Wrike
8 ledige stillinger55 % remoteKyprosTsjekkiaEstland
Bedriftsprogramvare (SaaS)ProgramvareselskapIT-andel 25 % av 8 stillinger
Produkt og design35%
Toppledelse og ledere25%
IT-sikkerhet10%
Kundesuksess og kundeservice10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Salg5%
Strategi, rådgivning og analyse5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 8 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
11nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (2.5 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-21)
66åpne på stillingssiden, uansett alder
105medianalder, dager
20%IT (4)
90%i Europa (18)
55%remote
5%med lønn
Størrelsessignal: 66 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1450 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote11 · 55%
Hybrid9 · 45%
Erfaringsnivå
Senior11 · 55%
Staff5 · 25%
Rolle
Produkt og design7 · 35%
Toppledelse og ledere5 · 25%
Kundesuksess og kundeservice2 · 10%
IT-sikkerhet2 · 10%
Programvareutvikling (generelt)2 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Salg1 · 5%
Land
Kypros5
Tsjekkia4
Estland3
Japan1
Frankrike1
Portugal1
Spania1
Litauen1
Byer
Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1
Jobber de siste 30 dagene
Solutions Consultant
for 1 dag sidenHybridStrategi, rådgivning og analyse
Lead Identity & Access Management Specialist
for 1 dag sidenHybridSeniorToppledelse og ledere
Lead Identity & Access Management Specialist
for 1 dag sidenHybridSeniorToppledelse og ledere
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
for 2 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
for 2 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
for 2 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
for 2 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
for 2 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
for 2 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
for 2 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Strategic Account Executive 8
for 3 dager sidenUSD 255K–300K / årRemotebare USASalg
Customer Success Manager
for 16 dager sidenHybridSeniorKundesuksess og kundeservice
Customer Success Manager
for 17 dager sidenRemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
for 23 dager sidenHybridStaffToppledelse og ledere
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
for 23 dager sidenHybridStaffToppledelse og ledere
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
for 23 dager sidenRemoteStaffToppledelse og ledere
Business Systems Security Analyst
for 25 dager sidenRemoteIT-sikkerhet
Business Systems Security Analyst
for 25 dager sidenHybridIT-sikkerhet
Software Engineering Manager
for 28 dager sidenHybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Software Engineering Manager
for 28 dager sidenHybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Datanes aktualitet
157 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:47 UTC, innhold 1092599 byte.