OLIVER
22 ledige stillinger8 % remoteStorbritanniaIrlandBelgia
Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 22 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon46%
Kreativt, medier og tekst19%
Prosjekt- og programledelse12%
Drift og administrasjon8%
Toppledelse og ledere8%
Salg4%
Annet4%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 22 stillinger i søket
26jobber, siste 30 dager
8nye, siste 7 dager
22ulike stillinger (1.2 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-01)
39åpne på stillingssiden, uansett alder
22medianalder, dager
0%IT (0)
96%i Europa (25)
8%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 39 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 219 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid14 · 54%
Arbeidssted ikke oppgitt9 · 35%
Remote2 · 8%
På stedet1 · 4%
Erfaringsnivå
Senior4 · 15%
Middels nivå3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon12 · 46%
Kreativt, medier og tekst5 · 19%
Prosjekt- og programledelse3 · 12%
Toppledelse og ledere2 · 8%
Drift og administrasjon2 · 8%
Salg1 · 4%
Land
Storbritannia15
Irland4
Belgia3
Spania1
Tyskland1
Frankrike1
Sør-Afrika1
Byer
London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1
Jobber de siste 30 dagene
Social Media Manager
for 19 t sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Account Executive
for 20 t sidenHybridSalgSpansk kreves
Social Media Manager 7-Month FTC
for 1 dag sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Integrated Designer
for 1 dag sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Kreativ for sosiale medier (2,5 dager i uken)
for 1 dag sidenOriginal: Social Creative (2.5 days a week)
HybridKreativt, medier og tekst
Amazon Content Manager (Seller & Vendor Central) (w/m/d)
for 2 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjonTysk kreves
Creative Artworker
for 2 dager sidenMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Integrated Designer
for 9 dager sidenMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Director of Social & Creator
for 15 dager sidenHybridStaffToppledelse og ledere
Content Strategist & AI Copy Lead
for 17 dager sidenHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Traffic & Project Manager (Nederlands/Vlaams & Frans)
for 17 dager sidenProsjekt- og programledelseNederlandsk krevesFransk kreves
Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
for 17 dager sidenDrift og administrasjonNederlandsk krevesFransk kreves
Product Marketing Manager - UK - 6 måneder
for 21 dager sidenOriginal: Product Marketing Manager - UK - 6 months
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
Social Media Content Creator (H/F)
for 21 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjonFR
Assistant Communications Delivery Manager
for 22 dager sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Assistant Communications Delivery Manager
for 22 dager sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Assistant Communications Delivery Manager
for 22 dager sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Assistant Communications Content Manager
for 22 dager sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Assistant Communications Content Manager
for 22 dager sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Assistant Communications Content Manager
for 22 dager sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Communication Design Internship
for 23 dager sidenJunior
Koordinator lokalisering prosjekt
for 23 dager sidenOriginal: Localisation Project Coordinator
HybridKreativt, medier og tekst
Senior Account & Project Manager
for 25 dager sidenRemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Finance ERP Business Analyst
for 28 dager sidenPå stedetMiddels nivåDrift og administrasjon
Traffic & Project Manager (Flemish & French)
for 29 dager sidenSeniorProsjekt- og programledelseFransk kreves
Datanes aktualitet
41 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, innhold 768449 byte.