RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 7 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Celero Communications, Inc.

4 ledige stillingerCanadaUSA

Industri og maskinvareIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 4 stillinger

Omsorg og pleie50%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk33%
Drift og administrasjon17%
6jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
4ulike stillinger (1.5 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-21)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
50%med lønn

Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 238 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
021
032
041
050
060
073
084
0910
105

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt5 · 83%
På stedet1 · 17%

Erfaringsnivå

Senior3 · 50%
Staff1 · 17%
Middels nivå1 · 17%

Rolle

Omsorg og pleie3 · 50%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 33%
Drift og administrasjon1 · 17%

Land

Canada4
USA3

Byer

Ottawa4
Irvine2
San Jose1

Jobber de siste 30 dagene

Celero Communications, Inc.·Industri og maskinvare·Ottawa, Ontario, Canadaoriginal ↗
SeniorOmsorg og pleie
Celero Communications, Inc.·Industri og maskinvare·Irvine, CAoriginal ↗
USD 150K–250K / årSeniorOmsorg og pleie
Celero Communications, Inc.·Industri og maskinvare·San Jose, CAoriginal ↗
USD 150K–250K / årSeniorOmsorg og pleie
Celero Communications, Inc.·Industri og maskinvare·Irvine, CA, or Ottawa, Ontario, Canadaoriginal ↗
USD 100K–200K / årPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Celero Communications, Inc.·Industri og maskinvare·Ottawa, Canadaoriginal ↗
StaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Celero Communications, Inc.·Industri og maskinvare·Ottawa, Ontario, Canadaoriginal ↗
Middels nivåDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

112 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:15 UTC, innhold 195568 byte.