Nextdoor
6 ledige stillinger43 % remoteUSA
Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 6 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon43%
Kreativt, medier og tekst29%
Salg14%
Produkt og design14%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 6 stillinger i søket
7jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
6ulike stillinger (1.2 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-19)
23åpne på stillingssiden, uansett alder
57medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
43%remote
86%med lønn
Størrelsessignal: 23 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 2452 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt4 · 57%
Remote3 · 43%
Erfaringsnivå
Senior5 · 71%
Staff1 · 14%
Middels nivå1 · 14%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon3 · 43%
Kreativt, medier og tekst2 · 29%
Produkt og design1 · 14%
Salg1 · 14%
Land
USA7
Byer
Los Angeles1
San Francisco1
Dallas1
New York City1
Jobber de siste 30 dagene
Original: Product Marketing LeadUSD 135K–175K / årSeniorMarkedsføring og kommunikasjon Original: Product Marketing LeadUSD 135K–175K / årSeniorMarkedsføring og kommunikasjon Original: Designer, SearchUSD 175K–190K / årRemotebare USASeniorKreativt, medier og tekst Original: Senior Designer, Monetization USD 186,2K–203K / årRemotebare USASeniorKreativt, medier og tekst Original: Principal Product Manager, Ads Delivery & OptimizationUSD 200K–335K / årRemotebare USAStaffProdukt og design Original: Communications ManagerUSD 100K–115K / årSeniorMarkedsføring og kommunikasjon Original: Account ManagerMiddels nivåSalg
Datanes aktualitet
24 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-25 11:25 UTC, innhold 248334 byte.