RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tilbake

Castlery

12 ledige stillinger8 % remoteSingaporeMalaysiaAustralia

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 12 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon33%
Kreativt, medier og tekst25%
Drift og administrasjon17%
Salg8%
Økonomi og juss8%
Produkt og design8%
12jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
12ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-14)
35åpne på stillingssiden, uansett alder
53medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
8%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 35 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 161 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
051
063
074
0810
097
1010

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt11 · 92%
Remote1 · 8%

Erfaringsnivå

Senior6 · 50%
Middels nivå1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon4 · 33%
Kreativt, medier og tekst3 · 25%
Drift og administrasjon2 · 17%
Salg1 · 8%
Produkt og design1 · 8%
Økonomi og juss1 · 8%

Land

Singapore8
Malaysia3
Australia1

Byer

Johor Bahru3
Sydney1

Jobber de siste 30 dagene

Original: Senior Brand & Content Strategist
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Casual Sales Specialist, Sydney
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
Salg
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Lead UI/UX-designer

for 10 dager siden
Original: Lead UI/UX Designer
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorProdukt og design

Lagerassistent

for 10 dager siden
Original: Warehouse Assistant
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaoriginal ↗
Middels nivåDrift og administrasjon
Original: Finance Business Partner, Supply Chain
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorØkonomi og juss

Trainee e-handel

for 11 dager siden
Original: E-Commerce Intern
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
JuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Video Editor & Motion Designer
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaoriginal ↗
Kreativt, medier og tekst
Original: Specialist, Performance Marketing (North America)
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
Original: Senior Logistics Operations Specialist
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Senior butikkonseptdesigner

for 23 dager siden
Original: Senior Store Concept Designer
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst

Lead, artdirektør

for 24 dager siden
Original: Lead, Art Director
Castlery·Eiendom, bygg og proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
StaffKreativt, medier og tekst

Datanes aktualitet

17 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:22 UTC, innhold 343025 byte.