Flow Traders
10 ledige stillingerNederlandUSA
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 20 % av 10 stillinger
Drift og administrasjon30%
HR og rekruttering20%
Økonomi og juss20%
Data og maskinlæring10%
Vitenskap og forskning10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-13)
46åpne på stillingssiden, uansett alder
78medianalder, dager
20%IT (2)
80%i Europa (8)
0%remote
20%med lønn
Størrelsessignal: 46 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1695 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt9 · 90%
Hybrid1 · 10%
Erfaringsnivå
Middels nivå3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%
Rolle
Drift og administrasjon3 · 30%
HR og rekruttering2 · 20%
Økonomi og juss2 · 20%
Data og maskinlæring1 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
Vitenskap og forskning1 · 10%
Land
Nederland8
USA2
Byer
Amsterdam8
New York City2
Jobber de siste 30 dagene
Eiendoms- og driftsleder (Deltid)
for 4 dager sidenOriginal: Property & Facilities Manager (Part-Time)
Drift og administrasjon
AI Engineering Manager
for 7 dager sidenOriginal: AI Engineering Manager
StaffProgramvareutvikling (generelt)
HR & Recruitment Coordinator
for 10 dager sidenUSD 80K–95K / årMiddels nivåHR og rekruttering
Trader digitale eiendeler
for 10 dager sidenOriginal: Digital Assets Trader
Middels nivåØkonomi og juss
PhD Graduate kvantitativ forsker
for 14 dager sidenOriginal: PhD Graduate Quantitative Researcher
JuniorVitenskap og forskning
Sommerpraksis innen trading
for 16 dager sidenOriginal: Summer Trading Internship
JuniorØkonomi og juss
Bedriftsresepsjonist
for 18 dager sidenOriginal: Corporate Receptionist
USD 36–37 / timeMiddels nivåDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
86 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:17 UTC, innhold 350792 byte.