Optime Group
31 ledige stillingerStorbritannia
Reiseliv og overnattingIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 31 stillinger
Restaurant, hotell og renhold23%
Drift og administrasjon19%
Sjåfør og transport16%
Håndverk, bygg og produksjon13%
Markedsføring og kommunikasjon3%
Annet26%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 31 stillinger i søket
31jobber, siste 30 dager
17nye, siste 7 dager
31ulike stillinger (1 annonser hver)
8publisert på travleste dag (2026-10-20)
68åpne på stillingssiden, uansett alder
37medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (31)
0%remote
84%med lønn
Størrelsessignal: 68 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 405 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt30 · 97%
Hybrid1 · 3%
Erfaringsnivå
Middels nivå1 · 3%
Junior1 · 3%
Senior1 · 3%
Rolle
Restaurant, hotell og renhold7 · 23%
Drift og administrasjon6 · 19%
Sjåfør og transport5 · 16%
Håndverk, bygg og produksjon4 · 13%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 3%
Land
Storbritannia31
Byer
Crawley6
Horley4
Luton4
Manchester2
Hounslow2
Bristol2
Belfast1
Jobber de siste 30 dagene
Warehouse Operative - Flexible Working - Avonmouth
for 1 dag sidenGBP 13 / timeDrift og administrasjon
HGV Class 1 Driver - Avonmouth
for 1 dag sidenGBP 20,03 / timeSjåfør og transport
Lagermedarbeider - Avonmouth
for 1 dag sidenOriginal: Warehouse Operative - Avonmouth
GBP 13 / timeDrift og administrasjon
Lageroperatør - Manchester Piccadilly Station
for 2 dager sidenOriginal: Warehouse Operative - Manchester Piccadilly Station
Drift og administrasjon
Airport Terminal Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
for 2 dager sidenGBP 14,59 / timeRestaurant, hotell og renhold
Kontorrenholder - Vanguard House
for 2 dager sidenOriginal: Office Cleaner - Vanguard House
GBP 12,71 / timeRestaurant, hotell og renhold
HGV Class 2 sjåfør - natt - Stansted Airport
for 2 dager sidenOriginal: HGV Class 2 Driver - Nights - Stansted Airport
GBP 16,98 / timeSjåfør og transport
Gatwick Recycling Operative Days Shifts - Gatwick Airport
for 3 dager sidenGBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
HGV klasse 2 gjenvinningssjåfør - Nattskift - Gatwick Airport
for 4 dager sidenOriginal: HGV Class 2 Recycling Driver - Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 17,82 / timeSjåfør og transport
Gatwick-gjenvinningsmedarbeider nattskift - Gatwick Airport
for 4 dager sidenOriginal: Gatwick Recycling Operative Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Turnaround-koordinator Bristol Airport
for 4 dager sidenOriginal: Bristol Airport Turnaround Coordinator
GBP 15,95 / time
Baggage Operative - Lates - Stansted Airport
for 4 dager sidenGBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Bagasjemedarbeider - Early's - Stansted Airport
for 4 dager sidenOriginal: Baggage Operative - Early's - Stansted Airport
GBP 13,81 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Flyrenholder - Nattskift - Gatwick Airport
for 4 dager sidenOriginal: Aircraft Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 13,5 / timeRestaurant, hotell og renhold
Luftfartslogistikkoordinator
for 4 dager sidenOriginal: Aviation Logistics Coordinator
Drift og administrasjon
HGV Class 2 gjenvinningssjåfør - Dagskift - Gatwick Airport
for 5 dager sidenOriginal: HGV Class 2 Recycling Driver - Days Shifts - Gatwick Airport
GBP 17,82 / timeSjåfør og transport
Renholder flyhangar - dagskift - Gatwick Airport
for 7 dager sidenOriginal: Airport Hangar Cleaner - Days Shifts - Gatwick Airport
GBP 13,5 / timeRestaurant, hotell og renhold
Teamleder renholder flyplassparkering - dagskift - Gatwick Airport
for 7 dager sidenOriginal: Airport Car Park Cleaner Team Leader - Days Shifts - Gatwick Airport
GBP 14,59 / timeRestaurant, hotell og renhold
Ramp Agent - Private Aircraft
for 8 dager sidenAirport Car Park Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
for 9 dager sidenGBP 14,59 / timeRestaurant, hotell og renhold
Flyoperasjonsleder (TCO) - Luton Airport
for 11 dager sidenOriginal: Flight Dispatcher (TCO) - Luton Airport
GBP 17,5 / timeSjåfør og transport
Marketing Manager (B2B)
for 14 dager sidenOriginal: Marketing Manager (B2B)
GBP 50K–60K / årHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Bakketjenestemedarbeider ved Farnborough Airport
for 15 dager sidenOriginal: Ground Handler at Farnborough Airport
Original: Airport Security Agents - Part time & Full time roles available
GBP 13,24 / timeJunior
Flyrenholder - Belfast International Airport
for 17 dager sidenOriginal: Aircraft Cleaner - Belfast International Airport
GBP 12,94 / timeRestaurant, hotell og renhold
Start Your Aviation Career - Ramp Colleague | Luton Airport
for 18 dager sidenGBP 14,25 / time
Opplærer for lageroperatører / teamleder
for 22 dager sidenOriginal: Warehouse Operative Trainer / Team Leader
GBP 13,2 / timeSeniorDrift og administrasjon
Rampemedarbeider på Luton Airport
for 24 dager sidenOriginal: Ramp Colleague at Luton Airport
GBP 14,25 / time
Baggage Handler at Luton Airport
for 24 dager sidenGBP 14,25 / time
Warehouse Supervisor - Manchester Piccadilly Train Station
for 25 dager sidenDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
518 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 11:30 UTC, innhold 269547 byte.