RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tilbake

Linqia

15 ledige stillinger5 % remoteUSAColombia

Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 13 % av 15 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon26%
Kreativt, medier og tekst21%
Kundesuksess og kundeservice16%
HR og rekruttering10%
Prosjekt- og programledelse10%
Backend-utvikling5%
Fullstack-utvikling5%
Strategi, rådgivning og analyse5%
19jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
15ulike stillinger (1.3 annonser hver)
11publisert på travleste dag (2026-10-12)
22åpne på stillingssiden, uansett alder
11medianalder, dager
11%IT (2)
0%i Europa (0)
5%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 22 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 120 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
063
070
080
090
1019

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt18 · 95%
Remote1 · 5%

Erfaringsnivå

Senior10 · 53%
Middels nivå5 · 26%
Junior3 · 16%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon5 · 26%
Kreativt, medier og tekst4 · 21%
Kundesuksess og kundeservice3 · 16%
Prosjekt- og programledelse2 · 11%
HR og rekruttering2 · 11%
Fullstack-utvikling1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Backend-utvikling1 · 5%

Land

USA16
Colombia3

Byer

San Francisco10
New York City4
Bogotá3
Chicago2
Medellín2

Jobber de siste 30 dagene

Senior kreativ strateg

for 1 dag siden
Original: Senior Creative Strategist
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst

Senior kreativ strateg

for 1 dag siden
Original: Senior Creative Strategist
Linqia·Medier, underholdning og reklame·New York, New York, United Statesoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst

Project Manager

for 1 dag siden
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
Middels nivåProsjekt- og programledelse

Program Manager

for 2 dager siden
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
Middels nivåProsjekt- og programledelse
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
Middels nivåMarkedsføring og kommunikasjon

Recruiting Coordinator

for 10 dager siden
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
JuniorHR og rekruttering
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
JuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
JuniorMarkedsføring og kommunikasjon

Creative Coordinator

for 11 dager siden
Linqia·Medier, underholdning og reklame·Bogotá, Bogotá, Colombiaoriginal ↗
Kreativt, medier og tekst
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
SeniorKundesuksess og kundeservice
Linqia·Medier, underholdning og reklame·New York, New York, United Statesoriginal ↗
SeniorKundesuksess og kundeservice
Linqia·Medier, underholdning og reklame·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
SeniorKundesuksess og kundeservice

Sr. GTM Recruiter

for 11 dager siden
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
SeniorHR og rekruttering
Linqia·Medier, underholdning og reklame·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Linqia·Medier, underholdning og reklame·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Linqia·Medier, underholdning og reklame·Bogotá, Bogotá, Colombia; Medellín, Antioquia, Colombiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåFullstack-utviklingJavaScriptPythonSQL

Creative Strategy Manager

for 11 dager siden
Linqia·Medier, underholdning og reklame·New York, New York, United Statesoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst

Client Strategy Lead

for 11 dager siden
Linqia·Medier, underholdning og reklame·New York, New York, United Statesoriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Linqia·Medier, underholdning og reklame·Bogotá, Bogotá, Colombia; Medellín, Antioquia, Colombiaoriginal ↗
Middels nivåBackend-utviklingPythonSQL

Datanes aktualitet

94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:16 UTC, innhold 177393 byte.