Gallup
10 ledige stillingerUSAJapanSaudi-Arabia
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 10 % av 10 stillinger
Strategi, rådgivning og analyse30%
Produkt og design20%
Salg10%
Drift og administrasjon10%
Kundesuksess og kundeservice10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-01)
41åpne på stillingssiden, uansett alder
45medianalder, dager
10%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
60%med lønn
Størrelsessignal: 41 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 435 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid9 · 90%
På stedet1 · 10%
Erfaringsnivå
Senior4 · 40%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%
Rolle
Strategi, rådgivning og analyse3 · 30%
Produkt og design2 · 20%
Drift og administrasjon1 · 10%
Kundesuksess og kundeservice1 · 10%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk1 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
Salg1 · 10%
Land
USA4
Japan2
Saudi-Arabia1
Australia1
Byer
Tokyo2
San Francisco2
Washington1
Chicago1
Riyadh1
Sydney1
Jobber de siste 30 dagene
Original: Associate Consultant — Workplace Advisory (Bilingual Japanese and English)
HybridJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Direktørassistent
for 4 dager sidenOriginal: Executive Assistant
USD 38–42 / timePå stedetDrift og administrasjon
Lead Consultant — kundeopplevelse
for 11 dager sidenOriginal: Lead Consultant — Customer Experience
USD 100K–145K / årHybridSeniorKundesuksess og kundeservice
Kvalitetsingeniør
for 15 dager sidenOriginal: Quality Engineer
USD 70K–90K / årHybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Product Manager — digital handel
for 18 dager sidenOriginal: Product Manager — Digital Commerce
USD 85K–105K / årHybridProdukt og design
Senior Product Manager
for 22 dager sidenOriginal: Senior Product Manager
USD 200K–240K / årHybridSeniorProdukt og design
Senior Software Engineer
for 23 dager sidenOriginal: Senior Software Engineer
USD 180K–230K / årHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptKotlinPython
Consultant — Workplace Advisory (Bilingual Japanese and English)
for 23 dager sidenHybridStrategi, rådgivning og analyse
HybridStaffStrategi, rådgivning og analyse
Senior Business Development Executive
for 29 dager sidenHybridSeniorSalg
Datanes aktualitet
98 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:17 UTC, innhold 693938 byte.