RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 4 min siden
Norsk
Logg inn
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← tilbake

AlayaCare

10 ledige stillinger10 % remoteCanadaUSAAustralia

Bedriftsprogramvare (SaaS)ProgramvareselskapIT-andel 30 % av 10 stillinger

HR og rekruttering30%
Økonomi og juss20%
Mobil (iOS / Android)10%
Fullstack-utvikling10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Annet10%
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-15)
22åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%remote
40%med lønn

Størrelsessignal: 22 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 226 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
040
050
060
072
084
0910
105

Arbeidssted

Hybrid8 · 80%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 10%
Remote1 · 10%

Erfaringsnivå

Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Middels nivå1 · 10%

Rolle

HR og rekruttering3 · 30%
Økonomi og juss2 · 20%
Fullstack-utvikling1 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
Mobil (iOS / Android)1 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%

Land

Canada6
USA2
Australia2

Byer

Toronto4
Montréal2
Melbourne1
Sydney1

Jobber de siste 30 dagene

Original: Senior Managed Services Specialist
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·United Statesoriginal ↗
Senior
Original: Associate People Business Partner
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 75K–90K / årHybridJuniorHR og rekruttering
Original: Treasury Specialist (Contract)
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 60K–75K / årHybridØkonomi og juss

Kundereskontrospesialist

for 8 dager siden
Original: Accounts Receivable Specialist
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 60K–75K / årHybridØkonomi og juss
Original: Senior People Business Partner
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 100K–120K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Original: Junior Fullstack Developer (Python)
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Montréal, Quebec, Canadaoriginal ↗
HybridJuniorFullstack-utviklingFransk krevesPythonJavaScriptTypeScript
Original: Senior Developer - Escalation Management
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPHPPython

Payroll Specialist

for 25 dager siden
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
HybridHR og rekruttering

iOS Developer

for 28 dager siden
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Montréal, Quebec, Canadaoriginal ↗
HybridMiddels nivåMobil (iOS / Android)Fransk kreves
Original: Professional Services Consultant (U.S. Skilled Care)
AlayaCare·Bedriftsprogramvare (SaaS)·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Datanes aktualitet

98 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:22 UTC, innhold 435241 byte.