RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tilbake

NetBrain

7 ledige stillinger60 % remoteUSAStorbritanniaTyskland

Bedriftsprogramvare (SaaS)Ikke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 7 stillinger

Toppledelse og ledere30%
Salg20%
Produkt og design20%
Økonomi og juss10%
Kundesuksess og kundeservice10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
10jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1.4 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-23)
40åpne på stillingssiden, uansett alder
53medianalder, dager
0%IT (0)
20%i Europa (2)
60%remote
50%med lønn

Størrelsessignal: 40 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 224 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
033
044
053
061
072
087
0911
109

Arbeidssted

Remote6 · 60%
Hybrid3 · 30%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 10%

Erfaringsnivå

Toppledelse (C-nivå)3 · 30%
Middels nivå2 · 20%
Staff2 · 20%

Rolle

Toppledelse og ledere3 · 30%
Produkt og design2 · 20%
Salg2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%
Økonomi og juss1 · 10%
Kundesuksess og kundeservice1 · 10%

Land

USA6
Storbritannia1
Tyskland1
Canada1
India1

Byer

Toronto1
Hyderabad1

Jobber de siste 30 dagene

NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·United Kingdom | Remoteoriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Germany | Remoteoriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·United States | Remoteoriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere

Product Manager 2

for 4 dager siden
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Burlington, Massachusetts, United Statesoriginal ↗
USD 95K–115K / årMiddels nivåProdukt og design

Product Manager

for 4 dager siden
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Toronto, ON| Hybridoriginal ↗
HybridMiddels nivåProdukt og design
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·United States | Remoteoriginal ↗
USD 300K–330K / årRemoteSalg
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·United States | Remoteoriginal ↗
USD 160K–180K / årRemoteStaffStrategi, rådgivning og analyse

Manager, Accounting

for 9 dager siden
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Burlington, MA | Hybridoriginal ↗
USD 120K–140K / årHybridStaffØkonomi og juss
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Hyderabad, India | Hybridoriginal ↗
HybridKundesuksess og kundeservice
NetBrain·Bedriftsprogramvare (SaaS)·United States | Remoteoriginal ↗
USD 300K–330K / årRemoteSalg

Datanes aktualitet

20 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, innhold 807483 byte.