AbCellera
20 ledige stillingerCanadaUSA
Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 30 % av 20 stillinger
QA og testing20%
Helse20%
Håndverk, bygg og produksjon15%
Data og maskinlæring10%
Toppledelse og ledere10%
Økonomi og juss5%
Vitenskap og forskning5%
Annet10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 20 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-07)
37åpne på stillingssiden, uansett alder
28medianalder, dager
30%IT (6)
0%i Europa (0)
0%remote
75%med lønn
Størrelsessignal: 37 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 526 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt20 · 100%
Erfaringsnivå
Senior8 · 40%
Staff6 · 30%
Middels nivå2 · 10%
Junior1 · 5%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%
Rolle
Helse4 · 20%
QA og testing4 · 20%
Håndverk, bygg og produksjon3 · 15%
Toppledelse og ledere2 · 10%
Data og maskinlæring2 · 10%
Økonomi og juss1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Vitenskap og forskning1 · 5%
Land
Canada18
USA2
Byer
Vancouver15
Montréal3
Jobber de siste 30 dagene
Associate Director, Regulatory Affairs
for 10 t sidenUSD 145K–180K / årStaffØkonomi og juss
Senior Medical Writer
for 10 t sidenUSD 118K–150K / årSeniorHelse
Gestionnaire principal(e), Affaires réglementaires CMC
for 14 t sidenStaffFR
Director, CMC Quality
for 1 dag sidenUSD 180K–220K / årStaffToppledelse og ledere
Analyste de systèmes cliniques
for 2 dager sidenOriginal: Analyste de systèmes cliniques
Strategi, rådgivning og analyseFR
Clinical Systems Analyst
for 2 dager sidenSeniorHelse
Senior direktør, klinisk datahåndtering
for 14 dager sidenOriginal: Senior Director, Clinical Data Management
StaffHelse
Scientist II/Senior Scientist
for 14 dager sidenOriginal: Scientist II/Senior Scientist
USD 88K–110K / årSeniorVitenskap og forskning
QA for QC Specialist (15-month contract)
for 15 dager sidenUSD 82K–102K / årSeniorQA og testing
QA-spesialist - Gjennomgang av batchjournaler
for 15 dager sidenOriginal: QA Specialist - Batch Record Review
USD 82K–102K / årSeniorQA og testing
QA Operations Specialist (15-month contract)
for 15 dager sidenUSD 82K–102K / årSeniorQA og testing
Ekstern QA-spesialist/Manager
for 16 dager sidenOriginal: External QA Specialist/Manager
USD 84K–105K / år
QA-spesialist - leverandørkvalitet
for 16 dager sidenOriginal: QA Specialist - Supplier Quality
USD 84K–105K / årSeniorQA og testing
Senior Manager, QC mikrobiologi
for 16 dager sidenOriginal: Senior Manager, QC Microbiology
USD 135K–170K / årStaffHåndverk, bygg og produksjon
QC Analyst II
for 16 dager sidenUSD 76K–95K / årMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Senior QC-datagransker
for 16 dager sidenOriginal: Senior QC Data Reviewer
USD 88K–110K / årSeniorHåndverk, bygg og produksjon
Direktør, DP MSAT
for 25 dager sidenOriginal: Director, DP MSAT
USD 200K–250K / årStaffToppledelse og ledere
Medarbeider forsker - In Vivo Science
for 28 dager sidenOriginal: Associate Research Scientist - In Vivo Science
USD 68K–80K / årJuniorData og maskinlæring
Forsker II - in vivo-vitenskap
for 28 dager sidenOriginal: Research Scientist II - In Vivo Science
USD 95K–112K / årMiddels nivåData og maskinlæring
Datanes aktualitet
98 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:14 UTC, innhold 305810 byte.