RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

THG

51 ledige stillingerStorbritanniaUSATyskland

Mat, drikke og forbruksvarerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 4 % av 51 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon31%
Drift og administrasjon15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk12%
Økonomi og juss10%
Toppledelse og ledere6%
Salg4%
Data og maskinlæring4%
Annet8%
52jobber, siste 30 dager
14nye, siste 7 dager
51ulike stillinger (1 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-05)
109åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
4%IT (2)
96%i Europa (50)
0%remote
4%med lønn

Størrelsessignal: 109 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 766 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
122
010
020
032
040
051
065
077
0811
0933
1044

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt48 · 92%
Hybrid3 · 6%
På stedet1 · 2%

Erfaringsnivå

Senior12 · 23%
Junior7 · 13%
Middels nivå3 · 6%
Staff3 · 6%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon16 · 31%
Drift og administrasjon8 · 15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk6 · 12%
Økonomi og juss5 · 10%
Toppledelse og ledere3 · 6%
Kreativt, medier og tekst2 · 4%
Vakt og sikkerhet2 · 4%
Salg2 · 4%

Land

Storbritannia48
USA2
Tyskland1
Polen1

Byer

Manchester42
Warrington3
Berlin1
Wrocław1
Trowbridge1
New York City1
London1

Jobber de siste 30 dagene

THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorØkonomi og juss
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Kreativt, medier og tekst
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Middels nivåØkonomi og juss
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administrasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Warringtonoriginal ↗
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Insight Lead

for 1 dag siden
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Senior
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Warringtonoriginal ↗
Vakt og sikkerhet
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administrasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorØkonomi og juss

Buyer - Raw Materials

for 3 dager siden
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administrasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffMarkedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Junior
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffØkonomi og juss
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administrasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Senior
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administrasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·USoriginal ↗
USD 83K–87K / månedSeniorSalg
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
På stedetMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjonTysk kreves
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·EUR, Berlinoriginal ↗
Middels nivåMarkedsføring og kommunikasjonTysk kreves
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorStrategi, rådgivning og analyse

Data Engineering Lead

for 11 dager siden
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorData og maskinlæringPython

Data Engineer (Customer)

for 11 dager siden
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorData og maskinlæringPythonSQL
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Warringtonoriginal ↗
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

EHS Specialist (Mat Cover)

for 17 dager siden
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·POL, Wroclaworiginal ↗
Vakt og sikkerhetPolsk kreves
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Salg
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurant, hotell og renhold
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorToppledelse og ledere
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Tywynoriginal ↗
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administrasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Toppledelse og ledere
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffØkonomi og juss

Assistant Buyer - THG Labs

for 22 dager siden
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Trowbridgeoriginal ↗
Drift og administrasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
HybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
HybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·US, New York Cityoriginal ↗
USD 70K–80K / årHybridJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Toppledelse og ledere
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Londonoriginal ↗
JuniorKreativt, medier og tekst
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
THG·Mat, drikke og forbruksvarer·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon

se alle 52 jobber →

Datanes aktualitet

375 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:45 UTC, innhold 3491479 byte.