TransferGo
6 ledige stillingerLitauenPolen
Fintech og betalingerProgramvareselskapIT-andel 0 % av 6 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon60%
Økonomi og juss20%
Drift og administrasjon10%
Toppledelse og ledere10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 6 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
6ulike stillinger (1.7 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-23)
10åpne på stillingssiden, uansett alder
21medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (10)
0%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 10 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 28 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid10 · 100%
Erfaringsnivå
Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Toppledelse (C-nivå)1 · 10%
Middels nivå1 · 10%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon6 · 60%
Økonomi og juss2 · 20%
Toppledelse og ledere1 · 10%
Drift og administrasjon1 · 10%
Land
Litauen6
Polen4
Byer
Vilnius6
Warsaw2
Kraków2
Jobber de siste 30 dagene
Junior Finance & Accounting Specialist
for 19 t sidenEUR 1 370–1 710 / månedHybridJuniorØkonomi og juss
CRM Manager
for 1 dag sidenOriginal: CRM Manager
EUR 3 030–4 500 / månedHybridMarkedsføring og kommunikasjon
CRM Manager
for 1 dag sidenOriginal: CRM Manager
PLN 11,8K / månedHybridMarkedsføring og kommunikasjon
CRM Manager
for 1 dag sidenOriginal: CRM Manager
PLN 11,8K / månedHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Chief Commercial Officer
for 16 dager sidenOriginal: Chief Commercial Officer
EUR 10,7K–16,1K / månedHybridToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Teamassistent for ledelsen
for 22 dager sidenOriginal: Executive Team Assistant
EUR 3 030–4 550 / månedHybridDrift og administrasjon
Organic Growth Lead
for 22 dager sidenOriginal: Organic Growth Lead
PLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Organic Growth Lead
for 23 dager sidenOriginal: Organic Growth Lead
PLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Organic Growth Lead
for 23 dager sidenOriginal: Organic Growth Lead
EUR 3 850–5 770 / månedHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Manager regelverksetterlevelse og rapportering
for 28 dager sidenOriginal: Regulatory Compliance and Reporting Manager
EUR 4 300–6 400 / månedHybridMiddels nivåØkonomi og juss
Datanes aktualitet
16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:22 UTC, innhold 123076 byte.