Mercury
39 ledige stillinger92 % remoteUSA
Fintech og betalingerProgramvareselskapIT-andel 23 % av 39 stillinger
Økonomi og juss15%
Programvareutvikling (generelt)15%
Toppledelse og ledere13%
Salg10%
Kundesuksess og kundeservice10%
Drift og administrasjon8%
Produkt og design8%
Data og maskinlæring5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 39 stillinger i søket
39jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
39ulike stillinger (1 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-09)
77åpne på stillingssiden, uansett alder
25medianalder, dager
23%IT (9)
0%i Europa (0)
92%remote
28%med lønn
Størrelsessignal: 77 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 252 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote36 · 92%
Arbeidssted ikke oppgitt2 · 5%
På stedet1 · 3%
Erfaringsnivå
Senior20 · 51%
Staff7 · 18%
Middels nivå6 · 15%
Junior1 · 3%
Rolle
Programvareutvikling (generelt)6 · 15%
Økonomi og juss6 · 15%
Toppledelse og ledere5 · 13%
Salg4 · 10%
Kundesuksess og kundeservice4 · 10%
Drift og administrasjon3 · 8%
Produkt og design3 · 8%
HR og rekruttering2 · 5%
Land
USA39
Byer
San Francisco38
New York City2
Jobber de siste 30 dagene
Frontend Engineer - Design Systems
for 12 t sidenUSD 140,8K–158,4K / årRemoteFrontend-utviklingTypeScript
Senior Software Engineer - Cards
for 13 t sidenUSD 166,6K–208,3K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)HaskellTypeScript
Recruiter - Technical
for 17 t sidenRemoteJuniorHR og rekruttering
Software Engineer - Mercury Command
for 20 t sidenUSD 122,4K–176K / årRemoteProgramvareutvikling (generelt)HaskellTypeScript
Workplace Experience Specialist - NYC
for 20 t sidenPå stedetMiddels nivåDrift og administrasjon
Leder for kontinuitetsstyring
for 2 dager sidenOriginal: Business Continuity Management Lead
RemoteSeniorToppledelse og ledere
UX-spesialist risiko
for 3 dager sidenOriginal: Risk UX Specialist
Remotebare USAMiddels nivåProdukt og design
Senior Account Executive - Credit & Lending Products
for 7 dager sidenOriginal: Senior Account Executive - Credit & Lending Products
Remotebare USASeniorSalg
Senior Program Manager for servicelevering i kundestøtte
for 7 dager sidenOriginal: Senior Customer Support Service Delivery Program Manager
RemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Revenue Enablement Manager - Product
for 7 dager sidenOriginal: Revenue Enablement Manager - Product
Remotebare USASeniorStrategi, rådgivning og analyse
Head of Social & Community
for 7 dager sidenOriginal: Head of Social & Community
Remotebare USAStaffToppledelse og ledere
Kundestøttespesialist
for 7 dager sidenOriginal: Customer Support Specialist
Remotebare USAMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Kreativ direktør - merkevarefortelling
for 8 dager sidenOriginal: Creative Director - Brand Narrative
RemoteStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Account Manager, ytelser
for 9 dager sidenOriginal: Senior Benefits Account Manager
Remotebare USASeniorSalg
Leder for forskningsdrift
for 9 dager sidenOriginal: Research Operations Lead
RemoteSeniorDrift og administrasjon
Senior Product Manager - fakturering
for 9 dager sidenOriginal: Senior Product Manager - Invoicing
USD 200,7K–250,9K / årRemoteSeniorProdukt og design
Tech Communications Lead
for 10 dager sidenRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Analytiker for treasury-drift
for 14 dager sidenOriginal: Treasury Operations Analyst
RemoteMiddels nivåØkonomi og juss
Staff Software Engineer - Services Platform
for 14 dager sidenUSD 239K–298,8K / årRemoteStaffProgramvareutvikling (generelt)Haskell
Senior Program Manager risiko - svindel og tvister enablement
for 14 dager sidenOriginal: Senior Risk Program Manager - Fraud & Disputes Enablement
RemoteSeniorØkonomi og juss
Head of Media
for 14 dager sidenRemoteStaffToppledelse og ledere
Senior Data Scientist - Growth
for 14 dager sidenOriginal: Senior Data Scientist - Growth
USD 200,7K–250,9K / årRemoteSeniorData og maskinlæringPythonRSQL
Senior Manager for operasjonell risiko
for 15 dager sidenOriginal: Senior Operational Risk Manager
RemoteSeniorØkonomi og juss
Senior Software Engineer - Treasury
for 16 dager sidenUSD 200,7K–250,9K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Senior Manager - Compliance Governance
for 16 dager sidenRemotebare USAStaffØkonomi og juss
Lead risikosjef for compliance, produktcompliance - AI
for 17 dager sidenOriginal: Lead Compliance Risk Manager, Product Compliance - AI
RemoteSeniorØkonomi og juss
Senior Product Manager - Consumer Credit Card
for 17 dager sidenUSD 200,7K–250,9K / årRemoteSeniorProdukt og design
Senior Analytics Engineer
for 18 dager sidenOriginal: Senior Analytics Engineer
USD 166,6K–208,3K / årRemoteSeniorData og maskinlæringPythonSQL
Engineering Manager - Bank Accounts
for 18 dager sidenUSD 200,7K–250,9K / årRemoteStaffProgramvareutvikling (generelt)HaskellTypeScript
Customer Support Manager - Risk
for 18 dager sidenRemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Senior Engineering Manager - mobil
for 21 dager sidenOriginal: Senior Engineering Manager - Mobile
USD 239K–298,8K / årRemoteStaffProgramvareutvikling (generelt)KotlinSwift
Senior Procurement Business Partner
for 24 dager sidenRemoteSeniorDrift og administrasjon
Executive Business Partner - Manager
for 24 dager sidenOriginal: Executive Business Partner - Manager
RemoteToppledelse og ledere
Kundesupportspesialist - risiko
for 25 dager sidenOriginal: Customer Support Specialist - Risk
Remotebare USAMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Datanes aktualitet
130 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:15 UTC, innhold 725750 byte.