Castlery
12 ledige stillinger8 % remoteSingaporeMalaysiaAustralia
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 12 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon33%
Kreativt, medier og tekst25%
Drift og administrasjon17%
Salg8%
Økonomi og juss8%
Produkt og design8%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 12 stillinger i søket
12jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
12ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-14)
35åpne på stillingssiden, uansett alder
53medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
8%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 35 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 161 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt11 · 92%
Remote1 · 8%
Erfaringsnivå
Senior6 · 50%
Middels nivå1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon4 · 33%
Kreativt, medier og tekst3 · 25%
Drift og administrasjon2 · 17%
Salg1 · 8%
Produkt og design1 · 8%
Økonomi og juss1 · 8%
Land
Singapore8
Malaysia3
Australia1
Byer
Johor Bahru3
Sydney1
Jobber de siste 30 dagene
Senior merkevare- og innholdsstrateg
for 3 dager sidenOriginal: Senior Brand & Content Strategist
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Category Growth Senior Specialist
for 9 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Finance Business Partner, forsyningskjede
for 10 dager sidenOriginal: Finance Business Partner, Supply Chain
SeniorØkonomi og juss
Videoredigerer og motion designer
for 17 dager sidenOriginal: Video Editor & Motion Designer
Kreativt, medier og tekst
Spesialist, Performance Marketing (North America)
for 18 dager sidenOriginal: Specialist, Performance Marketing (North America)
Markedsføring og kommunikasjon
Senior spesialist logistikkdrift
for 19 dager sidenOriginal: Senior Logistics Operations Specialist
RemoteSeniorDrift og administrasjon
Senior butikkonseptdesigner
for 23 dager sidenOriginal: Senior Store Concept Designer
SeniorKreativt, medier og tekst
Datanes aktualitet
17 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:22 UTC, innhold 343025 byte.