Newsweek
7 ledige stillinger29 % remoteUSAStorbritanniaArgentina
Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 7 stillinger
Kreativt, medier og tekst57%
Markedsføring og kommunikasjon29%
Økonomi og juss14%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 7 stillinger i søket
7jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-07)
19åpne på stillingssiden, uansett alder
45medianalder, dager
0%IT (0)
43%i Europa (3)
29%remote
43%med lønn
Størrelsessignal: 19 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 199 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt5 · 71%
Remote2 · 29%
Erfaringsnivå
Middels nivå1 · 14%
Toppledelse (C-nivå)1 · 14%
Senior1 · 14%
Rolle
Kreativt, medier og tekst4 · 57%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 29%
Økonomi og juss1 · 14%
Land
USA3
Storbritannia3
Argentina1
Byer
New York City1
Jobber de siste 30 dagene
Magazine Designer
for 8 dager sidenRemoteMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Digital Content Editor, Maternity Coverage - Temporary Employee
for 10 dager sidenUSD 35–55 / timeMarkedsføring og kommunikasjon
Personal Finance Reporter
for 16 dager sidenØkonomi og juss
AI Policy Reporter
for 16 dager sidenKreativt, medier og tekst
VP, Content Products
for 21 dager sidenUSD 150K–180K / årToppledelse (C-nivå)Markedsføring og kommunikasjon
Business Reporter (Casual)
for 22 dager sidenKreativt, medier og tekst
Senior News Editor
for 29 dager sidenUSD 100K–110K / årRemotebare USASeniorKreativt, medier og tekst
Datanes aktualitet
16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:20 UTC, innhold 415532 byte.