Apex Companies - CSW
5 ledige stillingerUSA
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 5 stillinger
Håndverk, bygg og produksjon62%
Sjåfør og transport25%
Drift og administrasjon12%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 5 stillinger i søket
8jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
5ulike stillinger (1.6 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-07)
28åpne på stillingssiden, uansett alder
38medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
62%med lønn
Størrelsessignal: 28 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 211 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt8 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå5 · 62%
Rolle
Håndverk, bygg og produksjon5 · 62%
Sjåfør og transport2 · 25%
Drift og administrasjon1 · 12%
Land
USA8
Byer
Phoenix1
Raleigh1
Jurupa Valley1
San Juan Capistrano1
Nashville1
Jackson1
Baton Rouge1
Livermore1
Jobber de siste 30 dagene
Original: Stormwater Construction Superintendent- Middels nivå
- Håndverk, bygg og produksjon
Original: Stormwater Construction Superintendent- Middels nivå
- Håndverk, bygg og produksjon
Original: Laborer/Technician (Driver)- USD 21–23 / time
- Sjåfør og transport
Original: Laborer/Technician (Driver)- USD 21–23 / time
- Sjåfør og transport
Original: CSW Quality Control Supervisor- Håndverk, bygg og produksjon
Original: Landscape Foreman (Stormwater)- USD 22–24 / time
- Middels nivå
- Håndverk, bygg og produksjon
Original: Landscape Foreman (Stormwater)- USD 22–24 / time
- Middels nivå
- Håndverk, bygg og produksjon
Original: Administrative Assistant- USD 22 / time
- Middels nivå
- Drift og administrasjon
Datanes aktualitet
23 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-26 05:22 UTC, innhold 340325 byte.