fairlife
23 ledige stillingerUSA
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 13 % av 23 stillinger
Håndverk, bygg og produksjon30%
Drift og administrasjon17%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk13%
HR og rekruttering9%
IT-støtte og drift9%
Data og maskinlæring4%
Økonomi og juss4%
Annet4%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 23 stillinger i søket
23jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
23ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-05)
57åpne på stillingssiden, uansett alder
39medianalder, dager
13%IT (3)
0%i Europa (0)
0%remote
70%med lønn
Størrelsessignal: 57 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 333 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt23 · 100%
Erfaringsnivå
Junior3 · 13%
Middels nivå3 · 13%
Senior2 · 9%
Staff2 · 9%
Rolle
Håndverk, bygg og produksjon7 · 30%
Drift og administrasjon4 · 17%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk3 · 13%
HR og rekruttering2 · 9%
IT-støtte og drift2 · 9%
Vitenskap og forskning1 · 4%
Økonomi og juss1 · 4%
Vakt og sikkerhet1 · 4%
Land
USA23
Byer
Goodyear9
New York City6
Chicago5
Jobber de siste 30 dagene
Forskningsmedarbeider
for 16 t sidenOriginal: Associate Scientist
USD 60K–80K / årJuniorVitenskap og forskning
Sr Manager, Dairy Scientific and Regulatory Affairs
for 16 t sidenUSD 130K–150K / årSeniorØkonomi og juss
Direktør for emballasjeteknologi (fylling og blåsestøping)
for 4 dager sidenOriginal: Director, Packaging Technology (Filling & Blow Molding)
USD 180K–200K / årStaffHåndverk, bygg og produksjon
Filler Operator- 12 Hour Rotating Weekends- Nights
for 4 dager sidenUSD 27 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Original: Maintenance Technician - Utilities (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
USD 35–40 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
System Operator
for 9 dager sidenHåndverk, bygg og produksjon
Vedlikeholdstekniker
for 9 dager sidenOriginal: Maintenance Technician
Middels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior Manager, læring og utvikling
for 11 dager sidenOriginal: Senior Manager, Learning & Development
USD 135K–155K / årStaffHR og rekruttering
Vedlikeholdsmekaniker (12 timers netter – roterende helger)
for 14 dager sidenOriginal: Maintenance Mechanic (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
USD 36 / timeMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Personalkoordinator
for 15 dager sidenOriginal: Human Resources Coordinator
USD 60K–70K / årJuniorHR og rekruttering
Melkemottaker
for 16 dager sidenOriginal: Milk Receiver
Melkeoverføringsoperatør- 12 timers rotasjon helger- netter
for 16 dager sidenOriginal: Milk Transfer Operator- 12 Hour Rotating Weekends- Nights
USD 25,5 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Automated Equipment Technician (12 Hour Nights – Rotating Weekends)
for 17 dager sidenUSD 39 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Pakkeoperatør - kartongpakker (natt)
for 18 dager sidenOriginal: Packaging Operator - Case Packer (Nights)
Drift og administrasjon
Packaging Material Handler (Nights)
for 18 dager sidenDrift og administrasjon
Packaging Operator - Sleever (Days)
for 18 dager sidenHåndverk, bygg og produksjon
Spesialist innen HMS
for 21 dager sidenOriginal: Environmental Health & Safety Specialist
USD 55K–80K / årJuniorVakt og sikkerhet
Kvalitetskontrollleder (12-timers dager - rullerende helger)
for 22 dager sidenOriginal: Quality Control Supervisor (12 Hour Days - Rotating Weekends)
USD 75K–85K / årSeniorHåndverk, bygg og produksjon
IT-supportsjef for lokasjon
for 24 dager sidenOriginal: IT Site Support Manager
USD 90K–120K / årIT-støtte og drift
Warehouse Operations Manager, Nights
for 28 dager sidenUSD 100K–110K / årDrift og administrasjon
Data Scientist
for 28 dager sidenOriginal: Data Scientist
USD 95K–110K / årMiddels nivåData og maskinlæringPythonSQL
Datanes aktualitet
99 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:12 UTC, innhold 2039236 byte.