RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Dentons

16 ledige stillinger44 % remotePolenItaliaStorbritannia

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 16 stillinger

Økonomi og juss22%
Toppledelse og ledere17%
IT-støtte og drift11%
Salg6%
HR og rekruttering6%
Drift og administrasjon6%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Annet28%
18jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
16ulike stillinger (1.1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-13)
61åpne på stillingssiden, uansett alder
92medianalder, dager
11%IT (2)
83%i Europa (15)
44%remote
17%med lønn

Størrelsessignal: 61 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 2150 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
024
032
041
053
065
077
084
098
1017

Arbeidssted

Remote8 · 44%
Arbeidssted ikke oppgitt7 · 39%
Hybrid3 · 17%

Erfaringsnivå

Middels nivå9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%

Rolle

Økonomi og juss4 · 22%
Toppledelse og ledere3 · 17%
IT-støtte og drift2 · 11%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%
Drift og administrasjon1 · 6%
Salg1 · 6%
HR og rekruttering1 · 6%

Land

Polen10
Italia3
Storbritannia3
Tsjekkia2
Canada2
USA2
Australia1

Byer

Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1

Jobber de siste 30 dagene

Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyoriginal ↗
JuniorØkonomi og juss
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
JuniorØkonomi og jussPolsk kreves
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Australiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåIT-støtte og drift
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Rome, Metropolitan City of Rome, Italyoriginal ↗
JuniorStrategi, rådgivning og analyse

Virtual Assistant

for 8 dager siden
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåDrift og administrasjon

Global Sector Manager

for 11 dager siden
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·United States | Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
USD 100K–124K / årRemoteMiddels nivåToppledelse og ledere

Global Sector Manager

for 11 dager siden
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·United Kingdom | Polandoriginal ↗
RemoteMiddels nivåToppledelse og ledere
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·United Kingdom | Polandoriginal ↗
RemoteStaffToppledelse og ledere
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Toronto, Ontario, Canada | United Statesoriginal ↗
USD 34K–43K / årRemoteMiddels nivå
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·United Kingdom | Polandoriginal ↗
RemoteMiddels nivå
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
IT-støtte og drift

Revenue Process Specialist

for 16 dager siden
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HybridMiddels nivå
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HybridMiddels nivåSalg
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HybridMiddels nivåHR og rekrutteringPolsk kreves
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Polandoriginal ↗
RemotePL
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
JuniorØkonomi og jussPolsk kreves

Kopista/Kopistka

for 22 dager siden
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
PL

Billing Assistant

for 24 dager siden
Dentons·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyoriginal ↗
EUR 40K–42K / årJuniorØkonomi og juss

Datanes aktualitet

57 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:42 UTC, innhold 420893 byte.