RoleFalcon
Alle jobberIT-jobberUtforskBedrifter
Norsk

← tilbake

Apex Companies - CSW

5 ledige stillingerUSA

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 5 stillinger

Håndverk, bygg og produksjon62%
Sjåfør og transport25%
Drift og administrasjon12%
8jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
5ulike stillinger (1.6 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-07)
28åpne på stillingssiden, uansett alder
38medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
62%med lønn

Størrelsessignal: 28 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 211 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
041
052
060
071
086
0911
106

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt8 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå5 · 62%

Rolle

Håndverk, bygg og produksjon5 · 62%
Sjåfør og transport2 · 25%
Drift og administrasjon1 · 12%

Land

USA8

Byer

Phoenix1
Raleigh1
Jurupa Valley1
San Juan Capistrano1
Nashville1
Jackson1
Baton Rouge1
Livermore1

Jobber de siste 30 dagene

Byggeleder overvann

Original: Stormwater Construction Superintendent
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterPhoenix, AZ
  • Middels nivå
  • Håndverk, bygg og produksjon
for 2 dager sidenoriginal ↗

Byggeleder overvann

Original: Stormwater Construction Superintendent
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterRaleigh, NC
  • Middels nivå
  • Håndverk, bygg og produksjon
for 12 dager sidenoriginal ↗

Arbeider/tekniker (Sjåfør)

Original: Laborer/Technician (Driver)
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterJurupa Valley, CA
  • USD 21–23 / time
  • Sjåfør og transport
for 18 dager sidenoriginal ↗

Arbeider/tekniker (Sjåfør)

Original: Laborer/Technician (Driver)
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterSan Juan Capistrano, CA
  • USD 21–23 / time
  • Sjåfør og transport
for 18 dager sidenoriginal ↗

CSW kvalitetskontrollleder

Original: CSW Quality Control Supervisor
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterNashville, TN
  • Håndverk, bygg og produksjon
for 19 dager sidenoriginal ↗

Anleggsleder landskap (overvann)

Original: Landscape Foreman (Stormwater)
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterJackson, MS
  • USD 22–24 / time
  • Middels nivå
  • Håndverk, bygg og produksjon
for 24 dager sidenoriginal ↗

Anleggsleder landskap (overvann)

Original: Landscape Foreman (Stormwater)
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterBaton Rouge, LA
  • USD 22–24 / time
  • Middels nivå
  • Håndverk, bygg og produksjon
for 26 dager sidenoriginal ↗

Administrativ assistent

Original: Administrative Assistant
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterLivermore, CA
  • USD 22 / time
  • Middels nivå
  • Drift og administrasjon
for 27 dager sidenoriginal ↗

Datanes aktualitet

23 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-26 05:22 UTC, innhold 340325 byte.