Interdependence
8 ledige stillinger100 % remote
Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 8 stillinger
Salg50%
Toppledelse og ledere25%
HR og rekruttering12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 8 stillinger i søket
8jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-12)
32åpne på stillingssiden, uansett alder
94medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 32 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 499 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote8 · 100%
Erfaringsnivå
Senior3 · 38%
Middels nivå3 · 38%
Staff2 · 25%
Rolle
Salg4 · 50%
Toppledelse og ledere2 · 25%
HR og rekruttering1 · 12%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 12%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Fractional HR Director
for 17 t sidenRemoteStaffHR og rekruttering
PR Account Manager, Professional Services
for 1 dag sidenOriginal: PR Account Manager, Professional Services
RemoteSeniorSalg
Digital Account Executive, Public Relations
for 11 dager sidenRemoteMiddels nivåSalg
Account Executive, public relations
for 11 dager sidenOriginal: Account Executive, Public Relations
RemoteMiddels nivåSalg
Organic Social Manager (B2B)
for 16 dager sidenRemoteSeniorToppledelse og ledere
Sales Development Representative
for 17 dager sidenOriginal: Sales Development Representative
RemoteMiddels nivåSalg
PR Account Supervisor, Health
for 17 dager sidenRemoteSeniorToppledelse og ledere
Datanes aktualitet
17 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:18 UTC, innhold 914412 byte.