RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
This page is available in English.Switch×

← tilbake

Engine

29 ledige stillinger90 % remoteUSA

Reiseliv og overnattingIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 17 % av 29 stillinger

Økonomi og juss17%
Salg14%
Produkt og design14%
Toppledelse og ledere14%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Data og maskinlæring7%
Programvareutvikling (generelt)7%
Prosjekt- og programledelse7%
29jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
29ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-15)
81åpne på stillingssiden, uansett alder
44medianalder, dager
17%IT (5)
0%i Europa (0)
90%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 81 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 263 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
022
031
047
055
063
076
0812
0920
1025

Arbeidssted

Remote26 · 90%
Arbeidssted ikke oppgitt3 · 10%

Erfaringsnivå

Staff14 · 48%
Senior10 · 34%
Toppledelse (C-nivå)1 · 3%
Middels nivå1 · 3%

Rolle

Økonomi og juss5 · 17%
Toppledelse og ledere4 · 14%
Salg4 · 14%
Produkt og design4 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 10%
Programvareutvikling (generelt)2 · 7%
Prosjekt- og programledelse2 · 7%
Data og maskinlæring2 · 7%

Land

USA29

Byer

Chicago2
Denver1

Jobber de siste 30 dagene

Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 102K–140K / årRemotebare USAStaffToppledelse og ledere
Original: Director, Partner Acquisition
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 160K–185K / årRemotebare USAStaffToppledelse og ledere
Original: Director, Distribution Strategy
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 172,6K–203K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse

Principal kreativ

for 3 dager siden
Original: Principal Creative
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 204K–240K / årRemotebare USAStaffKreativt, medier og tekst

Sales Training Manager

for 4 dager siden
Engine·Reiseliv og overnatting·Denver, Colorado, United Statesoriginal ↗
USD 104,8K–145K / årSalg
Original: Director, Sales Strategy & Operations - Groups
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 170K–230K / årRemotebare USAStaffSalg
Original: Senior Manager, Software Engineering
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 225K–265K / årRemotebare USAStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptRuby

Manager, inntektsstøtte

for 7 dager siden
Original: Manager, Revenue Enablement
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 131,5K–182K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 185K–210K / årRemotebare USASeniorProsjekt- og programledelse
Original: Senior OBT Success Manager
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 160K–215K / årRemotebare USASeniorToppledelse og ledere
Original: Director, OBT Partnerships
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 195K–230K / årRemotebare USAStaffSalg
Original: Sr. Partner Success Manager, Technology Partners
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 160K–215K / årRemotebare USASeniorToppledelse og ledere
Original: Senior Analyst, Credit
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 72,3K–100K / årRemotebare USASeniorØkonomi og juss
Original: Senior Product Manager, Growth
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design

Sr. Data Analyst - finans

for 11 dager siden
Original: Sr. Data Analyst - Finance
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 131,5K–154,7K / årRemotebare USASeniorData og maskinlæringPythonSQL
Original: Senior Data Scientist - Content
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 170K–200K / årRemotebare USASeniorData og maskinlæringPythonSQL

VP, finans

for 11 dager siden
Original: VP, Finance
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 300K–375K / årRemotebare USAToppledelse (C-nivå)Økonomi og juss
Original: Implementation Manager, Commercial
Engine·Reiseliv og overnatting·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 1–200K / årMiddels nivåProsjekt- og programledelse
Original: Senior Product Manager, Applied AI
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design

Senior Product Manager

for 16 dager siden
Original: Senior Product Manager
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Original: Senior Technical Product Manager
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Original: Associate Director, Strategy & Operations
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 179K–248K / årRemotebare USAStaffDrift og administrasjon

Forretningsjurist

for 18 dager siden
Original: Commercial Counsel
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 160K–220K / årRemotebare USAØkonomi og juss
Original: Staff Application Security Engineer
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 182,8K–215K / årRemotebare USAStaffIT-sikkerhetC#JavaJavaScript

Senior Manager, Credit

for 22 dager siden
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 151,3K–178K / årRemotebare USAStaffØkonomi og juss

Account Executive - Growth

for 24 dager siden
Original: Account Executive - Growth
Engine·Reiseliv og overnatting·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 180K / årSalg

Direktør, risiko

for 25 dager siden
Original: Director, Risk
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 171K–202K / årRemotebare USAStaffØkonomi og juss
Original: Senior Director, Workforce Transformation
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 225K–270K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse

Staff Software Engineer

for 29 dager siden
Engine·Reiseliv og overnatting·Remote - USoriginal ↗
USD 200K–245K / årRemotebare USAStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptKotlinTypeScript

Datanes aktualitet

146 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:11 UTC, innhold 876417 byte.