RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Den här sidan finns på Svenska.Byt×

← tilbake

fairlife

23 ledige stillingerUSA

Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 13 % av 23 stillinger

Håndverk, bygg og produksjon30%
Drift og administrasjon17%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk13%
HR og rekruttering9%
IT-støtte og drift9%
Data og maskinlæring4%
Økonomi og juss4%
Annet4%
23jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
23ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-05)
57åpne på stillingssiden, uansett alder
39medianalder, dager
13%IT (3)
0%i Europa (0)
0%remote
70%med lønn

Størrelsessignal: 57 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 333 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

111
120
010
021
031
042
051
063
076
088
0915
1019

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt23 · 100%

Erfaringsnivå

Junior3 · 13%
Middels nivå3 · 13%
Senior2 · 9%
Staff2 · 9%

Rolle

Håndverk, bygg og produksjon7 · 30%
Drift og administrasjon4 · 17%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk3 · 13%
HR og rekruttering2 · 9%
IT-støtte og drift2 · 9%
Vitenskap og forskning1 · 4%
Økonomi og juss1 · 4%
Vakt og sikkerhet1 · 4%

Land

USA23

Byer

Goodyear9
New York City6
Chicago5

Jobber de siste 30 dagene

Forskningsmedarbeider

for 16 t siden
Original: Associate Scientist
fairlife·Netthandel og varehandel·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 60K–80K / årJuniorVitenskap og forskning
fairlife·Netthandel og varehandel·Chicago, Illinois, United States; Coopersville, Michigan, United States; Goodyear, Arizona, United States; Webster, New York, United Statesoriginal ↗
USD 130K–150K / årSeniorØkonomi og juss
Original: Director, Packaging Technology (Filling & Blow Molding)
fairlife·Netthandel og varehandel·Coopersville, Michigan, United States; Goodyear, Arizona, United States; Webster, New York, United Statesoriginal ↗
USD 180K–200K / årStaffHåndverk, bygg og produksjon
fairlife·Netthandel og varehandel·Coopersville, Michigan, United Statesoriginal ↗
USD 27 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Original: Maintenance Technician - Utilities (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
fairlife·Netthandel og varehandel·Goodyear, Arizona, United Statesoriginal ↗
USD 35–40 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

System Operator

for 9 dager siden
fairlife·Netthandel og varehandel·Dexter, New Mexico, United Statesoriginal ↗
Håndverk, bygg og produksjon

Vedlikeholdstekniker

for 9 dager siden
Original: Maintenance Technician
fairlife·Netthandel og varehandel·Dexter, New Mexico, United Statesoriginal ↗
Middels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Senior Manager, Learning & Development
fairlife·Netthandel og varehandel·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 135K–155K / årStaffHR og rekruttering
Original: Maintenance Mechanic (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
fairlife·Netthandel og varehandel·Webster, New York, United Statesoriginal ↗
USD 36 / timeMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon

Personalkoordinator

for 15 dager siden
Original: Human Resources Coordinator
fairlife·Netthandel og varehandel·Coopersville, Michigan, United Statesoriginal ↗
USD 60K–70K / årJuniorHR og rekruttering

Melkemottaker

for 16 dager siden
Original: Milk Receiver
fairlife·Netthandel og varehandel·Dexter, New Mexico, United Statesoriginal ↗
Original: Milk Transfer Operator- 12 Hour Rotating Weekends- Nights
fairlife·Netthandel og varehandel·Coopersville, Michigan, United Statesoriginal ↗
USD 25,5 / timeHåndverk, bygg og produksjon
fairlife·Netthandel og varehandel·Webster, New York, United Statesoriginal ↗
USD 39 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Packaging Operator - Case Packer (Nights)
fairlife·Netthandel og varehandel·Goodyear, Arizona, United Statesoriginal ↗
Drift og administrasjon
fairlife·Netthandel og varehandel·Goodyear, Arizona, United Statesoriginal ↗
Drift og administrasjon
fairlife·Netthandel og varehandel·Goodyear, Arizona, United Statesoriginal ↗
Håndverk, bygg og produksjon

Lageroperatør

for 18 dager siden
Original: Warehouse Operator
fairlife·Netthandel og varehandel·Goodyear, Arizona, United Statesoriginal ↗
Drift og administrasjon

Spesialist innen HMS

for 21 dager siden
Original: Environmental Health & Safety Specialist
fairlife·Netthandel og varehandel·Goodyear, Arizona, United Statesoriginal ↗
USD 55K–80K / årJuniorVakt og sikkerhet
Original: Quality Control Supervisor (12 Hour Days - Rotating Weekends)
fairlife·Netthandel og varehandel·Webster, New York, United Statesoriginal ↗
USD 75K–85K / årSeniorHåndverk, bygg og produksjon

IT-supportsjef for lokasjon

for 24 dager siden
Original: IT Site Support Manager
fairlife·Netthandel og varehandel·Chicago, Illinois, United States; Coopersville, Michigan, United Statesoriginal ↗
USD 90K–120K / årIT-støtte og drift
fairlife·Netthandel og varehandel·Webster, New York, United Statesoriginal ↗
USD 100K–110K / årDrift og administrasjon

Data Scientist

for 28 dager siden
Original: Data Scientist
fairlife·Netthandel og varehandel·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 95K–110K / årMiddels nivåData og maskinlæringPythonSQL

IT-administrator

for 29 dager siden
Original: IT Administrator
fairlife·Netthandel og varehandel·Goodyear, Arizona, United Statesoriginal ↗
USD 55K–80K / årIT-støtte og drift

Datanes aktualitet

99 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:12 UTC, innhold 2039236 byte.