Celero Communications, Inc.
4 ledige stillingerCanadaUSA
Industri og maskinvareIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 4 stillinger
Omsorg og pleie50%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk33%
Drift og administrasjon17%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 4 stillinger i søket
6jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
4ulike stillinger (1.5 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-21)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
50%med lønn
Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 238 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt5 · 83%
På stedet1 · 17%
Erfaringsnivå
Senior3 · 50%
Staff1 · 17%
Middels nivå1 · 17%
Rolle
Omsorg og pleie3 · 50%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 33%
Drift og administrasjon1 · 17%
Land
Canada4
USA3
Byer
Ottawa4
Irvine2
San Jose1
Jobber de siste 30 dagene
Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
for 2 dager sidenSeniorOmsorg og pleie
Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
for 2 dager sidenUSD 150K–250K / årSeniorOmsorg og pleie
Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
for 2 dager sidenUSD 150K–250K / årSeniorOmsorg og pleie
Post-Silicon Validation Engineer (Multiple Levels)
for 2 dager sidenUSD 100K–200K / årPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Principal Optical Systems Engineer
for 4 dager sidenStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Office Manager & Administrative Coordinator
for 28 dager sidenMiddels nivåDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
112 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:15 UTC, innhold 195568 byte.