RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Táto stránka je dostupná v jazyku: Slovenčina.Prepnúť×

← tilbake

Optime Group

31 ledige stillingerStorbritannia

Reiseliv og overnattingIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 31 stillinger

Restaurant, hotell og renhold23%
Drift og administrasjon19%
Sjåfør og transport16%
Håndverk, bygg og produksjon13%
Markedsføring og kommunikasjon3%
Annet26%
31jobber, siste 30 dager
17nye, siste 7 dager
31ulike stillinger (1 annonser hver)
8publisert på travleste dag (2026-10-20)
68åpne på stillingssiden, uansett alder
37medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (31)
0%remote
84%med lønn

Størrelsessignal: 68 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 405 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
041
051
061
079
0810
0916
1028

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt30 · 97%
Hybrid1 · 3%

Erfaringsnivå

Middels nivå1 · 3%
Junior1 · 3%
Senior1 · 3%

Rolle

Restaurant, hotell og renhold7 · 23%
Drift og administrasjon6 · 19%
Sjåfør og transport5 · 16%
Håndverk, bygg og produksjon4 · 13%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 3%

Land

Storbritannia31

Byer

Crawley6
Horley4
Luton4
Manchester2
Hounslow2
Bristol2
Belfast1

Jobber de siste 30 dagene

Optime Group·Reiseliv og overnatting·Severn Beach, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13 / timeDrift og administrasjon
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Severn Beach, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 20,03 / timeSjåfør og transport
Original: Warehouse Operative - Avonmouth
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Severn Beach, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13 / timeDrift og administrasjon
Original: Warehouse Operative - Manchester Piccadilly Station
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Manchester, England, United Kingdomoriginal ↗
Drift og administrasjon
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Crawley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 14,59 / timeRestaurant, hotell og renhold
Original: Office Cleaner - Vanguard House
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Hounslow, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 12,71 / timeRestaurant, hotell og renhold
Original: HGV Class 2 Driver - Nights - Stansted Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Stansted, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 16,98 / timeSjåfør og transport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Horley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Original: Ramp Agent - Bristol Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Bristol, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 14,43 / time
Original: HGV Class 2 Recycling Driver - Night Shifts - Gatwick Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Horley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 17,82 / timeSjåfør og transport
Original: Gatwick Recycling Operative Night Shifts - Gatwick Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Horley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Original: Bristol Airport Turnaround Coordinator
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Bristol, North Somerset, United Kingdomoriginal ↗
GBP 15,95 / time
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Stansted, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Original: Baggage Operative - Early's - Stansted Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Stansted, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Original: Aircraft Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Crawley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,5 / timeRestaurant, hotell og renhold
Original: Aviation Logistics Coordinator
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Hounslow, England, United Kingdomoriginal ↗
Drift og administrasjon
Original: HGV Class 2 Recycling Driver - Days Shifts - Gatwick Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Horley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 17,82 / timeSjåfør og transport
Original: Airport Hangar Cleaner - Days Shifts - Gatwick Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Crawley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,5 / timeRestaurant, hotell og renhold
Original: Airport Car Park Cleaner Team Leader - Days Shifts - Gatwick Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Crawley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 14,59 / timeRestaurant, hotell og renhold
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Farnborough Airport, England, United Kingdomoriginal ↗
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Crawley, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 14,59 / timeRestaurant, hotell og renhold
Original: Flight Dispatcher (TCO) - Luton Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Luton, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 17,5 / timeSjåfør og transport

Marketing Manager (B2B)

for 14 dager siden
Original: Marketing Manager (B2B)
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Crawley, Crawley, United Kingdomoriginal ↗
GBP 50K–60K / årHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Ground Handler at Farnborough Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Farnborough Airport, England, United Kingdomoriginal ↗
Original: Airport Security Agents - Part time & Full time roles available
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Belfast, Northern Ireland, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,24 / timeJunior
Original: Aircraft Cleaner - Belfast International Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Belfast International Airport, Northern Ireland, United Kingdomoriginal ↗
GBP 12,94 / timeRestaurant, hotell og renhold
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Luton, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 14,25 / time
Original: Warehouse Operative Trainer / Team Leader
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Harmondsworth, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 13,2 / timeSeniorDrift og administrasjon
Original: Ramp Colleague at Luton Airport
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Luton, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 14,25 / time
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Luton, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 14,25 / time
Optime Group·Reiseliv og overnatting·Manchester, England, United Kingdomoriginal ↗
Drift og administrasjon

Datanes aktualitet

518 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 11:30 UTC, innhold 269547 byte.