RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Power Digital

26 ledige stillinger100 % remoteColombiaNicaraguaArgentina

KI og dataIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 15 % av 26 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon25%
IT-støtte og drift15%
Strategi, rådgivning og analyse13%
Toppledelse og ledere13%
Drift og administrasjon12%
Kreativt, medier og tekst10%
Kundesuksess og kundeservice8%
Salg2%
63jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
26ulike stillinger (2.4 annonser hver)
31publisert på travleste dag (2026-10-06)
243åpne på stillingssiden, uansett alder
61medianalder, dager
16%IT (10)
5%i Europa (3)
100%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 243 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 974 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
122
018
023
031
042
057
0615
0726
0882
0917
1060

Arbeidssted

Remote63 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Toppledelse (C-nivå)7 · 11%
Staff3 · 5%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon17 · 27%
Toppledelse og ledere9 · 14%
IT-støtte og drift9 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse8 · 13%
Drift og administrasjon7 · 11%
Kreativt, medier og tekst6 · 10%
Kundesuksess og kundeservice5 · 8%
Salg1 · 2%

Land

Colombia21
Nicaragua15
Argentina14
Mexico13
Brasil13
Ecuador12
Costa Rica10
Chile10

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - United Statesoriginal ↗
Remotebare USAStaffToppledelse og ledere
Power Digital·KI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·KI og data·Remote - United Statesoriginal ↗
Remotebare USAMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
Power Digital·KI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
Power Digital·KI og data·Remote - Costa Ricaoriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
Power Digital·KI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
Power Digital·KI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
Power Digital·KI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteToppledelse (C-nivå)IT-støtte og drift

Data Operations Lead, B2B

for 14 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Data Operations Lead, B2B

for 14 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Data Operations Lead, B2B

for 14 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Costa Ricaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Data Operations Lead, B2B

for 14 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Data Operations Lead, B2B

for 14 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Data Operations Lead, B2B

for 14 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Data Operations Lead, B2B

for 14 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorDrift og administrasjon

Account Manager, CRO

for 15 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåSalg

Data Access Manager

for 16 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Hondurasoriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Data Access Manager

for 16 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Data Access Manager

for 16 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Data Access Manager

for 16 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Data Access Manager

for 16 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Data Access Manager

for 16 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Ecuadororiginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Creative Strategist, B2B

for 17 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Costa Ricaoriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Chileoriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Braziloriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst

Creative Strategist, B2B

for 17 dager siden
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst
Power Digital·KI og data·Remote - United Statesoriginal ↗
Remotebare USAStaffToppledelse og ledere
Power Digital·KI og data·Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Peruoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Colombia; Remote - Mexico; Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaragua; Remote - Peruoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Power Digital·KI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Power Digital·KI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Canada; Remote - Chile; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Mexico; Remote - Nicaragua; Remote - Peru; Remote - United Kingdomoriginal ↗
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Power Digital·KI og data·Remote - Mexicooriginal ↗
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·KI og data·Remote - Argentinaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·KI og data·Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Power Digital·KI og data·Remote - Colombiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Power Digital·KI og data·Remote - Argentina; Remote - Brazil; Remote - Chile; Remote - Costa Rica; Remote - Ecuador; Remote - Honduras; Remote - Nicaraguaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice

se alle 63 jobber →

Datanes aktualitet

105 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 02:13 UTC, innhold 3113644 byte.