Electra
9 ledige stillingerUSA
Reiseliv og overnattingIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 11 % av 9 stillinger
Økonomi og juss33%
Drift og administrasjon22%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk22%
Programvareutvikling (generelt)11%
Toppledelse og ledere11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-13)
30åpne på stillingssiden, uansett alder
67medianalder, dager
11%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 30 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 87 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt9 · 100%
Erfaringsnivå
Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Middels nivå1 · 11%
Rolle
Økonomi og juss3 · 33%
Drift og administrasjon2 · 22%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 22%
Toppledelse og ledere1 · 11%
Programvareutvikling (generelt)1 · 11%
Land
USA9
Byer
Manassas8
Wichita1
Jobber de siste 30 dagene
Original: Capture & Proposal ManagerUSD 150K–175K / årToppledelse og ledere Original: Senior Supply Chain SpecialistUSD 80K–100K / årSeniorDrift og administrasjon Original: Trade Compliance SpecialistUSD 90K–110K / årSeniorØkonomi og juss Original: Aircraft and Test Facility ManagerUSD 93K–134K / årSeniorDrift og administrasjon Original: Flight Physics EngineerUSD 92K–112K / årMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)MATLABPython Original: Senior / Principal Multidisciplinary Test & Simulation EngineerUSD 152K–220K / årStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk Original: Staff AccountantUSD 90K–105K / årSeniorØkonomi og juss Original: Senior AccountantUSD 100K–130K / årSeniorØkonomi og juss Original: Senior / Principal Engineer – Electric Engine LeadUSD 130K–180K / årStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk Datanes aktualitet
107 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 22:30 UTC, innhold 520622 byte.