RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Interdependence

8 ledige stillinger100 % remote

Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 8 stillinger

Salg50%
Toppledelse og ledere25%
HR og rekruttering12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
8jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-12)
32åpne på stillingssiden, uansett alder
94medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 32 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 499 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
121
010
022
036
044
050
060
073
083
094
108

Arbeidssted

Remote8 · 100%

Erfaringsnivå

Senior3 · 38%
Middels nivå3 · 38%
Staff2 · 25%

Rolle

Salg4 · 50%
Toppledelse og ledere2 · 25%
HR og rekruttering1 · 12%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 12%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffHR og rekruttering
Original: PR Account Manager, Professional Services
Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorSalg

Director of M&A

for 8 dager siden
Original: Director of M&A
Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffStrategi, rådgivning og analyse
Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteMiddels nivåSalg
Original: Account Executive, Public Relations
Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteMiddels nivåSalg
Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorToppledelse og ledere
Original: Sales Development Representative
Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteMiddels nivåSalg
Interdependence·Medier, underholdning og reklame·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorToppledelse og ledere

Datanes aktualitet

17 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:18 UTC, innhold 914412 byte.