RoleFalcon
Alle jobberIT-jobberUtforskBedrifter
Norsk

← tilbake

Michels Corporation

71 ledige stillingerUSACanadaKina

Energi og klimaIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 1 % av 71 stillinger

Drift og administrasjon21%
Håndverk, bygg og produksjon17%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk16%
Prosjekt- og programledelse16%
Vakt og sikkerhet6%
Toppledelse og ledere4%
HR og rekruttering4%
Annet4%
98jobber, siste 30 dager
31nye, siste 7 dager
71ulike stillinger (1.4 annonser hver)
9publisert på travleste dag (2026-10-20)
625åpne på stillingssiden, uansett alder
97medianalder, dager
3%IT (3)
0%i Europa (0)
0%remote
21%med lønn

Størrelsessignal: 625 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 556 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

118
1211
0133
0216
0326
0410
0544
06107
0739
0859
09108
10125

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt98 · 100%

Erfaringsnivå

Senior38 · 39%
Middels nivå18 · 18%
Junior17 · 17%
Staff6 · 6%
Toppledelse (C-nivå)1 · 1%

Rolle

Håndverk, bygg og produksjon21 · 21%
Drift og administrasjon17 · 17%
Prosjekt- og programledelse16 · 16%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk11 · 11%
Vakt og sikkerhet9 · 9%
Toppledelse og ledere6 · 6%
Økonomi og juss5 · 5%
HR og rekruttering3 · 3%

Land

USA92
Canada4
Kina1
Georgia1

Byer

Milwaukee14
Brownsville13
Houston7
Otsego4
Harrisburg4
Neenah4
Bowling Green4
Wyoming4

Jobber de siste 30 dagene

Spesialist på ansvarsskader

Original: Liability Claims Specialist
Energi og klimaLakeville, MN  ; Otsego, MN  
  • USD 68K–88,2K / måned
  • Senior
  • Økonomi og juss
for 2 dager sidenoriginal ↗

Planlegger - Michels Power, Inc.

Original: Scheduler - Michels Power, Inc.
Energi og klimaItasca, TX  ; Midland, TX  
  • Junior
  • Drift og administrasjon
for 3 dager sidenoriginal ↗

Reisende utstyrsmekaniker

Original: Equipment Traveling Mechanic
Energi og klimaBoise, ID  ; Portland, OR  
  • Middels nivå
  • Håndverk, bygg og produksjon
for 4 dager sidenoriginal ↗

Project Manager - Michels Pipeline, Inc.

Original: Project Manager - Michels Pipeline, Inc.
Energi og klimaBowling Green, OH; Brownsville, WI Corporate Office  ; Houston, TX  ; Itasca, TX  ; Milwaukee, WI  
  • Senior
  • Prosjekt- og programledelse
for 5 dager sidenoriginal ↗

Feltingeniør - Michels Pipeline, Inc.

Original: Field Engineer - Michels Pipeline, Inc.
Energi og klimaBowling Green, OH; Brownsville, WI Corporate Office  ; Houston, TX  ; Itasca, TX  ; Milwaukee, WI  
  • Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
for 5 dager sidenoriginal ↗

Logistikkoordinator byggematter

Original: Construction Mat Logistics Coordinator
Energi og klimaLakeville, MN  ; Otsego, MN  
  • USD 27–35,5 / time
  • Drift og administrasjon
for 10 dager sidenoriginal ↗

Logistikkoordinator byggematter

Original: Construction Mat Logistics Coordinator
Energi og klimaBrownsville, WI Corporate Office  ; Neenah, WI  
  • Drift og administrasjon
for 10 dager sidenoriginal ↗

Småutstyrsmekaniker

Original: Small Equipment Mechanic
Energi og klimaBrownsville, WI Corporate Office  
  • Junior
  • Håndverk, bygg og produksjon
for 11 dager sidenoriginal ↗

Lagerspesialist forsyning

Original: Supply Warehouse Specialist
Energi og klimaBrownsville, WI Corporate Office  
  • Drift og administrasjon
for 11 dager sidenoriginal ↗

Leder for matservice

Original: Food Service Supervisor
Energi og klimaBrownsville, WI Corporate Office  
  • Senior
  • Restaurant, hotell og renhold
for 11 dager sidenoriginal ↗

se alle 98 jobber →

Datanes aktualitet

814 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-25 22:19 UTC, innhold 5645513 byte.