RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 27 min siden
Norsk
Logg inn
Denne side findes på Dansk.Skift×

← tilbake

Wrike

8 ledige stillinger55 % remoteKyprosTsjekkiaEstland

Bedriftsprogramvare (SaaS)ProgramvareselskapIT-andel 25 % av 8 stillinger

Produkt og design35%
Toppledelse og ledere25%
IT-sikkerhet10%
Kundesuksess og kundeservice10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Salg5%
Strategi, rådgivning og analyse5%
20jobber, siste 30 dager
11nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (2.5 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-21)
66åpne på stillingssiden, uansett alder
105medianalder, dager
20%IT (4)
90%i Europa (18)
55%remote
5%med lønn

Størrelsessignal: 66 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1450 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

111
120
013
024
030
040
054
069
077
083
0911
1013

Arbeidssted

Remote11 · 55%
Hybrid9 · 45%

Erfaringsnivå

Senior11 · 55%
Staff5 · 25%

Rolle

Produkt og design7 · 35%
Toppledelse og ledere5 · 25%
Kundesuksess og kundeservice2 · 10%
IT-sikkerhet2 · 10%
Programvareutvikling (generelt)2 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Salg1 · 5%

Land

Kypros5
Tsjekkia4
Estland3
Japan1
Frankrike1
Portugal1
Spania1
Litauen1

Byer

Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1

Jobber de siste 30 dagene

Solutions Consultant

for 1 dag siden
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Tokyooriginal ↗
HybridStrategi, rådgivning og analyse
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Rennesoriginal ↗
HybridSeniorToppledelse og ledere
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Pragueoriginal ↗
HybridSeniorToppledelse og ledere
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Portugal - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Spain - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Lithuania - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Poland - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Estonia - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Cyprus - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Czech Republic - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·US - Remoteoriginal ↗
USD 255K–300K / årRemotebare USASalg

Customer Success Manager

for 16 dager siden
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridSeniorKundesuksess og kundeservice

Customer Success Manager

for 17 dager siden
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Estonia - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridStaffToppledelse og ledere
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Pragueoriginal ↗
HybridStaffToppledelse og ledere
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Ireland - Remoteoriginal ↗
RemoteStaffToppledelse og ledere
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Estonia - Remoteoriginal ↗
RemoteIT-sikkerhet
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridIT-sikkerhet
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Pragueoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Wrike·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)

Datanes aktualitet

157 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:47 UTC, innhold 1092599 byte.