RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← tilbake

TransferGo

6 ledige stillingerLitauenPolen

Fintech og betalingerProgramvareselskapIT-andel 0 % av 6 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon60%
Økonomi og juss20%
Drift og administrasjon10%
Toppledelse og ledere10%
10jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
6ulike stillinger (1.7 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-23)
10åpne på stillingssiden, uansett alder
21medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (10)
0%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 10 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 28 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
109

Arbeidssted

Hybrid10 · 100%

Erfaringsnivå

Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Toppledelse (C-nivå)1 · 10%
Middels nivå1 · 10%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon6 · 60%
Økonomi og juss2 · 20%
Toppledelse og ledere1 · 10%
Drift og administrasjon1 · 10%

Land

Litauen6
Polen4

Byer

Vilnius6
Warsaw2
Kraków2

Jobber de siste 30 dagene

TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 1 370–1 710 / månedHybridJuniorØkonomi og juss

CRM Manager

for 1 dag siden
Original: CRM Manager
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3 030–4 500 / månedHybridMarkedsføring og kommunikasjon

CRM Manager

for 1 dag siden
Original: CRM Manager
TransferGo·Fintech og betalinger·Warsaw, Polandoriginal ↗
PLN 11,8K / månedHybridMarkedsføring og kommunikasjon

CRM Manager

for 1 dag siden
Original: CRM Manager
TransferGo·Fintech og betalinger·Kraków, Polandoriginal ↗
PLN 11,8K / månedHybridMarkedsføring og kommunikasjon

Chief Commercial Officer

for 16 dager siden
Original: Chief Commercial Officer
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 10,7K–16,1K / månedHybridToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere

Teamassistent for ledelsen

for 22 dager siden
Original: Executive Team Assistant
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3 030–4 550 / månedHybridDrift og administrasjon

Organic Growth Lead

for 22 dager siden
Original: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech og betalinger·Warsaw, Polandoriginal ↗
PLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Organic Growth Lead

for 23 dager siden
Original: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech og betalinger·Kraków, Polandoriginal ↗
PLN 14,9K–22,4K / månedHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Organic Growth Lead

for 23 dager siden
Original: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3 850–5 770 / månedHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Regulatory Compliance and Reporting Manager
TransferGo·Fintech og betalinger·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 4 300–6 400 / månedHybridMiddels nivåØkonomi og juss

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:22 UTC, innhold 123076 byte.