THG
51 ledige stillingerStorbritanniaUSATyskland
Mat, drikke og forbruksvarerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 4 % av 51 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon31%
Drift og administrasjon15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk12%
Økonomi og juss10%
Toppledelse og ledere6%
Salg4%
Data og maskinlæring4%
Annet8%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 51 stillinger i søket
52jobber, siste 30 dager
14nye, siste 7 dager
51ulike stillinger (1 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-05)
109åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
4%IT (2)
96%i Europa (50)
0%remote
4%med lønn
Størrelsessignal: 109 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 766 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt48 · 92%
Hybrid3 · 6%
På stedet1 · 2%
Erfaringsnivå
Senior12 · 23%
Junior7 · 13%
Middels nivå3 · 6%
Staff3 · 6%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon16 · 31%
Drift og administrasjon8 · 15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk6 · 12%
Økonomi og juss5 · 10%
Toppledelse og ledere3 · 6%
Kreativt, medier og tekst2 · 4%
Vakt og sikkerhet2 · 4%
Salg2 · 4%
Land
Storbritannia48
USA2
Tyskland1
Polen1
Byer
Manchester42
Warrington3
Berlin1
Wrocław1
Trowbridge1
New York City1
London1
Jobber de siste 30 dagene
Group Financial Controller
for 15 t sidenSeniorØkonomi og juss
Creative Project Manager | LOOKFANTASTIC
for 20 t sidenKreativt, medier og tekst
Consolidation Accountant
for 21 t sidenMiddels nivåØkonomi og juss
Buyer - Beauty Packaging
for 1 dag sidenDrift og administrasjon
Regulatory Officer (UK/EU) - THG Nutrition
for 1 dag sidenSite Manager (THG Omega) - THG Manufacturing
for 1 dag sidenIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Insight Lead
for 1 dag sidenSenior
Loss Prevention Specialist - Omega
for 2 dager sidenVakt og sikkerhet
Supply Chain Analyst (12 Month FTC)
for 2 dager sidenDrift og administrasjon
Order to Cash Associate (Credit Control) - Beauty
for 2 dager sidenJuniorØkonomi og juss
Buyer - Raw Materials
for 3 dager sidenDrift og administrasjon
Head of Brand (Multi-Brand) | Christophe Robin & Ameliorate (6m FTC)
for 3 dager sidenStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
for 3 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Sustainability Coordinator - THG
for 4 dager sidenJunior
Finance Director | Retail Beauty
for 7 dager sidenStaffØkonomi og juss
Demand Planner - THG Nutrition | Myprotein
for 7 dager sidenDrift og administrasjon
Senior NPD Technologist - THG Nutrition | Myprotein
for 7 dager sidenSenior
Operations Planner - THG Nutrition | Myprotein
for 7 dager sidenDrift og administrasjon
Ecommerce Manager- Myprotein
for 8 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Account Executive | ESPA International, The Americas
for 9 dager sidenUSD 83K–87K / månedSeniorSalg
Influencer Manager - Myprotein Germany
for 10 dager sidenPå stedetMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjonTysk kreves
Influencer Manager - Myprotein Germany
for 10 dager sidenMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjonTysk kreves
Graduate Data & Insight Analyst
for 11 dager sidenJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Data Engineering Lead
for 11 dager sidenSeniorData og maskinlæringPython
Data Engineer (Customer)
for 11 dager sidenJuniorData og maskinlæringPythonSQL
Senior Social & Influencer Executive | ESPA
for 14 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Affiliate Executive | Beauty Brands
for 14 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
People Advisor - THG Manufacturing
for 15 dager sidenIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Junior NPD Technician (12M FTC) | THG Manufacturing
for 17 dager sidenJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
EHS Specialist (Mat Cover)
for 17 dager sidenVakt og sikkerhetPolsk kreves
National Account Manager (Retail) - Myprotein
for 18 dager sidenSalg
Ecommerce Manager (Subscriptions) THG Nutrition | Myprotein
for 18 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Ecommerce Manager (UK) - THG Nutrition | Myprotein
for 18 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Ecommerce Manager (US) - THG Nutrition | Myprotein
for 18 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Front of House Assistant - Myprotein Store (Manchester City Centre)
for 18 dager sidenRestaurant, hotell og renhold
Senior Digital Activation Executive | Lookfantastic
for 18 dager sidenSeniorToppledelse og ledere
Quality Control Technician - THG Manufacturing
for 18 dager sidenIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Paid Media Manager | Lookfantastic
for 21 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Buying Admin Assistant | Lookfantastic
for 21 dager sidenDrift og administrasjon
Loyalty Executive | LOOKFANTASTIC
for 21 dager sidenToppledelse og ledere
Head of Finance | Beauty Brands
for 22 dager sidenStaffØkonomi og juss
Assistant Buyer - THG Labs
for 22 dager sidenDrift og administrasjon
Senior Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
for 22 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Customer Services Manager | THG Manufacturing
for 22 dager sidenHybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Account Liaison Officer | THG Manufacturing
for 23 dager sidenHybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Social Media Associate | Dermstore
for 23 dager sidenUSD 70K–80K / årHybridJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Category Manager (BFS) - THG Nutrition | Myprotein
for 23 dager sidenToppledelse og ledere
Junior Designer | Cult Beauty
for 23 dager sidenJuniorKreativt, medier og tekst
Affiliate Manager - THG Nutrition | Myprotein
for 24 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Ecommerce Executive 12M FTC | LOOKFANTASTIC
for 25 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Datanes aktualitet
375 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:45 UTC, innhold 3491479 byte.