EBANX
13 ledige stillingerBrasilUSASingapore
Mat, drikke og forbruksvarerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 15 % av 13 stillinger
Salg31%
Strategi, rådgivning og analyse23%
Økonomi og juss15%
IT-støtte og drift8%
Produkt og design8%
Programvareutvikling (generelt)8%
Toppledelse og ledere8%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 13 stillinger i søket
13jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
13ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-14)
40åpne på stillingssiden, uansett alder
44medianalder, dager
15%IT (2)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 40 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 359 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt8 · 62%
På stedet4 · 31%
Hybrid1 · 8%
Erfaringsnivå
Senior5 · 38%
Staff2 · 15%
Rolle
Salg4 · 31%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 23%
Økonomi og juss2 · 15%
Programvareutvikling (generelt)1 · 8%
IT-støtte og drift1 · 8%
Produkt og design1 · 8%
Toppledelse og ledere1 · 8%
Land
Brasil10
USA1
Singapore1
Kina1
Byer
São Paulo7
Curitiba6
San Francisco1
Shanghai1
Jobber de siste 30 dagene
På stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaPHPSQL
ERP Consultant SAP MM
for 4 dager sidenPå stedetIT-støtte og drift
Strategisk og enterprise Business Development Manager
for 9 dager sidenOriginal: Strategic and Enterprise Business Development Manager
Salg
Chargeback and Fraud Prevention Product Analyst
for 9 dager sidenHybridStrategi, rådgivning og analysePortugisisk kreves
Product Manager-spesialist | Payout (Singapore)
for 14 dager sidenOriginal: Product Manager Specialist | Payout (Singapore)
På stedetProdukt og design
Senior Chargeback & Fraud Analyst
for 15 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Business Development Expert
for 16 dager sidenOriginal: Business Development Expert
SeniorSalgPortugisisk krevesSpansk kreves
Senior Manager, forhandlersuksess Americas – Brazil
for 16 dager sidenOriginal: Senior Manager, Merchant Success Americas – Brazil
StaffToppledelse og lederePortugisisk kreves
Senior analyse- og etterretningsanalytiker
for 18 dager sidenOriginal: Senior Analytics & Intelligence Analyst
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior teknisk forhåndssalg
for 21 dager sidenOriginal: Senior Technical Pre Sales
På stedetSeniorSalg
Juridisk spesialist – kontrakter og Fintech
for 21 dager sidenOriginal: Legal Specialist – Contracts & Fintech
Økonomi og juss
Direktør for Business Development | APAC
for 23 dager sidenOriginal: Business Development Director | APAC
StaffSalg
Datanes aktualitet
76 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, innhold 436263 byte.