RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn

← tilbake

Flow Traders

10 ledige stillingerNederlandUSA

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 20 % av 10 stillinger

Drift og administrasjon30%
HR og rekruttering20%
Økonomi og juss20%
Data og maskinlæring10%
Vitenskap og forskning10%
Programvareutvikling (generelt)10%
10jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-13)
46åpne på stillingssiden, uansett alder
78medianalder, dager
20%IT (2)
80%i Europa (8)
0%remote
20%med lønn

Størrelsessignal: 46 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1695 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

111
120
010
020
032
042
050
065
076
086
0910
1010

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt9 · 90%
Hybrid1 · 10%

Erfaringsnivå

Middels nivå3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%

Rolle

Drift og administrasjon3 · 30%
HR og rekruttering2 · 20%
Økonomi og juss2 · 20%
Data og maskinlæring1 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
Vitenskap og forskning1 · 10%

Land

Nederland8
USA2

Byer

Amsterdam8
New York City2

Jobber de siste 30 dagene

Core Data Engineer

for 1 dag siden
Original: Core Data Engineer
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
Data og maskinlæringPythonSQL

Direktørassistent

for 2 dager siden
Original: Executive Assistant
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
HybridSeniorDrift og administrasjon
Original: Property & Facilities Manager (Part-Time)
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
Drift og administrasjon

AI Engineering Manager

for 7 dager siden
Original: AI Engineering Manager
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
StaffProgramvareutvikling (generelt)
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·New Yorkoriginal ↗
USD 80K–95K / årMiddels nivåHR og rekruttering

Trader digitale eiendeler

for 10 dager siden
Original: Digital Assets Trader
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
Middels nivåØkonomi og juss

HR Generalist

for 11 dager siden
Original: HR Generalist
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
SeniorHR og rekruttering
Original: PhD Graduate Quantitative Researcher
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
JuniorVitenskap og forskning

Sommerpraksis innen trading

for 16 dager siden
Original: Summer Trading Internship
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Amsterdamoriginal ↗
JuniorØkonomi og juss

Bedriftsresepsjonist

for 18 dager siden
Original: Corporate Receptionist
Flow Traders·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·New Yorkoriginal ↗
USD 36–37 / timeMiddels nivåDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

86 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:17 UTC, innhold 350792 byte.