WITHIN
12 ledige stillinger12 % remoteUSAColombiaMexico
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 12 stillinger
Toppledelse og ledere38%
Markedsføring og kommunikasjon21%
Kreativt, medier og tekst17%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Salg8%
Drift og administrasjon4%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 12 stillinger i søket
24jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
12ulike stillinger (2 annonser hver)
10publisert på travleste dag (2026-10-06)
82åpne på stillingssiden, uansett alder
175medianalder, dager
0%IT (0)
4%i Europa (1)
12%remote
33%med lønn
Størrelsessignal: 82 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1151 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt17 · 71%
Hybrid4 · 17%
Remote3 · 12%
Erfaringsnivå
Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Middels nivå1 · 4%
Rolle
Toppledelse og ledere9 · 38%
Markedsføring og kommunikasjon5 · 21%
Kreativt, medier og tekst4 · 17%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 12%
Salg2 · 8%
Drift og administrasjon1 · 4%
Land
USA9
Colombia7
Mexico7
Tyskland1
Storbritannia1
Byer
Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1
Jobber de siste 30 dagene
Community Manager (Freelancer)
for 1 dag sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Programmatic Strategist
for 7 dager sidenUSD 1–95K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Google Ad Senior Manager
for 7 dager sidenOriginal: Google Ad Senior Manager
USD 1–95K / årStaffToppledelse og ledere
Digital Associate Director
for 7 dager sidenUSD 62,4K–220K / årHybridStaffToppledelse og ledere
Pitch Deck Designer - Freelance
for 7 dager sidenRemoteMiddels nivåKreativt, medier og tekst
AI-kreativ spesialist - Frilans
for 8 dager sidenOriginal: AI Creative Specialist - Freelance
RemoteKreativt, medier og tekst
AI-kreativ spesialist - Frilans
for 8 dager sidenOriginal: AI Creative Specialist - Freelance
RemoteKreativt, medier og tekst
Community Manager (Freelancer)
for 16 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Community Manager (Freelancer)
for 16 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Direktør for betalt media - Europe
for 17 dager sidenOriginal: Paid Media Director - Europe
StaffMarkedsføring og kommunikasjon
Telehealth Paid Media Director
for 17 dager sidenUSD 63,9K–135K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Programmatic Strategist
for 17 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Programmatic Strategist
for 17 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Google Ad Senior Manager
for 17 dager sidenOriginal: Google Ad Senior Manager
StaffToppledelse og ledere
Google Ad Senior Manager
for 17 dager sidenOriginal: Google Ad Senior Manager
USD 3–120K / årStaffToppledelse og ledere
Google Ad Senior Manager
for 17 dager sidenOriginal: Google Ad Senior Manager
StaffToppledelse og ledere
Creative Account Manager
for 18 dager sidenSalg
Kreativ Account Manager - NYC
for 22 dager sidenOriginal: Creative Account Manager - NYC
USD 62,4K–110K / årHybridSalg
Datanes aktualitet
16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:15 UTC, innhold 1297347 byte.