RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbake

OLIVER

22 ledige stillinger8 % remoteStorbritanniaIrlandBelgia

Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 22 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon46%
Kreativt, medier og tekst19%
Prosjekt- og programledelse12%
Drift og administrasjon8%
Toppledelse og ledere8%
Salg4%
Annet4%
26jobber, siste 30 dager
8nye, siste 7 dager
22ulike stillinger (1.2 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-01)
39åpne på stillingssiden, uansett alder
22medianalder, dager
0%IT (0)
96%i Europa (25)
8%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 39 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 219 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
040
050
061
071
082
0913
1021

Arbeidssted

Hybrid14 · 54%
Arbeidssted ikke oppgitt9 · 35%
Remote2 · 8%
På stedet1 · 4%

Erfaringsnivå

Senior4 · 15%
Middels nivå3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon12 · 46%
Kreativt, medier og tekst5 · 19%
Prosjekt- og programledelse3 · 12%
Toppledelse og ledere2 · 8%
Drift og administrasjon2 · 8%
Salg1 · 4%

Land

Storbritannia15
Irland4
Belgia3
Spania1
Tyskland1
Frankrike1
Sør-Afrika1

Byer

London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1

Jobber de siste 30 dagene

Social Media Manager

for 19 t siden
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Kingston, United Kingdomoriginal ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon

Account Executive

for 20 t siden
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Madrid, Spain original ↗
HybridSalgSpansk kreves
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·London, United Kingdom original ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Dublin, Ireland original ↗
SeniorKreativt, medier og tekst
Original: Social Creative (2.5 days a week)
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·London, United Kingdom original ↗
HybridKreativt, medier og tekst
Original: Social Executive
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Bournemouth, United Kingdomoriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Hamburg, Germanyoriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjonTysk kreves

Creative Artworker

for 2 dager siden
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Dublin, Ireland original ↗
Middels nivåKreativt, medier og tekst

Integrated Designer

for 9 dager siden
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Dublin, Ireland original ↗
Middels nivåKreativt, medier og tekst
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·London, United Kingdom original ↗
HybridStaffToppledelse og ledere
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·London, United Kingdom original ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Brussels, Belgium original ↗
Prosjekt- og programledelseNederlandsk krevesFransk kreves
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Brussels, Belgium original ↗
Drift og administrasjonNederlandsk krevesFransk kreves
Original: Product Marketing Manager - UK - 6 months
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·London, United Kingdom original ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Paris, France original ↗
Markedsføring og kommunikasjonFR
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Leeds, United Kingdomoriginal ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Sheffield, United Kingdomoriginal ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Birmingham, United Kingdom original ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Leeds, United Kingdomoriginal ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Sheffield, United Kingdomoriginal ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Birmingham, United Kingdom original ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Durban, South Africaoriginal ↗
Junior
Original: Localisation Project Coordinator
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·London, United Kingdom original ↗
HybridKreativt, medier og tekst
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Dublin, Ireland original ↗
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·London, United Kingdom original ↗
På stedetMiddels nivåDrift og administrasjon
OLIVER·Medier, underholdning og reklame·Brussels, Belgium original ↗
SeniorProsjekt- og programledelseFransk kreves

Datanes aktualitet

41 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, innhold 768449 byte.