AlayaCare
10 ledige stillinger10 % remoteCanadaUSAAustralia
Bedriftsprogramvare (SaaS)ProgramvareselskapIT-andel 30 % av 10 stillinger
HR og rekruttering30%
Økonomi og juss20%
Mobil (iOS / Android)10%
Fullstack-utvikling10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Annet10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-15)
22åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%remote
40%med lønn
Størrelsessignal: 22 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 226 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid8 · 80%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 10%
Remote1 · 10%
Erfaringsnivå
Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Middels nivå1 · 10%
Rolle
HR og rekruttering3 · 30%
Økonomi og juss2 · 20%
Fullstack-utvikling1 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
Mobil (iOS / Android)1 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%
Land
Canada6
USA2
Australia2
Byer
Toronto4
Montréal2
Melbourne1
Sydney1
Jobber de siste 30 dagene
Senior spesialist for administrerte tjenester
for 1 dag sidenOriginal: Senior Managed Services Specialist
Senior
Associate People Business Partner
for 3 dager sidenOriginal: Associate People Business Partner
CAD 75K–90K / årHybridJuniorHR og rekruttering
Treasury-spesialist (Kontrakt)
for 8 dager sidenOriginal: Treasury Specialist (Contract)
CAD 60K–75K / årHybridØkonomi og juss
Kundereskontrospesialist
for 8 dager sidenOriginal: Accounts Receivable Specialist
CAD 60K–75K / årHybridØkonomi og juss
Senior People Business Partner
for 9 dager sidenOriginal: Senior People Business Partner
CAD 100K–120K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Junior Fullstack-utvikler (Python)
for 23 dager sidenOriginal: Junior Fullstack Developer (Python)
HybridJuniorFullstack-utviklingFransk krevesPythonJavaScriptTypeScript
Senior utvikler - eskaleringshåndtering
for 24 dager sidenOriginal: Senior Developer - Escalation Management
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPHPPython
Payroll Specialist
for 25 dager sidenHybridHR og rekruttering
iOS Developer
for 28 dager sidenHybridMiddels nivåMobil (iOS / Android)Fransk kreves
Professional Services Consultant (U.S. Skilled Care)
for 29 dager sidenOriginal: Professional Services Consultant (U.S. Skilled Care)
RemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Datanes aktualitet
98 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:22 UTC, innhold 435241 byte.