RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn

← tilbake

AKQA

8 ledige stillingerUSATysklandFrankrike

Ukjent bransjeIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 8 stillinger

Kreativt, medier og tekst38%
Strategi, rådgivning og analyse25%
Salg12%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Prosjekt- og programledelse12%
8jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-11)
31åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
0%IT (0)
38%i Europa (3)
0%remote
38%med lønn

Størrelsessignal: 31 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 344 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

111
120
010
020
032
040
052
062
074
083
0910
107

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt8 · 100%

Erfaringsnivå

Staff5 · 62%
Senior3 · 38%

Rolle

Kreativt, medier og tekst3 · 38%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 25%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 12%
Prosjekt- og programledelse1 · 12%
Salg1 · 12%

Land

USA4
Tyskland1
Frankrike1
Australia1
Storbritannia1

Byer

New York City3
Berlin1
Paris1
Melbourne1
Sydney1
Seattle1
London1

Jobber de siste 30 dagene

USD 75–85 / timeSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Senior Project Manager

for 3 dager siden
SeniorProsjekt- og programledelse

Senior artdirektør

for 8 dager siden
Original: Senior Art Director
StaffKreativt, medier og tekst

Senior designer - Frilans

for 12 dager siden
Original: Senior Designer - Freelance
AKQA·New York original ↗
USD 2 600–3 000SeniorKreativt, medier og tekst
Original: Group Strategy Director - Freelance
USD 5 000–6 000StaffStrategi, rådgivning og analyse
Original: Strategy Director, CRM & Loyalty
AKQA·Melbourne, Sydneyoriginal ↗
StaffStrategi, rådgivning og analyse

Group Account Director

for 18 dager siden
Original: Group Account Director
StaffSalg
Original: Creative Director (Copywriter)
StaffKreativt, medier og tekst

Datanes aktualitet

20 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:23 UTC, innhold 284093 byte.