Power Digital
26 ledige stillinger100 % remoteColombiaNicaraguaArgentina
KI og dataIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 15 % av 26 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon25%
IT-støtte og drift15%
Strategi, rådgivning og analyse13%
Toppledelse og ledere13%
Drift og administrasjon12%
Kreativt, medier og tekst10%
Kundesuksess og kundeservice8%
Salg2%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 26 stillinger i søket
63jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
26ulike stillinger (2.4 annonser hver)
31publisert på travleste dag (2026-10-06)
243åpne på stillingssiden, uansett alder
61medianalder, dager
16%IT (10)
5%i Europa (3)
100%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 243 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 974 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote63 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Toppledelse (C-nivå)7 · 11%
Staff3 · 5%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon17 · 27%
Toppledelse og ledere9 · 14%
IT-støtte og drift9 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse8 · 13%
Drift og administrasjon7 · 11%
Kreativt, medier og tekst6 · 10%
Kundesuksess og kundeservice5 · 8%
Salg1 · 2%
Land
Colombia21
Nicaragua15
Argentina14
Mexico13
Brasil13
Ecuador12
Costa Rica10
Chile10
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Digital Marketing Intern
for 4 t sidenRemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Digital Marketing Intern
for 4 t sidenRemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Group Director, Consumer Services
for 5 t sidenRemotebare USAStaffToppledelse og ledere
Associate Audience Analyst
for 11 t sidenRemoteJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Paid Media Strategist, Fashion
for 9 dager sidenRemotebare USAMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dager sidenRemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dager sidenRemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dager sidenRemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dager sidenRemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dager sidenRemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dager sidenRemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
for 14 dager sidenRemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
Data Operations Lead, B2B
for 14 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Data Operations Lead, B2B
for 14 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Data Operations Lead, B2B
for 14 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Data Operations Lead, B2B
for 14 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Data Operations Lead, B2B
for 14 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Data Operations Lead, B2B
for 14 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Data Operations Lead, B2B
for 14 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Account Manager, CRO
for 15 dager sidenRemoteMiddels nivåSalg
Data Access Manager
for 16 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Data Access Manager
for 16 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Data Access Manager
for 16 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Data Access Manager
for 16 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Data Access Manager
for 16 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Data Access Manager
for 16 dager sidenRemoteToppledelse og ledere
Creative Strategist, B2B
for 17 dager sidenRemoteKreativt, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dager sidenRemoteKreativt, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dager sidenRemoteKreativt, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dager sidenRemoteKreativt, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dager sidenRemoteKreativt, medier og tekst
Creative Strategist, B2B
for 17 dager sidenRemoteKreativt, medier og tekst
Director, Events & Experiences
for 17 dager sidenRemotebare USAStaffToppledelse og ledere
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
for 17 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Paid Media Strategist, Fashion
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
CPG Senior Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dager sidenRemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
CPG Senior Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dager sidenRemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Fashion Paid Advertising Strategist
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
for 17 dager sidenRemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Datanes aktualitet
105 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 02:13 UTC, innhold 3113644 byte.