D-ploy
23 ledige stillinger3 % remoteTsjekkiaBelgiaSlovenia
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 35 % av 23 stillinger
IT-støtte og drift37%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk17%
HR og rekruttering13%
Prosjekt- og programledelse13%
Økonomi og juss7%
Strategi, rådgivning og analyse7%
Drift og administrasjon3%
Annet3%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 23 stillinger i søket
30jobber, siste 30 dager
12nye, siste 7 dager
23ulike stillinger (1.3 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-20)
86åpne på stillingssiden, uansett alder
61medianalder, dager
37%IT (11)
93%i Europa (28)
3%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 86 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1835 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt14 · 47%
På stedet14 · 47%
Hybrid1 · 3%
Remote1 · 3%
Erfaringsnivå
Middels nivå20 · 67%
Senior3 · 10%
Junior3 · 10%
Rolle
IT-støtte og drift11 · 37%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 17%
Prosjekt- og programledelse4 · 13%
HR og rekruttering4 · 13%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 7%
Økonomi og juss2 · 7%
Drift og administrasjon1 · 3%
Land
Tsjekkia7
Belgia6
Slovenia5
Polen3
Tyskland3
Romania2
Sveits2
Tyrkia2
Byer
Prague7
Gent6
Ljubljana3
Warsaw3
Bucharest2
Bratislava1
Schaffhausen1
Torre Annunziata1
Jobber de siste 30 dagene
Transformation & Change Manager
for 1 dag sidenStrategi, rådgivning og analyse
Project Manager - Workplace Services
for 3 dager sidenProsjekt- og programledelse
Senior transformasjons-PMO
for 3 dager sidenOriginal: Senior Transformation PMO
SeniorProsjekt- og programledelse
Project Manager - nettverkstjenester
for 3 dager sidenOriginal: Project Manager - Network Services
Prosjekt- og programledelse
Original: IT/OT Support Specialist (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
HR Manager (engelsk og tysk)
for 4 dager sidenOriginal: HR Manager (English & German)
Middels nivåHR og rekrutteringTysk kreves
Business Analyst - M365 Data Classification & Information Governance
for 4 dager sidenMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Technical Lead - Microsoft Purview og M365-sikkerhet
for 4 dager sidenOriginal: Technical Lead - Microsoft Purview & M365 Security
Senior
Project Manager - Microsoft 365-sikkerhet og databeskyttelse
for 4 dager sidenOriginal: Project Manager - Microsoft 365 Security & Data Protection
SeniorProsjekt- og programledelse
In-House Legal Counsel - Contracts & Employment Law
for 4 dager sidenØkonomi og juss
Trainee innen innkjøp og sourcing
for 5 dager sidenOriginal: Procurement and Sourcing Intern
JuniorDrift og administrasjon
Original: Onsite Support Engineer (Schaffhausen, Onsite, 1st level support, VPN)
På stedetJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
IT/OT-supportspesialist (Onsite, Torre Annunziata, English)
for 10 dager sidenOriginal: IT/OT Support Specialist (Onsite, Torre Annunziata, English)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og driftItaliensk kreves
IT Onsite Support (DE-Grosswallstadt, L1, L2 Support, Englisch, Deutsch)
for 11 dager sidenPå stedetMiddels nivåIT-støtte og driftTysk krevesDE
IT-infrastruktur / support på stedet (ITIL, 1./2. linje, support)
for 11 dager sidenOriginal: IT Infrastructure / Onsite Support (ITIL, 1st/2nd, Support)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og driftPolsk kreves
Onsite Support Engineer (Nuremberg, L1/L2 Support, Deutsch+Englisch)
for 12 dager sidenOriginal: Onsite Support Engineer (Nuremberg, L1/L2 Support, Deutsch+Englisch)
På stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikkTysk krevesDE
IT-tjenesteadministrator (Basel, Onsite, English, German)
for 15 dager sidenOriginal: IT Service Administrator (Basel, Onsite, English, German)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og driftTysk kreves
Original: IT Site Admin (Vorort, Zeitz, Vollzeit, Deutsch+Englisch)
Middels nivåIT-støtte og driftTysk krevesDE
Infrastrukturleder (Kurtköy, på stedet, engelsk, Helpdesk, GxP)
for 16 dager sidenOriginal: Infrastructure Manager (Kurtköy, Onsite, English, Helpdesk, GxP)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
HR-spesialist (Prague, Hybrid, Full-time)
for 16 dager sidenOriginal: HR Specialist (Prague, Hybrid, Full-time)
HybridMiddels nivåHR og rekruttering
Finansanalytiker Intern (universitetsstudent)
for 16 dager sidenOriginal: Financial Analyst Intern (University student)
JuniorØkonomi og juss
Onsite IT-support (Onsite, Ljubljana, Slovenian/English, Field Service)
for 17 dager sidenOriginal: Onsite IT Support (Onsite, Ljubljana, Slovenian/English, Field Service)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Onsite IT-support (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
for 17 dager sidenOriginal: Onsite IT Support (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Original: IT/OT Support Specialist (Onsite, Kurtköy, Turkish/English, Field Service)
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Payroll Consultant
for 19 dager sidenMiddels nivåHR og rekruttering
Onsite Support Engineer (Sofia, 1/2L Support, English/Bulgarian)
for 19 dager sidenPå stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
HR specialist with German
for 19 dager sidenMiddels nivåHR og rekruttering
Onsite Support Engineer (Sarajevo)
for 22 dager sidenOriginal: Onsite Support Engineer (Sarajevo)
På stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Support Engineer på stedet (Belgrade, Part-time)
for 22 dager sidenOriginal: Onsite Support Engineer (Belgrade, Part-time)
På stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Service Desk Agent (Deutsch, Französisch, Remote, EU) (m/w/d)
for 26 dager sidenRemoteMiddels nivåIT-støtte og driftTysk krevesDE
Datanes aktualitet
239 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 14:23 UTC, innhold 398755 byte.