Dentons
16 ledige stillinger44 % remotePolenItaliaStorbritannia
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 16 stillinger
Økonomi og juss22%
Toppledelse og ledere17%
IT-støtte og drift11%
Salg6%
HR og rekruttering6%
Drift og administrasjon6%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Annet28%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 16 stillinger i søket
18jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
16ulike stillinger (1.1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-13)
61åpne på stillingssiden, uansett alder
92medianalder, dager
11%IT (2)
83%i Europa (15)
44%remote
17%med lønn
Størrelsessignal: 61 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 2150 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote8 · 44%
Arbeidssted ikke oppgitt7 · 39%
Hybrid3 · 17%
Erfaringsnivå
Middels nivå9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%
Rolle
Økonomi og juss4 · 22%
Toppledelse og ledere3 · 17%
IT-støtte og drift2 · 11%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%
Drift og administrasjon1 · 6%
Salg1 · 6%
HR og rekruttering1 · 6%
Land
Polen10
Italia3
Storbritannia3
Tsjekkia2
Canada2
USA2
Australia1
Byer
Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1
Jobber de siste 30 dagene
Internship - Banking and Finance Team - Milan
for 1 dag sidenJuniorØkonomi og juss
Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
for 2 dager sidenJuniorØkonomi og jussPolsk kreves
Global SAP SuccessFactors Support Analyst
for 2 dager sidenRemoteMiddels nivåIT-støtte og drift
Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
for 4 dager sidenJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Virtual Assistant
for 8 dager sidenRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Global Sector Manager
for 11 dager sidenUSD 100K–124K / årRemoteMiddels nivåToppledelse og ledere
Global Sector Manager
for 11 dager sidenRemoteMiddels nivåToppledelse og ledere
Global Head of Sector Program
for 11 dager sidenRemoteStaffToppledelse og ledere
Global Clients&Markets Coordinator
for 11 dager sidenUSD 34K–43K / årRemoteMiddels nivå
Global Clients&Markets Coordinator
for 11 dager sidenRemoteMiddels nivå
Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
for 16 dager sidenIT-støtte og drift
Revenue Process Specialist
for 16 dager sidenHybridMiddels nivå
Marketing and Business Development Specialist (fixed term contract)
for 16 dager sidenHybridMiddels nivåSalg
HR Payroll and Reporting Specialist
for 16 dager sidenHybridMiddels nivåHR og rekrutteringPolsk kreves
Ambasadorka / Ambasador Dentons
for 17 dager sidenRemotePL
Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
for 18 dager sidenJuniorØkonomi og jussPolsk kreves
Kopista/Kopistka
for 22 dager sidenPL
Billing Assistant
for 24 dager sidenEUR 40K–42K / årJuniorØkonomi og juss
Datanes aktualitet
57 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:42 UTC, innhold 420893 byte.