RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Denne side findes på Dansk.Skift×

← tilbake

Vaxcyte

17 ledige stillingerUSASveits

Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 17 stillinger

Vitenskap og forskning41%
Drift og administrasjon18%
Økonomi og juss12%
HR og rekruttering6%
DevOps / SRE / plattform / sky6%
IT-støtte og drift6%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Toppledelse og ledere6%
17jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
17ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-12)
42åpne på stillingssiden, uansett alder
57medianalder, dager
12%IT (2)
6%i Europa (1)
0%remote
94%med lønn

Størrelsessignal: 42 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 571 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
121
010
022
031
040
051
067
074
082
095
1016

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt15 · 88%
Hybrid1 · 6%
På stedet1 · 6%

Erfaringsnivå

Staff7 · 41%
Senior3 · 18%
Middels nivå2 · 12%
Junior2 · 12%

Rolle

Vitenskap og forskning7 · 41%
Drift og administrasjon3 · 18%
Økonomi og juss2 · 12%
HR og rekruttering1 · 6%
Toppledelse og ledere1 · 6%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 6%
IT-støtte og drift1 · 6%

Land

USA16
Sveits1

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Original: Talent Acquisition Coordinator
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 47–50 / timeHybridHR og rekruttering
Original: Director, Global Drug Substance Commercialization, Polysaccharide
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 223K–261K / årStaffToppledelse og ledere
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 176K–206K / årStaffDrift og administrasjon
Original: Associate Director, Business Process Management & Operational Excellence
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 170K–200K / årStaffStrategi, rådgivning og analyse
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 145K–169K / årStaffØkonomi og juss

Senior regnskapsfører

for 9 dager siden
Original: Senior Accountant
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 119K–139K / årSeniorØkonomi og juss
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 70–76 / timeMiddels nivåVitenskap og forskning

Systemingeniør

for 11 dager siden
Original: Systems Engineer
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 148K–172,5K / årDevOps / SRE / plattform / skyPython
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 121K–141K / årSeniorVitenskap og forskning
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 108K–120K / årJuniorVitenskap og forskning

IT Operations Engineer

for 14 dager siden
Original: IT Operations Engineer
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 120K–140K / årIT-støtte og drift
Original: Manager, Facilities Engineering
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 144K–169K / årPå stedetStaffDrift og administrasjon
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 129K–151K / årSeniorVitenskap og forskning
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Visp, Valais, Switzerlandoriginal ↗
StaffDrift og administrasjon
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 209K–244K / årStaffVitenskap og forskning
Original: Associate Scientist II, Immunoassay Development
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 105K–123K / årJuniorVitenskap og forskning
Original: Scientist II, Upstream Polysaccharide Process Development
Vaxcyte·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·San Carlos, California, United Statesoriginal ↗
USD 146K–171K / årMiddels nivåVitenskap og forskning

Datanes aktualitet

99 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:15 UTC, innhold 618097 byte.