Twist Bioscience
20 ledige stillinger15 % remoteUSAKina
Industri og maskinvareIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 10 % av 20 stillinger
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk20%
Salg15%
Toppledelse og ledere15%
Drift og administrasjon10%
Økonomi og juss10%
QA og testing5%
Kundesuksess og kundeservice5%
Annet10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 20 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-14)
42åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
10%IT (2)
0%i Europa (0)
15%remote
60%med lønn
Størrelsessignal: 42 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1346 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt17 · 85%
Remote3 · 15%
Erfaringsnivå
Senior9 · 45%
Staff5 · 25%
Junior3 · 15%
Middels nivå1 · 5%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%
Rolle
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk4 · 20%
Salg3 · 15%
Toppledelse og ledere3 · 15%
Drift og administrasjon2 · 10%
Økonomi og juss2 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 5%
QA og testing1 · 5%
Kundesuksess og kundeservice1 · 5%
Land
USA18
Kina2
Byer
South San Francisco10
Portland4
Guangzhou2
San Francisco1
Jobber de siste 30 dagene
Account Manager, DNA Synthesis - SouthEast
for 17 t sidenRemotebare USASeniorSalg
Business Lead Data Governance Office
for 3 dager sidenUSD 130,7K–192,2K / årSenior
Forsendelseskoordinator
for 7 dager sidenOriginal: Shipping Coordinator
USD 24–26 / timeJuniorDrift og administrasjon
Original: Sr Staff Program Manager, MES Custom Software Development Transformation
USD 233K–271K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Direktør, sikkerhet og compliance
for 8 dager sidenOriginal: Director, Security and Compliance
USD 251,3K–265,6K / årStaffØkonomi og juss
Sr. finansanalytiker, konsern FP&A
for 9 dager sidenOriginal: Sr. Financial Analyst, Corporate FP&A
USD 119K–146,5K / årSeniorØkonomi og juss
Manager, kvalitetsstyringssystemer
for 10 dager sidenOriginal: Manager, Quality Management Systems
USD 150K–175K / årStaffToppledelse og ledere
Produksjonsleder, IgG-produksjon
for 10 dager sidenOriginal: Manufacturing Lead, IgG Production
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Manufacturing Associate - Kitting (Temp)
for 14 dager sidenJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Customer Success Specialist
for 15 dager sidenOriginal: Customer Success Specialist
USD 87K–110K / årRemotebare USAMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Salgssjef - DSPS - WEST
for 16 dager sidenOriginal: Manager, Sales - DSPS - WEST
USD 167K–195K / årRemotebare USAStaffSalg
Sr direktør, kommersiell drift
for 16 dager sidenOriginal: Sr Director, Commercial Operations
USD 224K–289K / årStaffDrift og administrasjon
VP, global support
for 16 dager sidenOriginal: VP, Global Support
USD 281K–320K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Sr Staff maskiningeniør
for 17 dager sidenOriginal: Sr Staff Mechanical Engineer
StaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Sr bioinformatikkforsker
for 21 dager sidenOriginal: Sr Bioinformatics Scientist
USD 135K–173K / årSeniorVitenskap og forskning
Sr NGS salgsspesialist - SF
for 21 dager sidenOriginal: Sr NGS Sales Specialist - SF
USD 140K–175K / årSeniorSalg
Leverandørkvalitetsingeniør – Plast, China
for 24 dager sidenOriginal: Supplier Quality Engineer – Plastics, China
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Staff Technical Category Manager – Plastics (Technical CBM)
for 24 dager sidenSeniorToppledelse og ledere
Original: General Job Application
Datanes aktualitet
100 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 12:13 UTC, innhold 368039 byte.