Tripledot Studios
23 ledige stillinger9 % remoteIndonesiaStorbritanniaCanada
Spill og bettingProgramvareselskapIT-andel 17 % av 23 stillinger
Data og maskinlæring20%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Kreativt, medier og tekst18%
Markedsføring og kommunikasjon13%
HR og rekruttering9%
QA og testing4%
Produkt og design4%
Prosjekt- og programledelse4%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 23 stillinger i søket
45jobber, siste 30 dager
11nye, siste 7 dager
23ulike stillinger (2 annonser hver)
20publisert på travleste dag (2026-09-28)
97åpne på stillingssiden, uansett alder
30medianalder, dager
27%IT (12)
49%i Europa (22)
9%remote
13%med lønn
Størrelsessignal: 97 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 213 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid31 · 69%
Arbeidssted ikke oppgitt10 · 22%
Remote4 · 9%
Erfaringsnivå
Senior11 · 24%
Middels nivå6 · 13%
Staff5 · 11%
Junior1 · 2%
Rolle
Strategi, rådgivning og analyse9 · 20%
Data og maskinlæring9 · 20%
Kreativt, medier og tekst8 · 18%
Markedsføring og kommunikasjon6 · 13%
HR og rekruttering4 · 9%
Prosjekt- og programledelse2 · 4%
Produkt og design2 · 4%
QA og testing2 · 4%
Land
Indonesia11
Storbritannia5
Canada4
Hviterussland4
Polen4
Spania3
Georgia3
USA2
Byer
Jakarta11
London5
Minsk4
Warsaw4
Barcelona3
Tbilisi3
Melbourne2
Limassol2
Jobber de siste 30 dagene
Growth Director
for 13 t sidenUSD 155K–200K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Game Level Designer
for 15 t sidenUSD 80K–105K / årHybridMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Marketing Analyst
for 1 dag sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Talent Acquisition Partner
for 1 dag sidenHybridMiddels nivåHR og rekruttering
Senior Project Manager
for 1 dag sidenHybridSeniorProsjekt- og programledelse
Marketing Manager
for 1 dag sidenHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Technical Project Manager
for 1 dag sidenJuniorProsjekt- og programledelse
Growth Director
for 2 dager sidenUSD 155K–200K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Growth Director
for 2 dager sidenUSD 155K–200K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
2D Artist
for 3 dager sidenHybridKreativt, medier og tekst
Customer Support Specialist
for 3 dager sidenHybridKundesuksess og kundeservice
Product Analyst
for 12 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Creative Producer
for 13 dager sidenHybridSeniorKreativt, medier og tekst
Motion Designer
for 13 dager sidenHybridMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Senior Data Engineer
for 15 dager sidenHybridSeniorData og maskinlæringSQL
2D Marketing Artist
for 15 dager sidenHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
AI Playable Developer
for 16 dager sidenHybridProgramvareutvikling (generelt)
Senior Level Designer
for 16 dager sidenHybridSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Level Designer
for 16 dager sidenHybridSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Level Designer
for 16 dager sidenHybridSeniorKreativt, medier og tekst
Lead Product Manager
for 17 dager sidenUSD 135K–155K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Lead Product Manager
for 17 dager sidenUSD 140K–165K / årRemoteSeniorProdukt og design
HR Director
for 18 dager sidenHybridStaffHR og rekruttering
HR Director
for 18 dager sidenHybridStaffHR og rekruttering
Talent Acquisition Partner
for 23 dager sidenHybridMiddels nivåHR og rekruttering
Data Analyst
for 25 dager sidenRemoteData og maskinlæring
Fraud Analyst
for 25 dager sidenRemoteStrategi, rådgivning og analyse
Data Analyst
for 25 dager sidenData og maskinlæring
Data Analyst
for 25 dager sidenData og maskinlæring
Fraud Analyst
for 25 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Finance Manager
for 25 dager sidenHybridØkonomi og juss
Data Analyst
for 25 dager sidenData og maskinlæring
Data Analyst
for 25 dager sidenData og maskinlæring
Fraud Analyst
for 25 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Fraud Analyst
for 25 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Fraud Analyst
for 25 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Fraud Analyst
for 25 dager sidenHybridStrategi, rådgivning og analyse
Data Analyst
for 25 dager sidenHybridData og maskinlæring
Lead QA Engineer
for 25 dager sidenHybridSeniorQA og testingSQL
Lead QA Engineer
for 25 dager sidenHybridSeniorQA og testingSQL
Fraud Analyst
for 25 dager sidenHybridStrategi, rådgivning og analyse
Fraud Analyst
for 25 dager sidenHybridStrategi, rådgivning og analyse
Data Analyst
for 25 dager sidenHybridData og maskinlæring
Data Analyst
for 25 dager sidenHybridData og maskinlæring
Lead Level Designer
for 26 dager sidenHybridSeniorKreativt, medier og tekst
Datanes aktualitet
157 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:37 UTC, innhold 959110 byte.