Linqia
15 ledige stillinger5 % remoteUSAColombia
Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 13 % av 15 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon26%
Kreativt, medier og tekst21%
Kundesuksess og kundeservice16%
HR og rekruttering10%
Prosjekt- og programledelse10%
Backend-utvikling5%
Fullstack-utvikling5%
Strategi, rådgivning og analyse5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 15 stillinger i søket
19jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
15ulike stillinger (1.3 annonser hver)
11publisert på travleste dag (2026-10-12)
22åpne på stillingssiden, uansett alder
11medianalder, dager
11%IT (2)
0%i Europa (0)
5%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 22 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 120 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt18 · 95%
Remote1 · 5%
Erfaringsnivå
Senior10 · 53%
Middels nivå5 · 26%
Junior3 · 16%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon5 · 26%
Kreativt, medier og tekst4 · 21%
Kundesuksess og kundeservice3 · 16%
Prosjekt- og programledelse2 · 11%
HR og rekruttering2 · 11%
Fullstack-utvikling1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Backend-utvikling1 · 5%
Land
USA16
Colombia3
Byer
San Francisco10
New York City4
Bogotá3
Chicago2
Medellín2
Jobber de siste 30 dagene
Senior kreativ strateg
for 1 dag sidenOriginal: Senior Creative Strategist
SeniorKreativt, medier og tekst
Senior kreativ strateg
for 1 dag sidenOriginal: Senior Creative Strategist
SeniorKreativt, medier og tekst
Project Manager
for 1 dag sidenMiddels nivåProsjekt- og programledelse
Program Manager
for 2 dager sidenMiddels nivåProsjekt- og programledelse
Paid Media and Measurement Strategist, Influencer Marketing
for 7 dager sidenMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Recruiting Coordinator
for 10 dager sidenJuniorHR og rekruttering
Influencer Marketing Talent Associate
for 11 dager sidenJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Influencer Marketing Campaign Associate
for 11 dager sidenJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Creative Coordinator
for 11 dager sidenKreativt, medier og tekst
Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
for 11 dager sidenSeniorKundesuksess og kundeservice
Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
for 11 dager sidenSeniorKundesuksess og kundeservice
Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
for 11 dager sidenSeniorKundesuksess og kundeservice
Sr. GTM Recruiter
for 11 dager sidenSeniorHR og rekruttering
Senior Influencer Marketing Campaign Associate
for 11 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Influencer Marketing Campaign Associate
for 11 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Fullstack Engineer (work from home in Medellin, Colombia)
for 11 dager sidenRemoteMiddels nivåFullstack-utviklingJavaScriptPythonSQL
Creative Strategy Manager
for 11 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Client Strategy Lead
for 11 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Backend Engineer (Python and SQL)
for 11 dager sidenMiddels nivåBackend-utviklingPythonSQL
Datanes aktualitet
94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:16 UTC, innhold 177393 byte.