Activate Interactive Pte Ltd
36 ledige stillingerSingapore
Bedriftsprogramvare (SaaS)Teknologileverandør / byrå / konsulentselskapIT-andel 56 % av 36 stillinger
Fullstack-utvikling22%
Strategi, rådgivning og analyse17%
Produkt og design14%
IT-støtte og drift11%
Programvareutvikling (generelt)11%
Backend-utvikling8%
DevOps / SRE / plattform / sky3%
Annet3%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 36 stillinger i søket
36jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
36ulike stillinger (1 annonser hver)
9publisert på travleste dag (2026-10-04)
51åpne på stillingssiden, uansett alder
17medianalder, dager
56%IT (20)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 51 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 376 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt35 · 97%
Hybrid1 · 3%
Erfaringsnivå
Middels nivå24 · 67%
Senior9 · 25%
Rolle
Fullstack-utvikling8 · 22%
Strategi, rådgivning og analyse6 · 17%
Produkt og design5 · 14%
Programvareutvikling (generelt)4 · 11%
IT-støtte og drift4 · 11%
Backend-utvikling3 · 8%
Kreativt, medier og tekst1 · 3%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk1 · 3%
Land
Singapore36
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Senior UI/UX-designer - A26406
for 1 dag sidenOriginal: Senior UI/UX Designer - A26406
SeniorProdukt og design
Full Stack Developer - GS26027
for 1 dag sidenMiddels nivåFullstack-utviklingGolangJavaJavaScript
Technical Product Manager - A26307
for 3 dager sidenMiddels nivåProdukt og design
Business Analyst - A26399
for 5 dager sidenMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Full Stack Engineer - A26397
for 8 dager sidenOriginal: Full Stack Engineer - A26397
Middels nivåFullstack-utviklingJavaScriptPythonTypeScript
Opplevelses- og grensesnittdesigner - A26398
for 8 dager sidenOriginal: Experience & Interface Designer - A26398
Middels nivåKreativt, medier og tekst
Business Analyst - A26396
for 8 dager sidenOriginal: Business Analyst - A26396
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Full Stack Engineer - A26393
for 9 dager sidenOriginal: Full Stack Engineer - A26393
Middels nivåFullstack-utviklingJavaJavaScriptPython
DevSecOps Engineer - A26395
for 9 dager sidenOriginal: DevSecOps Engineer - A26395
Middels nivåProgramvareutvikling (generelt)BashJavaJavaScript
Backend Engineer - A26394
for 9 dager sidenOriginal: Backend Engineer - A26394
Middels nivåBackend-utviklingJavaJavaScriptPython
Software Quality Engineer - A26391
for 10 dager sidenOriginal: Software Quality Engineer - A26391
Middels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Business Analyst - A26392
for 10 dager sidenMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Senior Business Analyst - A26387
for 15 dager sidenOriginal: Senior Business Analyst - A26387
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Project Manager - A26386
for 15 dager sidenOriginal: Project Manager - A26386
Middels nivåProsjekt- og programledelse
Full-Stack Engineer - A26385
for 15 dager sidenOriginal: Full-Stack Engineer - A26385
HybridMiddels nivåFullstack-utviklingTypeScript
Full-Stack Engineer - A26384
for 15 dager sidenOriginal: Full-Stack Engineer - A26384
Middels nivåFullstack-utviklingJavaScriptPythonSQL
Full Stack Software Engineer (React.js, Node.js, AWS, Github) - GS26020
for 15 dager sidenBackend-utviklingJavaScriptTypeScript
Full Stack Engineer - A26383
for 15 dager sidenOriginal: Full Stack Engineer - A26383
Middels nivåFullstack-utviklingJavaScriptPythonSQL
Business Analyst - A26389
for 15 dager sidenMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Business Analyst - A26388
for 15 dager sidenOriginal: Business Analyst - A26388
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse
IT-sikkerhetsansvarlig - A26377
for 16 dager sidenOriginal: IT Security Officer - A26377
Middels nivåIT-støtte og drift
Senior Full Stack Developer - GS26025
for 17 dager sidenSeniorFullstack-utviklingGolangJavaJavaScript
Full Stack-utvikler - GS26025
for 17 dager sidenOriginal: Full Stack Developer - GS26025
Middels nivåFullstack-utviklingGolangJavaJavaScript
DevSecOps Engineer - A26381
for 17 dager sidenOriginal: DevSecOps Engineer - A26381
Middels nivåProgramvareutvikling (generelt)BashPython
Back-End Engineer - A26379
for 17 dager sidenOriginal: Back-End Engineer - A26379
Middels nivåBackend-utviklingJavaJavaScriptSQL
UX-forsker/ tjenestedesigner (produktutforsking) - A26308
for 20 dager sidenOriginal: UX Researcher/ Service Designer (Product Discovery) - A26308
Produkt og design
UX-forsker og tjenestedesigner - A26344
for 20 dager sidenOriginal: UX Researcher & Service Designer - A26344
SeniorProdukt og design
Solutions Architect (CDE & Construction Digitalisation) - A26375
for 20 dager sidenMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Original: Senior IT Infrastructure Engineer (VMware, Hyper-V, or Nutanix) - A26269
SeniorIT-støtte og driftBashPython
IT Security Officer - A26361
for 20 dager sidenMiddels nivåIT-støtte og driftPython
IT Operations Support Engineer - A26362
for 20 dager sidenOriginal: IT Operations Support Engineer - A26362
Middels nivåIT-støtte og drift
Infrastructure Engineer (nettverk og endepunkt) - A26346
for 20 dager sidenOriginal: Infrastructure Engineer (Network and Endpoint) - A26346
SeniorDevOps / SRE / plattform / sky
DevSecOps Engineer - A26273
for 20 dager sidenOriginal: DevSecOps Engineer - A26273
Programvareutvikling (generelt)BashJavaJavaScript
Senior Support Engineer (applikasjon)
for 23 dager sidenOriginal: Senior Support Engineer (Application)
SeniorProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL
Datanes aktualitet
130 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 08:07 UTC, innhold 426488 byte.