Direktør, Paid Media-strategi
for 18 dager sidenOriginal: Director, Paid Media Strategy
USD 100K–113K / årRemoteStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Director, Media Strategy
for 18 dager sidenUSD 78K–87K / årRemoteStaffStrategi, rådgivning og analyse
Director, Media Strategy
for 18 dager sidenUSD 100K–113K / årRemoteStaffStrategi, rådgivning og analyse
Senior PR Manager
for 24 dager sidenUSD 78K–87K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
PR-direktør
for 24 dager sidenOriginal: PR Director
USD 100K–113K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Senior Project Manager - kontrakt
for 29 dager sidenOriginal: Senior Project Manager - Contract
USD 4 500–6 500RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Datanes aktualitet
22 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:16 UTC, innhold 145940 byte.