RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Airspace

7 ledige stillinger50 % remoteUSAMalaysia

LogistikkIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 7 stillinger

Helse50%
Drift og administrasjon40%
HR og rekruttering10%
10jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1.4 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-08)
18åpne på stillingssiden, uansett alder
21medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
50%remote
50%med lønn

Størrelsessignal: 18 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 133 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
062
070
084
092
1010

Arbeidssted

Remote5 · 50%
Arbeidssted ikke oppgitt5 · 50%

Erfaringsnivå

Middels nivå2 · 20%
Senior1 · 10%
Staff1 · 10%

Rolle

Helse5 · 50%
Drift og administrasjon4 · 40%
HR og rekruttering1 · 10%

Land

USA9
Malaysia1

Byer

Portland1
Renton1
Boise1

Jobber de siste 30 dagene

Original: Senior Payroll Analyst
Airspace ·Logistikk·Remote, USoriginal ↗
USD 75K–85K / årRemotebare USASeniorHR og rekruttering
Original: Senior Manager, Network Operations
Airspace ·Logistikk·Remote, USoriginal ↗
USD 115K–125K / årRemotebare USAStaffDrift og administrasjon
Original: Medical Courier - Dayton, OH
Airspace ·Logistikk·Washington Township, OH 45459original ↗
Helse
Original: Medical Courier - Portland, OR
Airspace ·Logistikk·Portland, ORoriginal ↗
Helse
Airspace ·Logistikk·United States - Remoteoriginal ↗
USD 27–40 / timeRemotebare USADrift og administrasjon
Original: Operations Specialist III, Aerospace & Defense (US)
Airspace ·Logistikk·United States - Remoteoriginal ↗
USD 26–30 / timeRemotebare USAMiddels nivåDrift og administrasjon

Medisinsk bud - Renton, WA

for 15 dager siden
Original: Medical Courier - Renton, WA
Airspace ·Logistikk·Renton, WA 98057original ↗
Helse

Medisinsk kurer - Boise, ID

for 17 dager siden
Original: Medical Courier - Boise, ID
Airspace ·Logistikk·Boise, ID 83713original ↗
Helse
Original: Operations Specialist I (Medical Device)
Airspace ·Logistikk·US - Remoteoriginal ↗
USD 26–28 / timeRemotebare USAHelse

Driftsspesialist I-III

for 21 dager siden
Original: Operations Specialist I-III
Airspace ·Logistikk·Penang, Malaysiaoriginal ↗
Middels nivåDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:15 UTC, innhold 321448 byte.