OLIVER - APAC
27 ledige stillinger10 % remoteIndiaVietnamFilippinene
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 4 % av 27 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon32%
Salg19%
Kreativt, medier og tekst19%
Produkt og design10%
IT-støtte og drift3%
Økonomi og juss3%
Prosjekt- og programledelse3%
Annet3%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 27 stillinger i søket
31jobber, siste 30 dager
12nye, siste 7 dager
27ulike stillinger (1.1 annonser hver)
9publisert på travleste dag (2026-10-23)
49åpne på stillingssiden, uansett alder
23medianalder, dager
3%IT (1)
0%i Europa (0)
10%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 49 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 238 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet19 · 61%
Hybrid9 · 29%
Remote3 · 10%
Erfaringsnivå
Senior17 · 55%
Middels nivå10 · 32%
Staff3 · 10%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon10 · 32%
Salg6 · 19%
Kreativt, medier og tekst6 · 19%
Produkt og design3 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 3%
Økonomi og juss1 · 3%
IT-støtte og drift1 · 3%
Prosjekt- og programledelse1 · 3%
Land
India19
Vietnam4
Filippinene2
Kina2
Malaysia1
Singapore1
Thailand1
Indonesia1
Byer
Mumbai19
Ho Chi Minh City4
Manila2
Kuala Lumpur1
Bangkok1
Jakarta1
Jobber de siste 30 dagene
SEO Lead
for 12 t sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Account Executive
for 12 t sidenHybridSeniorSalg
Senior Art Director
for 12 t sidenPå stedetStaffKreativt, medier og tekst
Motion Graphic Designer
for 19 t sidenPå stedetMiddels nivåProdukt og design
Senior Designer
for 19 t sidenPå stedetSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Influencer Manager
for 19 t sidenPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Beauty Editor / Content Strategist (Brand Lead)
for 20 t sidenPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Brand Lead
for 20 t sidenPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Brand Lead
for 20 t sidenPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
GenAI Strategist
for 2 dager sidenHybridMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Lead, Master Brand Social – YouTube India (via Oliver)
for 2 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Accountant
for 2 dager sidenPå stedetMiddels nivåØkonomi og juss
Senior Account Manager
for 7 dager sidenHybridSeniorSalg
Senior IT Manager
for 7 dager sidenPå stedetSeniorIT-støtte og drift
Integrated Designer
for 7 dager sidenHybridMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Regional Digital Project Manager
for 7 dager sidenHybridSeniorProsjekt- og programledelse
Account Director
for 14 dager sidenHybridStaffSalg
Account Executive
for 14 dager sidenHybridSalg
Social Content Writer (Brand Journalist)
for 14 dager sidenHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
GenAI Account Executive
for 14 dager sidenPå stedetMiddels nivåSalg
Gen AI Senior Motion Creator
for 16 dager sidenPå stedetSenior
Senior Account Manager/Project Manager
for 18 dager sidenHybridSeniorSalg
Brand Lead
for 23 dager sidenPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Social Media Manager
for 23 dager sidenPå stedetMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Copywriter
for 23 dager sidenPå stedetMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Motion Graphic Designer
for 23 dager sidenPå stedetMiddels nivåProdukt og design
Graphic Designer
for 23 dager sidenPå stedetMiddels nivåProdukt og design
Senior Designer
for 23 dager sidenPå stedetSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Influencer Marketing Manager
for 23 dager sidenPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Associate Creative Director (Art)
for 24 dager sidenPå stedetStaffKreativt, medier og tekst
New Business Manager
for 29 dager sidenRemoteSeniorToppledelse og ledere
Datanes aktualitet
105 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 02:12 UTC, innhold 1369899 byte.