RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 4 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Nurix

15 ledige stillingerUSA

Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 15 stillinger

Helse47%
Vitenskap og forskning27%
Toppledelse og ledere13%
Drift og administrasjon7%
Annet7%
15jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
15ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-09-24)
35åpne på stillingssiden, uansett alder
35medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
80%med lønn

Størrelsessignal: 35 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 172 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
052
061
072
085
0915
1010

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt15 · 100%

Erfaringsnivå

Staff6 · 40%
Senior5 · 33%
Middels nivå2 · 13%

Rolle

Helse7 · 47%
Vitenskap og forskning4 · 27%
Toppledelse og ledere2 · 13%
Drift og administrasjon1 · 7%

Land

USA15

Byer

The Woodlands3

Jobber de siste 30 dagene

Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 228,1K–252K / årStaffToppledelse og ledere
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·The Woodlands, Texasoriginal ↗
StaffVitenskap og forskning
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 141,5K–175,6K / årMiddels nivåVitenskap og forskning
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 131,4K–139,9K / årSeniorHelse
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·The Woodlands, Texasoriginal ↗
USD 147,5K–157,5K / årSeniorVitenskap og forskning
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·The Woodlands, Texasoriginal ↗
USD 130,2K–141,4K / årMiddels nivåVitenskap og forskning
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 288,1K–325,7K / årStaffHelse
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 187,8K–208,6K / årStaff
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
Helse
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
Drift og administrasjon
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 216,4K–234,8K / årStaffHelse

Director, Drug Safety

for 26 dager siden
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 247,3K–280,4K / årStaffToppledelse og ledere
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 181,9K–193,8K / årSeniorHelse
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 134,5K–146,6K / årSeniorHelse
Nurix·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Brisbane, Californiaoriginal ↗
USD 157,7K–168,2K / årSeniorHelse

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, innhold 302410 byte.