RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Agoda

104 ledige stillingerThailandJapanMalaysia

Reiseliv og overnattingIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 13 % av 104 stillinger

Salg16%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Drift og administrasjon11%
Økonomi og juss11%
Kundesuksess og kundeservice8%
Strategi, rådgivning og analyse7%
Toppledelse og ledere7%
Kreativt, medier og tekst6%
106jobber, siste 30 dager
15nye, siste 7 dager
104ulike stillinger (1 annonser hver)
13publisert på travleste dag (2026-09-25)
317åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
14%IT (15)
0%i Europa (0)
0%remote
2%med lønn

Størrelsessignal: 317 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1894 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

115
128
0111
024
031
045
0514
0615
0725
0835
0985
1076

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt87 · 82%
Hybrid19 · 18%

Erfaringsnivå

Senior41 · 39%
Staff28 · 26%
Middels nivå8 · 8%
Junior8 · 8%

Rolle

Salg17 · 16%
Markedsføring og kommunikasjon13 · 12%
Drift og administrasjon12 · 11%
Økonomi og juss12 · 11%
Kundesuksess og kundeservice9 · 8%
Strategi, rådgivning og analyse7 · 7%
Toppledelse og ledere7 · 7%
Kreativt, medier og tekst6 · 6%

Land

Thailand73
Japan12
Malaysia5
Singapore3
Sør-Korea2
Egypt2
Kina2
Filippinene2

Byer

Bangkok69
Tokyo10
Kuala Lumpur5
Yokohama3
Seoul2
Cairo2
Foshan2
Gurugram1

Jobber de siste 30 dagene

Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
Middels nivåData og maskinlæringPythonRSQL
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
HybridStaffKundesuksess og kundeservice
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Kuala Lumpuroriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
HybridSeniorDevOps / SRE / plattform / sky
Agoda·Reiseliv og overnatting·Gurugramoriginal ↗
Backend-utviklingC#GolangJava
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Thailandoriginal ↗
HybridBackend-utviklingC#GolangJava
Agoda·Reiseliv og overnatting·Yokohamaoriginal ↗
HybridStaffKundesuksess og kundeservice
Agoda·Reiseliv og overnatting·Seouloriginal ↗
HybridStaffKundesuksess og kundeservice
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Thailandoriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Thailandoriginal ↗
HybridSenior
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Kuala Lumpur, Malaysiaoriginal ↗
HybridKundesuksess og kundeservice
Agoda·Reiseliv og overnatting·Tokyooriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Agoda·Reiseliv og overnatting·Yokohama, Tokyo, Osaka, Fukuoka, Kawasakioriginal ↗
StaffDrift og administrasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
HybridProdukt og design
Agoda·Reiseliv og overnatting·Tokyo, Japanoriginal ↗
SeniorSalg
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Thailandoriginal ↗
HybridStaffData og maskinlæringJavaKotlinPython
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Thailandoriginal ↗
StaffDevOps / SRE / plattform / skyGolangPythonSQL
Agoda·Reiseliv og overnatting·Cairooriginal ↗
HR og rekruttering
Agoda·Reiseliv og overnatting·Singapore Guocooriginal ↗
SGD 9 000–10K / månedMiddels nivåHR og rekruttering
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Thailandoriginal ↗
JuniorDrift og administrasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorKundesuksess og kundeservice
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorHR og rekruttering
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Taipeioriginal ↗
Salg

Strategic Account Manager

for 11 dager siden
Agoda·Reiseliv og overnatting·Phuket, Thailandoriginal ↗
Middels nivåSalg

Area Manager, Homes

for 11 dager siden
Agoda·Reiseliv og overnatting·Kuala Lumpuroriginal ↗
SeniorToppledelse og ledere
Agoda·Reiseliv og overnatting·Thailandoriginal ↗
SeniorToppledelse og ledere
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
StaffØkonomi og juss
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkok, Thailandoriginal ↗
HybridFrontend-utviklingC#JavaScriptKotlin
Agoda·Reiseliv og overnatting·Singaporeoriginal ↗
StaffProgramvareutvikling (generelt)C#GolangJava
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorToppledelse og ledere
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
SeniorKreativt, medier og tekst
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
StaffMarkedsføring og kommunikasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Foshan, Chinaoriginal ↗
HybridStaffKundesuksess og kundeservice
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
Programvareutvikling (generelt)BashGolangPython
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
StaffStrategi, rådgivning og analyse
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
StaffStrategi, rådgivning og analyse
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
StaffDrift og administrasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
StaffSalg
Agoda·Reiseliv og overnatting·Bangkokoriginal ↗
StaffDrift og administrasjon
Agoda·Reiseliv og overnatting·Tokyo, Tokyo, Japanoriginal ↗
SeniorSalg
Agoda·Reiseliv og overnatting·Tokyo, Tokyo, Japanoriginal ↗
SeniorSalg

se alle 106 jobber →

Datanes aktualitet

546 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 02:29 UTC, innhold 6126585 byte.