RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← tilbake

AbCellera

20 ledige stillingerCanadaUSA

Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 30 % av 20 stillinger

QA og testing20%
Helse20%
Håndverk, bygg og produksjon15%
Data og maskinlæring10%
Toppledelse og ledere10%
Økonomi og juss5%
Vitenskap og forskning5%
Annet10%
20jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-07)
37åpne på stillingssiden, uansett alder
28medianalder, dager
30%IT (6)
0%i Europa (0)
0%remote
75%med lønn

Størrelsessignal: 37 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 526 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
052
060
071
083
0914
1016

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt20 · 100%

Erfaringsnivå

Senior8 · 40%
Staff6 · 30%
Middels nivå2 · 10%
Junior1 · 5%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%

Rolle

Helse4 · 20%
QA og testing4 · 20%
Håndverk, bygg og produksjon3 · 15%
Toppledelse og ledere2 · 10%
Data og maskinlæring2 · 10%
Økonomi og juss1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Vitenskap og forskning1 · 5%

Land

Canada18
USA2

Byer

Vancouver15
Montréal3

Jobber de siste 30 dagene

AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 145K–180K / årStaffØkonomi og juss

Senior Medical Writer

for 10 t siden
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 118K–150K / årSeniorHelse
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Montrealoriginal ↗
StaffFR

Director, CMC Quality

for 1 dag siden
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 180K–220K / årStaffToppledelse og ledere
Original: Analyste de systèmes cliniques
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Montrealoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyseFR

Clinical Systems Analyst

for 2 dager siden
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Montrealoriginal ↗
SeniorHelse
Original: Senior Director, Clinical Data Management
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Californiaoriginal ↗
StaffHelse
Original: Scientist II/Senior Scientist
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 88K–110K / årSeniorVitenskap og forskning
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 82K–102K / årSeniorQA og testing
Original: QA Specialist - Batch Record Review
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 82K–102K / årSeniorQA og testing
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 82K–102K / årSeniorQA og testing
Original: External QA Specialist/Manager
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 84K–105K / år
Original: QA Specialist - Supplier Quality
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 84K–105K / årSeniorQA og testing
Original: Senior Manager, QC Microbiology
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 135K–170K / årStaffHåndverk, bygg og produksjon

QC Analyst II

for 16 dager siden
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 76K–95K / årMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon

Senior QC-datagransker

for 16 dager siden
Original: Senior QC Data Reviewer
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 88K–110K / årSeniorHåndverk, bygg og produksjon

Direktør, DP MSAT

for 25 dager siden
Original: Director, DP MSAT
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 200K–250K / årStaffToppledelse og ledere
Original: Associate Research Scientist - In Vivo Science
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 68K–80K / årJuniorData og maskinlæring
Original: Research Scientist II - In Vivo Science
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Vancouveroriginal ↗
USD 95K–112K / årMiddels nivåData og maskinlæring

VP, medisinske forhold

for 28 dager siden
Original: VP, Medical Affairs
AbCellera·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Californiaoriginal ↗
Toppledelse (C-nivå)Helse

Datanes aktualitet

98 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:14 UTC, innhold 305810 byte.