Engine
29 ledige stillinger90 % remoteUSA
Reiseliv og overnattingIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 17 % av 29 stillinger
Økonomi og juss17%
Salg14%
Produkt og design14%
Toppledelse og ledere14%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Data og maskinlæring7%
Programvareutvikling (generelt)7%
Prosjekt- og programledelse7%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 29 stillinger i søket
29jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
29ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-15)
81åpne på stillingssiden, uansett alder
44medianalder, dager
17%IT (5)
0%i Europa (0)
90%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 81 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 263 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote26 · 90%
Arbeidssted ikke oppgitt3 · 10%
Erfaringsnivå
Staff14 · 48%
Senior10 · 34%
Toppledelse (C-nivå)1 · 3%
Middels nivå1 · 3%
Rolle
Økonomi og juss5 · 17%
Toppledelse og ledere4 · 14%
Salg4 · 14%
Produkt og design4 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 10%
Programvareutvikling (generelt)2 · 7%
Prosjekt- og programledelse2 · 7%
Data og maskinlæring2 · 7%
Land
USA29
Byer
Chicago2
Denver1
Jobber de siste 30 dagene
Manager, Implementation Management
for 14 t sidenUSD 102K–140K / årRemotebare USAStaffToppledelse og ledere
Direktør, partneranskaffelse
for 2 dager sidenOriginal: Director, Partner Acquisition
USD 160K–185K / årRemotebare USAStaffToppledelse og ledere
Direktør, distribusjonsstrategi
for 3 dager sidenOriginal: Director, Distribution Strategy
USD 172,6K–203K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Principal kreativ
for 3 dager sidenOriginal: Principal Creative
USD 204K–240K / årRemotebare USAStaffKreativt, medier og tekst
Sales Training Manager
for 4 dager sidenUSD 104,8K–145K / årSalg
Direktør, salgsstrategi og drift - Groups
for 7 dager sidenOriginal: Director, Sales Strategy & Operations - Groups
USD 170K–230K / årRemotebare USAStaffSalg
Senior Manager, Software Engineering
for 7 dager sidenOriginal: Senior Manager, Software Engineering
USD 225K–265K / årRemotebare USAStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptRuby
Manager, inntektsstøtte
for 7 dager sidenOriginal: Manager, Revenue Enablement
USD 131,5K–182K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Sr. Lead OBT Implementation Manager
for 8 dager sidenUSD 185K–210K / årRemotebare USASeniorProsjekt- og programledelse
Senior OBT Success Manager
for 8 dager sidenOriginal: Senior OBT Success Manager
USD 160K–215K / årRemotebare USASeniorToppledelse og ledere
Direktør, OBT-partnerskap
for 8 dager sidenOriginal: Director, OBT Partnerships
USD 195K–230K / årRemotebare USAStaffSalg
Sr. Partner Success Manager, teknologipartnere
for 8 dager sidenOriginal: Sr. Partner Success Manager, Technology Partners
USD 160K–215K / årRemotebare USASeniorToppledelse og ledere
Senior analytiker, kreditt
for 9 dager sidenOriginal: Senior Analyst, Credit
USD 72,3K–100K / årRemotebare USASeniorØkonomi og juss
Senior Product Manager, Growth
for 11 dager sidenOriginal: Senior Product Manager, Growth
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Sr. Data Analyst - finans
for 11 dager sidenOriginal: Sr. Data Analyst - Finance
USD 131,5K–154,7K / årRemotebare USASeniorData og maskinlæringPythonSQL
Senior Data Scientist - innhold
for 11 dager sidenOriginal: Senior Data Scientist - Content
USD 170K–200K / årRemotebare USASeniorData og maskinlæringPythonSQL
VP, finans
for 11 dager sidenOriginal: VP, Finance
USD 300K–375K / årRemotebare USAToppledelse (C-nivå)Økonomi og juss
Leder for implementering, kommersiell
for 14 dager sidenOriginal: Implementation Manager, Commercial
USD 1–200K / årMiddels nivåProsjekt- og programledelse
Senior Product Manager, Applied AI
for 16 dager sidenOriginal: Senior Product Manager, Applied AI
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Senior Product Manager
for 16 dager sidenOriginal: Senior Product Manager
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Senior Technical Product Manager
for 16 dager sidenOriginal: Senior Technical Product Manager
USD 181,1K–213K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Associate Director, strategi og drift
for 17 dager sidenOriginal: Associate Director, Strategy & Operations
USD 179K–248K / årRemotebare USAStaffDrift og administrasjon
Forretningsjurist
for 18 dager sidenOriginal: Commercial Counsel
USD 160K–220K / årRemotebare USAØkonomi og juss
Staff Application Security Engineer
for 19 dager sidenOriginal: Staff Application Security Engineer
USD 182,8K–215K / årRemotebare USAStaffIT-sikkerhetC#JavaJavaScript
Senior Manager, Credit
for 22 dager sidenUSD 151,3K–178K / årRemotebare USAStaffØkonomi og juss
Direktør, risiko
for 25 dager sidenOriginal: Director, Risk
USD 171K–202K / årRemotebare USAStaffØkonomi og juss
Senior direktør, transformasjon av arbeidsstyrken
for 28 dager sidenOriginal: Senior Director, Workforce Transformation
USD 225K–270K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Staff Software Engineer
for 29 dager sidenUSD 200K–245K / årRemotebare USAStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptKotlinTypeScript
Datanes aktualitet
146 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:11 UTC, innhold 876417 byte.