NetBrain
7 ledige stillinger60 % remoteUSAStorbritanniaTyskland
Bedriftsprogramvare (SaaS)Ikke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 7 stillinger
Toppledelse og ledere30%
Salg20%
Produkt og design20%
Økonomi og juss10%
Kundesuksess og kundeservice10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 7 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1.4 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-23)
40åpne på stillingssiden, uansett alder
53medianalder, dager
0%IT (0)
20%i Europa (2)
60%remote
50%med lønn
Størrelsessignal: 40 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 224 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote6 · 60%
Hybrid3 · 30%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 10%
Erfaringsnivå
Toppledelse (C-nivå)3 · 30%
Middels nivå2 · 20%
Staff2 · 20%
Rolle
Toppledelse og ledere3 · 30%
Produkt og design2 · 20%
Salg2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%
Økonomi og juss1 · 10%
Kundesuksess og kundeservice1 · 10%
Land
USA6
Storbritannia1
Tyskland1
Canada1
India1
Byer
Toronto1
Hyderabad1
Jobber de siste 30 dagene
Chief Information Officer
for 10 t sidenRemoteToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Chief Information Officer
for 10 t sidenRemoteToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Chief Information Officer
for 10 t sidenRemoteToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Product Manager 2
for 4 dager sidenUSD 95K–115K / årMiddels nivåProdukt og design
Product Manager
for 4 dager sidenHybridMiddels nivåProdukt og design
Strategic Account Executive (Florida)
for 8 dager sidenUSD 300K–330K / årRemoteSalg
Senior Manager, Salesforce Platform Strategy & Delivery
for 9 dager sidenUSD 160K–180K / årRemoteStaffStrategi, rådgivning og analyse
Manager, Accounting
for 9 dager sidenUSD 120K–140K / årHybridStaffØkonomi og juss
Customer Success Manager, Networks
for 14 dager sidenHybridKundesuksess og kundeservice
Strategic Account Executive (Tennessee)
for 29 dager sidenUSD 300K–330K / årRemoteSalg
Datanes aktualitet
20 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, innhold 807483 byte.