RoleFalcon
Alle jobberIT-jobberUtforskBedrifter
Norsk

← tilbake

1915 South / Ashley

9 ledige stillingerUSA

Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger

Salg52%
Drift og administrasjon24%
Varehandel og butikk10%
Sjåfør og transport10%
Toppledelse og ledere5%
21jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (2.3 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-21)
61åpne på stillingssiden, uansett alder
56medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 61 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 194 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
041
051
063
0716
0810
0912
1018

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt21 · 100%

Erfaringsnivå

Junior13 · 62%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%

Rolle

Salg11 · 52%
Drift og administrasjon5 · 24%
Varehandel og butikk2 · 10%
Sjåfør og transport2 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 5%

Land

USA21

Byer

Thomasville3
Dothan2
Columbus2
Baton Rouge2
Warner Robins1
Pensacola1
Mobile1
Macon1

Jobber de siste 30 dagene

Butikkmedarbeider

Original: Retail Sales Associate
Netthandel og varehandelSpanish Fort, Alabama, United States
  • Junior
  • Salg
for 3 dager sidenoriginal ↗

Butikkmedarbeider

Original: Retail Sales Associate
Netthandel og varehandelWarner Robins, Georgia, United States
  • Junior
  • Salg
for 5 dager sidenoriginal ↗

Butikkmedarbeider

Original: Retail Sales Associate
Netthandel og varehandelPensacola, Florida, United States
  • Junior
  • Salg
for 5 dager sidenoriginal ↗

Butikkmedarbeider

Original: Retail Sales Associate
Netthandel og varehandelValdosta, Georgia, United States
  • Junior
  • Salg
for 12 dager sidenoriginal ↗

Salgsleder

Original: Sales Lead
Netthandel og varehandelThomasville, Georgia, United States
  • Senior
  • Salg
for 17 dager sidenoriginal ↗

Salgsleder

Original: Sales Lead
Netthandel og varehandelDothan, Alabama, United States
  • Senior
  • Salg
for 21 dager sidenoriginal ↗

Assisterende daglig leder

Original: Assistant General Manager
Netthandel og varehandelHarvey, Louisiana, United States
  • Toppledelse (C-nivå)
  • Drift og administrasjon
for 24 dager sidenoriginal ↗

Butikkmedarbeider

Original: Retail Sales Associate
Netthandel og varehandelThomasville, Georgia, United States
  • Junior
  • Salg
for 25 dager sidenoriginal ↗

Butikkmedarbeider

Original: Retail Sales Associate
Netthandel og varehandelFort Walton Beach, Florida, United States
  • Junior
  • Salg
for 25 dager sidenoriginal ↗

Butikkmedarbeider

Original: Retail Sales Associate
Netthandel og varehandelGreensboro, North Carolina, United States
  • Junior
  • Salg
for 27 dager sidenoriginal ↗

Medarbeider, lager

Original: Associate, Inventory
Netthandel og varehandelBaton Rouge, Louisiana, United States | Hattiesburg, Mississippi, United States
  • Junior
  • Drift og administrasjon
for 27 dager sidenoriginal ↗

Medarbeider, visuell merchandising

Original: Associate, Visual Merchandising
Netthandel og varehandelBaton Rouge, Louisiana, United States
  • Junior
  • Varehandel og butikk
for 29 dager sidenoriginal ↗

Datanes aktualitet

135 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-26 07:58 UTC, innhold 315069 byte.