Harper Group
3 ledige stillingerUSA
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 3 stillinger
Salg50%
Varehandel og butikk33%
Drift og administrasjon17%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 3 stillinger i søket
6jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
3ulike stillinger (2 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-09-29)
8åpne på stillingssiden, uansett alder
26medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
50%med lønn
Størrelsessignal: 8 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 706 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt6 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå3 · 50%
Rolle
Salg3 · 50%
Varehandel og butikk2 · 33%
Drift og administrasjon1 · 17%
Land
USA6
Byer
Hauppauge1
New York City1
Atlanta1
Fairfax1
Leesburg1
Reston1
Jobber de siste 30 dagene
Original: Trade Show Inventory & Asset Technician- USD 27–28 / time
- Drift og administrasjon
Original: Visual Merchandiser- USD 35–40 / time
- Varehandel og butikk
Original: Visual Merchandiser- USD 35–40 / time
- Varehandel og butikk
Original: Territory Manager - Home Fragrance and Accessories- Middels nivå
- Salg
Original: Territory Manager - Home Fragrance and Accessories- Middels nivå
- Salg
Original: Territory Manager - Home Fragrance and Accessories- Middels nivå
- Salg
Datanes aktualitet
24 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-26 05:17 UTC, innhold 94192 byte.