RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← tilbake

EBANX

13 ledige stillingerBrasilUSASingapore

Mat, drikke og forbruksvarerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 15 % av 13 stillinger

Salg31%
Strategi, rådgivning og analyse23%
Økonomi og juss15%
IT-støtte og drift8%
Produkt og design8%
Programvareutvikling (generelt)8%
Toppledelse og ledere8%
13jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
13ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-14)
40åpne på stillingssiden, uansett alder
44medianalder, dager
15%IT (2)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 40 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 359 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
012
020
032
042
050
062
074
083
0911
1012

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt8 · 62%
På stedet4 · 31%
Hybrid1 · 8%

Erfaringsnivå

Senior5 · 38%
Staff2 · 15%

Rolle

Salg4 · 31%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 23%
Økonomi og juss2 · 15%
Programvareutvikling (generelt)1 · 8%
IT-støtte og drift1 · 8%
Produkt og design1 · 8%
Toppledelse og ledere1 · 8%

Land

Brasil10
USA1
Singapore1
Kina1

Byer

São Paulo7
Curitiba6
San Francisco1
Shanghai1

Jobber de siste 30 dagene

EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Curitiba | On-siteoriginal ↗
På stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaPHPSQL

ERP Consultant SAP MM

for 4 dager siden
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Curitiba | On-siteoriginal ↗
På stedetIT-støtte og drift
Original: Strategic and Enterprise Business Development Manager
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·San Francisco, CAoriginal ↗
Salg
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Curitiba or São Paulo | Hybridoriginal ↗
HybridStrategi, rådgivning og analysePortugisisk kreves
Original: Product Manager Specialist | Payout (Singapore)
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Singaporeoriginal ↗
På stedetProdukt og design
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Curitiba or São Paulooriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse

Skattestrategispesialist

for 15 dager siden
Original: Tax Strategy Specialist
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·São Paulo - SPoriginal ↗
Økonomi og juss

Business Development Expert

for 16 dager siden
Original: Business Development Expert
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·São Paulooriginal ↗
SeniorSalgPortugisisk krevesSpansk kreves
Original: Senior Manager, Merchant Success Americas – Brazil
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·São Paulooriginal ↗
StaffToppledelse og lederePortugisisk kreves
Original: Senior Analytics & Intelligence Analyst
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Curitibaoriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Original: Senior Technical Pre Sales
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Curitiba or São Paulo | On-siteoriginal ↗
På stedetSeniorSalg
Original: Legal Specialist – Contracts & Fintech
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·São Paulooriginal ↗
Økonomi og juss
Original: Business Development Director | APAC
EBANX·Mat, drikke og forbruksvarer·Shanghaioriginal ↗
StaffSalg

Datanes aktualitet

76 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, innhold 436263 byte.