RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

D-ploy

23 ledige stillinger3 % remoteTsjekkiaBelgiaSlovenia

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 35 % av 23 stillinger

IT-støtte og drift37%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk17%
HR og rekruttering13%
Prosjekt- og programledelse13%
Økonomi og juss7%
Strategi, rådgivning og analyse7%
Drift og administrasjon3%
Annet3%
30jobber, siste 30 dager
12nye, siste 7 dager
23ulike stillinger (1.3 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-20)
86åpne på stillingssiden, uansett alder
61medianalder, dager
37%IT (11)
93%i Europa (28)
3%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 86 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1835 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

111
120
011
020
034
042
054
0614
074
086
0912
1029

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt14 · 47%
På stedet14 · 47%
Hybrid1 · 3%
Remote1 · 3%

Erfaringsnivå

Middels nivå20 · 67%
Senior3 · 10%
Junior3 · 10%

Rolle

IT-støtte og drift11 · 37%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 17%
Prosjekt- og programledelse4 · 13%
HR og rekruttering4 · 13%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 7%
Økonomi og juss2 · 7%
Drift og administrasjon1 · 3%

Land

Tsjekkia7
Belgia6
Slovenia5
Polen3
Tyskland3
Romania2
Sveits2
Tyrkia2

Byer

Prague7
Gent6
Ljubljana3
Warsaw3
Bucharest2
Bratislava1
Schaffhausen1
Torre Annunziata1

Jobber de siste 30 dagene

D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
Prosjekt- og programledelse
Original: Senior Transformation PMO
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
SeniorProsjekt- og programledelse
Original: Project Manager - Network Services
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
Prosjekt- og programledelse
Original: IT/OT Support Specialist (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Lendava, Lendava, Sloveniaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Original: HR Manager (English & German)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Bratislava, Bratislava Region, Slovakia | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Ljubljana, Ljubljana, Slovenia | Bucharest, Bucharest, Romaniaoriginal ↗
Middels nivåHR og rekrutteringTysk kreves
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Original: Technical Lead - Microsoft Purview & M365 Security
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
Senior
Original: Project Manager - Microsoft 365 Security & Data Protection
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
SeniorProsjekt- og programledelse
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Bucharest, Bucharest, Romania | Ljubljana, Ljubljana, Sloveniaoriginal ↗
Økonomi og juss
Original: Procurement and Sourcing Intern
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
JuniorDrift og administrasjon
Original: Onsite Support Engineer (Schaffhausen, Onsite, 1st level support, VPN)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Schaffhausen, Schaffhausen, Switzerlandoriginal ↗
På stedetJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: IT/OT Support Specialist (Onsite, Torre Annunziata, English)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Torre Annunziata, Metropolitan City of Naples, Italyoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og driftItaliensk kreves
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Großwallstadt, Bavaria, Germanyoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og driftTysk krevesDE
Original: IT Infrastructure / Onsite Support (ITIL, 1st/2nd, Support)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og driftPolsk kreves
Original: Onsite Support Engineer (Nuremberg, L1/L2 Support, Deutsch+Englisch)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Nuremberg, Bavaria, Germanyoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikkTysk krevesDE
Original: IT Service Administrator (Basel, Onsite, English, German)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Basel, Basel City, Switzerlandoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og driftTysk kreves
Original: IT Site Admin (Vorort, Zeitz, Vollzeit, Deutsch+Englisch)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Zeitz, Saxony-Anhalt, Germanyoriginal ↗
Middels nivåIT-støtte og driftTysk krevesDE
Original: Infrastructure Manager (Kurtköy, Onsite, English, Helpdesk, GxP)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Kurtköy, Yalova Merkez, Turkeyoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Original: HR Specialist (Prague, Hybrid, Full-time)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
HybridMiddels nivåHR og rekruttering
Original: Financial Analyst Intern (University student)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
JuniorØkonomi og juss
Original: Onsite IT Support (Onsite, Ljubljana, Slovenian/English, Field Service)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Ljubljana, Ljubljana, Sloveniaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Original: Onsite IT Support (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Lendava, Lendava, Sloveniaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift
Original: IT/OT Support Specialist (Onsite, Kurtköy, Turkish/English, Field Service)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Kurtköy, Yalova Merkez, Turkeyoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIT-støtte og drift

Payroll Consultant

for 19 dager siden
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
Middels nivåHR og rekruttering
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Sofia, Sofia City Province, Bulgariaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

HR specialist with German

for 19 dager siden
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
Middels nivåHR og rekruttering
Original: Onsite Support Engineer (Sarajevo)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Sarajevo, Federation of Bosnia and Herzegovina, Bosnia and Herzegovinaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Onsite Support Engineer (Belgrade, Part-time)
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Belgrade, Vojvodina, Serbiaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
D-ploy·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåIT-støtte og driftTysk krevesDE

Datanes aktualitet

239 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 14:23 UTC, innhold 398755 byte.