EOS
65 ledige stillinger4 % remoteUSAStorbritanniaIrland
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 17 % av 65 stillinger
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk31%
Drift og administrasjon18%
HR og rekruttering14%
IT-støtte og drift10%
Salg6%
Økonomi og juss5%
DevOps / SRE / plattform / sky2%
Annet5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 65 stillinger i søket
80jobber, siste 30 dager
31nye, siste 7 dager
65ulike stillinger (1.2 annonser hver)
11publisert på travleste dag (2026-10-23)
186åpne på stillingssiden, uansett alder
37medianalder, dager
16%IT (13)
26%i Europa (21)
4%remote
38%med lønn
Størrelsessignal: 186 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 281 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet40 · 50%
Arbeidssted ikke oppgitt33 · 41%
Hybrid4 · 5%
Remote3 · 4%
Erfaringsnivå
Senior22 · 28%
Middels nivå16 · 20%
Junior9 · 11%
Staff2 · 2%
Rolle
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk25 · 31%
Drift og administrasjon14 · 18%
HR og rekruttering11 · 14%
IT-støtte og drift8 · 10%
Salg5 · 6%
Økonomi og juss4 · 5%
DevOps / SRE / plattform / sky2 · 2%
Programvareutvikling (generelt)2 · 2%
Land
USA54
Storbritannia10
Irland5
Singapore2
Sverige2
Filippinene1
Danmark1
Taiwan1
Byer
Banbridge6
Dublin5
Austin5
San Francisco4
New Albany4
Montgomery4
London4
Newark3
Jobber de siste 30 dagene
Event Solutions Engineer (Event Connectivity)
for 5 t sidenUSD 90K–100K / årPå stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Network Operations Technician Tier 1
for 7 t sidenPå stedetDrift og administrasjon
Order Management Project Coordinator
for 8 t sidenUSD 94K–98K / årPå stedetDrift og administrasjon
Sales Operations Specialist
for 9 t sidenMiddels nivåSalg
Sales Operations Specialist
for 9 t sidenMiddels nivåSalg
Logistics Warehouse Supervisor
for 10 t sidenUSD 70,3K–73K / årPå stedetMiddels nivåDrift og administrasjon
Network Deployment Engineer Team Lead
for 11 t sidenHybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior Data Engineer
for 11 t sidenUSD 135K–150K / årSeniorData og maskinlæringPythonSQL
Deployment Technician
for 14 t sidenUSD 21–22,5 / timePå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Billing Coordinator
for 14 t sidenØkonomi og juss
USD 70K–80K / årMiddels nivåDrift og administrasjon
Construction Project Manager
for 1 dag sidenHåndverk, bygg og produksjon
Data Center Technical Trainer (Louisiana)
for 2 dager sidenPå stedetMiddels nivå
Compliance Analyst
for 2 dager sidenUSD 70K–80K / årMiddels nivåØkonomi og juss
Business Planning Financial Analyst
for 2 dager sidenRemotebare USAØkonomi og juss
Network Engineer
for 2 dager sidenUSD 90K–110K / årPå stedetDevOps / SRE / plattform / skyPython
Executive AV/VC Maintenance Support Technician
for 2 dager sidenUSD 36–37,5 / timePå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
AV Tier 3 Technician
for 2 dager sidenUSD 40–45 / timePå stedetSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Data Center Repair Technician
for 2 dager sidenUSD 26,45–36,06 / timePå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Associate Recruiter
for 2 dager sidenPå stedetJuniorHR og rekruttering
Data Centre Technician
for 2 dager sidenIngeniørfag (utenom programvare) og teknikkFransk kreves
HR Director
for 2 dager sidenStaffHR og rekruttering
Data Center Repair Technician
for 3 dager sidenPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Data Center Surge Lead (Travel Team)
for 3 dager sidenRemotebare USASenior
HR Director
for 3 dager sidenStaffHR og rekruttering
J1 2027 Programme
for 3 dager sidenPå stedet
Smart Hands Technician
for 3 dager sidenPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Compliance Analyst
for 4 dager sidenMiddels nivåØkonomi og juss
Embedded Program Manager
for 5 dager sidenMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)
Tier 2 Audio Visual Field Technician
for 5 dager sidenUSD 32–41 / timeJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Lead Audio Visual Field Technician
for 5 dager sidenUSD 80K–100K / årSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Data Center Service Lead - Field Operations (Oregon/Idaho)
for 7 dager sidenUSD 110K–120K / årPå stedetSeniorDrift og administrasjon
Data Center Team Lead: Network Operations (Louisiana)
for 7 dager sidenPå stedetSeniorDrift og administrasjon
Data Center Technician Lead: Field Ops (Montgomery, AL)
for 7 dager sidenPå stedetSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Sales Operations Associate
for 8 dager sidenJuniorSalg
Sales Operations Associate
for 8 dager sidenJuniorSalg
Network Field Team Lead
for 9 dager sidenUSD 85K–95K / årSeniorToppledelse og ledere
Data Center Operations Manager (Alabama)
for 9 dager sidenPå stedetSeniorDrift og administrasjon
Physical Security Project Manager
for 9 dager sidenUSD 98K–105K / årPå stedetProsjekt- og programledelse
Technical Recruiter - High Volume
for 9 dager sidenHR og rekruttering
IT Logistics Warehouse Operations Manager
for 9 dager sidenUSD 73K–76K / årPå stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Human Resources Business Partner
for 9 dager sidenHybridSeniorHR og rekruttering
Technical Recruiter (Nordics)
for 9 dager sidenPå stedetHR og rekruttering
IT Asset Technician
for 10 dager sidenIT-støtte og drift
IT Support Specialist
for 10 dager sidenUSD 28–33 / timeSeniorIT-støtte og drift
AV Events Technician
for 10 dager sidenPå stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Project Design Engineer (Security Infrastructure)
for 12 dager sidenPå stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
IT Logistics Warehouse Lead
for 14 dager sidenUSD 30–35 / timePå stedetSeniorIT-støtte og drift
IT Logistics Warehouse Lead
for 14 dager sidenUSD 70,3K–73K / årPå stedetSeniorIT-støtte og drift
Logistics Technician
for 14 dager sidenUSD 24–26 / timePå stedetMiddels nivåDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
561 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:36 UTC, innhold 1958451 byte.