RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← tilbake

Kodiak Solutions

10 ledige stillinger80 % remote

HelseteknologiProgramvareselskapIT-andel 40 % av 10 stillinger

Data og maskinlæring20%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Salg10%
DevOps / SRE / plattform / sky10%
Helse10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Prosjekt- og programledelse10%
Annet10%
10jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-19)
17åpne på stillingssiden, uansett alder
22medianalder, dager
40%IT (4)
0%i Europa (0)
80%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 17 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 86 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
095
109

Arbeidssted

Remote8 · 80%
Hybrid2 · 20%

Erfaringsnivå

Senior6 · 60%
Middels nivå3 · 30%

Rolle

Data og maskinlæring2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 20%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 10%
Prosjekt- og programledelse1 · 10%
Helse1 · 10%
Salg1 · 10%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaScript

Data Analyst

for 3 dager siden
Original: Data Analyst
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Hybridoriginal ↗
HybridMiddels nivåData og maskinlæringSQL
Original: Cloud and Devops Security Engineer
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPython
Original: CRM Sr. Associate - Project Manager
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse

DRG-validerer

for 8 dager siden
Original: DRG Validator
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
Remote

Senior Data Analyst

for 8 dager siden
Original: Senior Data Analyst
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorData og maskinlæringSQL
Original: Clinical Rev Cycle, Sr. Associate (PB)
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorHelse

Sr. supportanalytiker

for 16 dager siden
Original: Sr. Support Analyst
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Hybridoriginal ↗
HybridMiddels nivåSalg
Original: Revenue Cycle Consultant, Procedural
Kodiak Solutions·Helseteknologi·Remoteoriginal ↗
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse

Datanes aktualitet

173 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 15:27 UTC, innhold 122728 byte.