AKQA
8 ledige stillingerUSATysklandFrankrike
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 8 stillinger
Kreativt, medier og tekst38%
Strategi, rådgivning og analyse25%
Salg12%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Prosjekt- og programledelse12%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 8 stillinger i søket
8jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-11)
31åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
0%IT (0)
38%i Europa (3)
0%remote
38%med lønn
Størrelsessignal: 31 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 344 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt8 · 100%
Erfaringsnivå
Staff5 · 62%
Senior3 · 38%
Rolle
Kreativt, medier og tekst3 · 38%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 25%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 12%
Prosjekt- og programledelse1 · 12%
Salg1 · 12%
Land
USA4
Tyskland1
Frankrike1
Australia1
Storbritannia1
Byer
New York City3
Berlin1
Paris1
Melbourne1
Sydney1
Seattle1
London1
Jobber de siste 30 dagene
Senior Content Strategist - Freelance
for 3 dager sidenUSD 75–85 / timeSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Project Manager
for 3 dager sidenSeniorProsjekt- og programledelse
Senior designer - Frilans
for 12 dager sidenOriginal: Senior Designer - Freelance
USD 2 600–3 000SeniorKreativt, medier og tekst
Konsernstrategidirektør - Frilans
for 12 dager sidenOriginal: Group Strategy Director - Freelance
USD 5 000–6 000StaffStrategi, rådgivning og analyse
Strategy Director, CRM & Loyalty
for 17 dager sidenOriginal: Strategy Director, CRM & Loyalty
StaffStrategi, rådgivning og analyse
Kreativ direktør (tekstforfatter)
for 24 dager sidenOriginal: Creative Director (Copywriter)
StaffKreativt, medier og tekst
Datanes aktualitet
20 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:23 UTC, innhold 284093 byte.