RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← tilbake

Twist Bioscience

20 ledige stillinger15 % remoteUSAKina

Industri og maskinvareIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 10 % av 20 stillinger

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk20%
Salg15%
Toppledelse og ledere15%
Drift og administrasjon10%
Økonomi og juss10%
QA og testing5%
Kundesuksess og kundeservice5%
Annet10%
20jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-14)
42åpne på stillingssiden, uansett alder
32medianalder, dager
10%IT (2)
0%i Europa (0)
15%remote
60%med lønn

Størrelsessignal: 42 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1346 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

111
120
011
020
031
041
050
061
072
084
0911
1017

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt17 · 85%
Remote3 · 15%

Erfaringsnivå

Senior9 · 45%
Staff5 · 25%
Junior3 · 15%
Middels nivå1 · 5%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%

Rolle

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk4 · 20%
Salg3 · 15%
Toppledelse og ledere3 · 15%
Drift og administrasjon2 · 10%
Økonomi og juss2 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 5%
QA og testing1 · 5%
Kundesuksess og kundeservice1 · 5%

Land

USA18
Kina2

Byer

South San Francisco10
Portland4
Guangzhou2
San Francisco1

Jobber de siste 30 dagene

Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - Remoteoriginal ↗
Remotebare USASeniorSalg
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 130,7K–192,2K / årSenior

Forsendelseskoordinator

for 7 dager siden
Original: Shipping Coordinator
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 24–26 / timeJuniorDrift og administrasjon
Original: Sr Staff Program Manager, MES Custom Software Development Transformation
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 233K–271K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Original: Director, Security and Compliance
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 251,3K–265,6K / årStaffØkonomi og juss
Original: Sr. Financial Analyst, Corporate FP&A
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 119K–146,5K / årSeniorØkonomi og juss

QA-medarbeider II

for 10 dager siden
Original: QA Associate II
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - Portland, ORoriginal ↗
JuniorQA og testing
Original: Manager, Quality Management Systems
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 150K–175K / årStaffToppledelse og ledere
Original: Manufacturing Lead, IgG Production
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - Portland, ORoriginal ↗
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - Portland, ORoriginal ↗
JuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Customer Success Specialist

for 15 dager siden
Original: Customer Success Specialist
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - Remoteoriginal ↗
USD 87K–110K / årRemotebare USAMiddels nivåKundesuksess og kundeservice

Salgssjef - DSPS - WEST

for 16 dager siden
Original: Manager, Sales - DSPS - WEST
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - Remoteoriginal ↗
USD 167K–195K / årRemotebare USAStaffSalg
Original: Sr Director, Commercial Operations
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 224K–289K / årStaffDrift og administrasjon

VP, global support

for 16 dager siden
Original: VP, Global Support
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 281K–320K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere

Sr Staff maskiningeniør

for 17 dager siden
Original: Sr Staff Mechanical Engineer
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - Portland, ORoriginal ↗
StaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Sr bioinformatikkforsker

for 21 dager siden
Original: Sr Bioinformatics Scientist
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗
USD 135K–173K / årSeniorVitenskap og forskning

Sr NGS salgsspesialist - SF

for 21 dager siden
Original: Sr NGS Sales Specialist - SF
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - San Francisco Bay Area, CA (Field-Based Role)original ↗
USD 140K–175K / årSeniorSalg
Original: Supplier Quality Engineer – Plastics, China
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·APAC - China, Guangzhouoriginal ↗
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·APAC - China, Guangzhouoriginal ↗
SeniorToppledelse og ledere
Original: General Job Application
Twist Bioscience·Industri og maskinvare·USA - South San Francisco, CAoriginal ↗

Datanes aktualitet

100 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 12:13 UTC, innhold 368039 byte.