Vaxcyte
17 ledige stillingerUSASveits
Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 17 stillinger
Vitenskap og forskning41%
Drift og administrasjon18%
Økonomi og juss12%
HR og rekruttering6%
DevOps / SRE / plattform / sky6%
IT-støtte og drift6%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Toppledelse og ledere6%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 17 stillinger i søket
17jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
17ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-12)
42åpne på stillingssiden, uansett alder
57medianalder, dager
12%IT (2)
6%i Europa (1)
0%remote
94%med lønn
Størrelsessignal: 42 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 571 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt15 · 88%
Hybrid1 · 6%
På stedet1 · 6%
Erfaringsnivå
Staff7 · 41%
Senior3 · 18%
Middels nivå2 · 12%
Junior2 · 12%
Rolle
Vitenskap og forskning7 · 41%
Drift og administrasjon3 · 18%
Økonomi og juss2 · 12%
HR og rekruttering1 · 6%
Toppledelse og ledere1 · 6%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 6%
IT-støtte og drift1 · 6%
Land
USA16
Sveits1
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Talent Acquisition-koordinator
for 12 t sidenOriginal: Talent Acquisition Coordinator
USD 47–50 / timeHybridHR og rekruttering
Original: Director, Global Drug Substance Commercialization, Polysaccharide
USD 223K–261K / årStaffToppledelse og ledere
Associate Director, Business Operations & Digital Enablement
for 4 dager sidenUSD 176K–206K / årStaffDrift og administrasjon
Original: Associate Director, Business Process Management & Operational Excellence
USD 170K–200K / årStaffStrategi, rådgivning og analyse
Manager Accounting , Inventory and Operations
for 9 dager sidenUSD 145K–169K / årStaffØkonomi og juss
Senior regnskapsfører
for 9 dager sidenOriginal: Senior Accountant
USD 119K–139K / årSeniorØkonomi og juss
Scientist II (Contract), Analytical Development
for 11 dager sidenUSD 70–76 / timeMiddels nivåVitenskap og forskning
Systemingeniør
for 11 dager sidenOriginal: Systems Engineer
USD 148K–172,5K / årDevOps / SRE / plattform / skyPython
Senior Associate Scientist, Research
for 11 dager sidenUSD 121K–141K / årSeniorVitenskap og forskning
Associate Scientist II, Research
for 11 dager sidenUSD 108K–120K / årJuniorVitenskap og forskning
IT Operations Engineer
for 14 dager sidenOriginal: IT Operations Engineer
USD 120K–140K / årIT-støtte og drift
Manager, Facilities Engineering
for 15 dager sidenOriginal: Manager, Facilities Engineering
USD 144K–169K / årPå stedetStaffDrift og administrasjon
Scientist I, Drug Product Analytics (Laboratory Automation)
for 18 dager sidenUSD 129K–151K / årSeniorVitenskap og forskning
Senior Manager, Quality Control Operations, Global Analytics
for 18 dager sidenStaffDrift og administrasjon
Staff Scientist, Immunoassay Development
for 21 dager sidenUSD 209K–244K / årStaffVitenskap og forskning
Assistentforsker II, utvikling av immunoassay
for 22 dager sidenOriginal: Associate Scientist II, Immunoassay Development
USD 105K–123K / årJuniorVitenskap og forskning
Forsker II, prosessutvikling oppstrøms polysakkarider
for 23 dager sidenOriginal: Scientist II, Upstream Polysaccharide Process Development
USD 146K–171K / årMiddels nivåVitenskap og forskning
Datanes aktualitet
99 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:15 UTC, innhold 618097 byte.