Kodiak Solutions
10 ledige stillinger80 % remote
HelseteknologiProgramvareselskapIT-andel 40 % av 10 stillinger
Data og maskinlæring20%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Salg10%
DevOps / SRE / plattform / sky10%
Helse10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Prosjekt- og programledelse10%
Annet10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-19)
17åpne på stillingssiden, uansett alder
22medianalder, dager
40%IT (4)
0%i Europa (0)
80%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 17 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 86 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote8 · 80%
Hybrid2 · 20%
Erfaringsnivå
Senior6 · 60%
Middels nivå3 · 30%
Rolle
Data og maskinlæring2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 20%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 10%
Prosjekt- og programledelse1 · 10%
Helse1 · 10%
Salg1 · 10%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Senior Software Engineer 2
for 1 dag sidenRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaScript
Cloud og Devops Security Engineer
for 4 dager sidenOriginal: Cloud and Devops Security Engineer
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPython
CRM Sr. medarbeider - Project Manager
for 4 dager sidenOriginal: CRM Sr. Associate - Project Manager
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Senior Data Analyst
for 8 dager sidenOriginal: Senior Data Analyst
RemoteSeniorData og maskinlæringSQL
Klinisk inntektssyklus, Sr. medarbeider (PB)
for 9 dager sidenOriginal: Clinical Rev Cycle, Sr. Associate (PB)
RemoteSeniorHelse
Sr. supportanalytiker
for 16 dager sidenOriginal: Sr. Support Analyst
RemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Sales Development Coordinator
for 22 dager sidenHybridMiddels nivåSalg
Consultant inntektssyklus, prosedyre
for 24 dager sidenOriginal: Revenue Cycle Consultant, Procedural
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Datanes aktualitet
173 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 15:27 UTC, innhold 122728 byte.