RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← tilbake

Newsweek

7 ledige stillinger29 % remoteUSAStorbritanniaArgentina

Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 7 stillinger

Kreativt, medier og tekst57%
Markedsføring og kommunikasjon29%
Økonomi og juss14%
7jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-07)
19åpne på stillingssiden, uansett alder
45medianalder, dager
0%IT (0)
43%i Europa (3)
29%remote
43%med lønn

Størrelsessignal: 19 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 199 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
042
050
062
071
082
096
106

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt5 · 71%
Remote2 · 29%

Erfaringsnivå

Middels nivå1 · 14%
Toppledelse (C-nivå)1 · 14%
Senior1 · 14%

Rolle

Kreativt, medier og tekst4 · 57%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 29%
Økonomi og juss1 · 14%

Land

USA3
Storbritannia3
Argentina1

Byer

New York City1

Jobber de siste 30 dagene

Magazine Designer

for 8 dager siden
Newsweek·Medier, underholdning og reklame·Remote, Argentinaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåKreativt, medier og tekst
Newsweek·Medier, underholdning og reklame·United Statesoriginal ↗
USD 35–55 / timeMarkedsføring og kommunikasjon

Personal Finance Reporter

for 16 dager siden
Newsweek·Medier, underholdning og reklame·United Kingdomoriginal ↗
Økonomi og juss

AI Policy Reporter

for 16 dager siden
Newsweek·Medier, underholdning og reklame·United Kingdomoriginal ↗
Kreativt, medier og tekst

VP, Content Products

for 21 dager siden
Newsweek·Medier, underholdning og reklame·New York, New Yorkoriginal ↗
USD 150K–180K / årToppledelse (C-nivå)Markedsføring og kommunikasjon

Business Reporter (Casual)

for 22 dager siden
Newsweek·Medier, underholdning og reklame·United Kingdomoriginal ↗
Kreativt, medier og tekst

Senior News Editor

for 29 dager siden
Newsweek·Medier, underholdning og reklame·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 100K–110K / årRemotebare USASeniorKreativt, medier og tekst

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:20 UTC, innhold 415532 byte.